^The Musketeers CC#2^(IO) - Page 9

Posted: 8 years ago
Originally posted by Sarica




Pozdrav Nataly🤗
Kod mene danas letnja zega,a maj mesec.Spremanje rucka i peglanje sada me cekaju,a tolko me iscrpela ova vrucina.


I ovde kod mene jucer i danas nenormalno toplo i sparno, evo bas sad grmi i pocinje da pada kisa...i ja sam i jucer i danas mrtva-umorna, sto od ovog nenormalnog vremena sto od posla...jucer sam radila od 12-21 a danas od 7-16...sutra opet posle podne a prekosutra opet u prvu smenu...🤢


I ja sam kako god okrenes iscrpljena,sto od ove vrucine i sparine,sto od posla.Znas kakav mi je posao,psihicki jako naporan,pa dodjem kuci kao iscedjeni limun.Blago tebi,kisa pada,a kod mene susa kao da je jul mesec.


Opet ti o mesecu...😆








Sta cu kada volim mesec😆


Aaa...ne samo ti...kladim se da se moj Meca polako ali sigurno jos ponekom uvukao pod kozu...😆



Posted: 8 years ago
Originally posted by NatalyMusketeer




I ovde kod mene jucer i danas nenormalno toplo i sparno, evo bas sad grmi i pocinje da pada kisa...i ja sam i jucer i danas mrtva-umorna, sto od ovog nenormalnog vremena sto od posla...jucer sam radila od 12-21 a danas od 7-16...sutra opet posle podne a prekosutra opet u prvu smenu...🤢


I ja sam kako god okrenes iscrpljena,sto od ove vrucine i sparine,sto od posla.Znas kakav mi je posao,psihicki jako naporan,pa dodjem kuci kao iscedjeni limun.Blago tebi,kisa pada,a kod mene susa kao da je jul mesec.


Opet ti o mesecu...😆








Sta cu kada volim mesec😆


Aaa...ne samo ti...kladim se da se moj Meca polako ali sigurno jos ponekom uvukao pod kozu...😆




Garantovano😃

Posted: 8 years ago


Embedded image permalink
Sid na proslavi Kod Mary Kom,ona je direktor jedne Bolivudske produkcije


Bas sam sad bila na njegovom profilu...ovde mi je, sto bi reko Sojitj, bas ko setjer...😆

Setjer😆,nego sta.Lepo mu stoji dzins i jos samo da se izbrije onda izgleda mladje,mislim...,mora se uzeti u obzir neznija polovina.Ovako izgleda bas kao sarmer,sto i jeste


Pa stvarno ne znam kako mi je sladji...sa ovom bradom od "jedne neprospavane noci" ima totalno wild boy look...😉 a kad je glatko obrijan, onda mi je ko beba...😆


Ja glasam za jednu neprospavanu noc...a znas i sama zasto😃


Sinocke, sinocke te vido' Zone, lele Zone...gde se, gde se premenjuvas Zone, lele Zone...😉

Posted: 8 years ago
Originally posted by NatalyMusketeer




Embedded image permalink
Sid na proslavi Kod Mary Kom,ona je direktor jedne Bolivudske produkcije


Bas sam sad bila na njegovom profilu...ovde mi je, sto bi reko Sojitj, bas ko setjer...😆

[/QUOTE]
Setjer😆,nego sta.Lepo mu stoji dzins i jos samo da se izbrije onda izgleda mladje,mislim...,mora se uzeti u obzir neznija polovina.Ovako izgleda bas kao sarmer,sto i jeste
[/QUOTE]

Pa stvarno ne znam kako mi je sladji...sa ovom bradom od "jedne neprospavane noci" ima totalno wild boy look...😉 a kad je glatko obrijan, onda mi je ko beba...😆

[/QUOTE]
Ja glasam za jednu neprospavanu noc...a znas i sama zasto😃
[/QUOTE]

Sinocke, sinocke te vido' Zone, lele Zone...gde se, gde se premenjuvas Zone, lele Zone...😉

[/QUOTE]

Zone  mori Zone.Mane mori Mane😉
Posted: 8 years ago
Originally posted by Sarica



Leleee mori odavno odapela puska.Aj puce puska...❤️


[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=prh9sNrXRvc[/YOUTUBE]

😉


Posted: 8 years ago
Originally posted by Sarica




I ja sam kako god okrenes iscrpljena,sto od ove vrucine i sparine,sto od posla.Znas kakav mi je posao,psihicki jako naporan,pa dodjem kuci kao iscedjeni limun.Blago tebi,kisa pada,a kod mene susa kao da je jul mesec.


Opet ti o mesecu...😆








Sta cu kada volim mesec😆


Aaa...ne samo ti...kladim se da se moj Meca polako ali sigurno jos ponekom uvukao pod kozu...😆




Garantovano😃



Ne silaze vise sa njega...https://www.smiliesuche.de/smileys/katzen/katzen-smilies-0035.gif a on-ni da bekne...😆

Posted: 8 years ago
Originally posted by Sarica



Leleee mori odavno odapela puska.Aj puce puska...❤️


Meca je u intuitivnim Ribama(Neptun) a Sunce u senzualnom Biku(Venera)...opet me zasvrbese prsti...mnogo me muci taj Ph...⭐️

Posted: 8 years ago
Originally posted by NatalyMusketeer




Meca je u intuitivnim Ribama(Neptun) a Sunce u senzualnom Biku(Venera)...opet me zasvrbese prsti...mnogo me muci taj Ph...⭐️


I mene isto,zasvrbeo me ceo dlan⭐️
Posted: 8 years ago


Laku noc Nataly🤗
Vidi kako treperi,sta si mu to uradila😆
Posted: 8 years ago

Embedded image permalink


Zone i Mane...❤️ lele mori kad ce vec jednom da odapne ta puska...ili je mozda vec odapela...


Leleee mori odavno odapela puska.Aj puce puska...❤️


Meca je u intuitivnim Ribama(Neptun) a Sunce u senzualnom Biku(Venera)...opet me zasvrbese prsti...mnogo me muci taj Ph...⭐️


I mene isto,zasvrbeo me ceo dlan⭐️


10 karo...preokretnica u karijeri, jedan cilj je vec postignut i jedan korak na putu do ispunjenja je ucinjen: kamen temeljac buduceg uspeha je polozen...ufff...pa kako da te ne zasvrbi...⭐️


Related Topics

No Related topics found

Topic Info

5 Participants 1136 Replies 66916Views

Topic started by NatalyMusketeer

Last replied by NatalyMusketeer

loader
loader
up-open TOP