Chat Clubs

India-Forums

Chat Clubs
Chat Clubs

Somewhere Over the Rainbow # 4 (Members Only) (Page 21)

NatalyMusketeer IF-Sizzlerz
NatalyMusketeer
NatalyMusketeer

Posted: 06 January 2015 at 5:13pm | IP Logged

The following 2 member(s) liked the above post:

Sneha...LoveNehageet.

Sneha...Love IF-Sizzlerz
Sneha...Love
Sneha...Love

Posted: 06 January 2015 at 5:13pm | IP Logged
Originally posted by Nataly

Originally posted by ahilajkula

SidYusha  Forever ...

Suska se suska, mene voli Duska...Hug
Hvala ti Duskice sto si me poslusala...i da znas, nikad ti necu dozvoliti da napustis Dugu...Duga je moj san koji je mama pretvorila u javu...i ja sam je bila napustila jer sam osetila da mojoj tetki Priji smeta moje prisustvo ovde a nisam zelela da mamu stavljam izmedju 2 vatre...onda se desilo ono sa nasom dragom Seethom i ti si mi se obratila i vratila me na Dugu...a ja sada vracam tebe i kazem ti da nikom necu dozvoliti da te stavlja pod pritisak i na taj nacin proteruje cak i ovde sa Duge...na zalost, par visocanstava sa SYFC nikad nisu trpeli drugacije misljenje i stav od svojih...zato je u ovih proteklih godinu dana dosta njih napustilo SYFC...znam ih sve i cak mogu da sastavim listu sa njihovim imenima a medju tim imenima je i moje...i svim tim odlascima su uvek kumovale dve jedne te iste osobe uz pomoc par svojih satelita koji se pojavljuju samo kad to njima odgovara i uz pomoc nekih koji se samodeklarisano smatraju pozvanim da ovde izigravaju "svetskog policajca"...ali necu da dozvolim da te iko svojim postupcima i komentarima ovde na Dugi,stavlja pod pritisak i na taj nacin gura napolje...suprostavit cu se svakom takvom pokusaju pa nek kosta sta kosta!!!

Dobro vece svima, evo konacno i ja da se vratim kuci. Nije me bilo nekoliko dana i vidi sta se sve izdesavalo...drago mi je da ljubav ponovo cveta i da su musketiri tu u punoj snazi, svi za jednoga, jedan za sve...nego nije mi jasno tko je to hteo Dusku da stavi pod pritisak i da je istera iz DugeShockedShockedShocked...bas bih volela da znam. I tko je ta osoba koja izigrava "Svetskog policajca " ovde u Dugi ?? Mislim ako se izuzmu musketiri, koji se, jelte vole i isto misle, lista spade na tri slova, pa sad mogu ici sa eci-peci-pec...mada stvarno ne vidim sta je to bilo tko od nas tri rekao tako strasno da bi to moglo biti pretnja Duski, te ju je njen d'Artagnjan morao spasavati. Verovatno se radi o nasim komentarima o Sidu...mislim, ja sam se oduvek borila za to da Duga i SY FC budu mesta gde ljudi mogu da kazu sto misle, i shodno tome ja sam iznela moj stav (moja slatka sestra takodjer), bas kao sto Sidovi fanovi nikada nisu imali problema da iznesu svoje misljenje o pravim SYians (jer oni nikada to nisu bili...one su iskljucivo podrzavale samo Sidda i nikada u nicemu nisu podrzale Prats.) i da ih uvek prozivaju i preispitavaju o njihovoj ljubavi i odanosti, bas kao sto to Natali ovde sada radi. Dakle, glede moga posta u SY FC-u, ja i dalje stojim iza toga da me je Sid razocarao svojim postupkom da sedne pijan za volan, nitko od nas nije rekao ni rec zato sto je pio, tko smo mi pa da mu brojimo case, ali covek koji uvek u svojim intervjuima deluje tako ozbiljno, pametno i  razumno, je trebao da uzme kola sa soferom to vece, jer je unapred znao da ce se veseliti i popiti koja. Meni je dete poginulo u saobracajnoj nesreci i nema sanse da ikada opravdam takvo ponasanje. OK, Vibha, je pokusala da objasni zbog cega su novinari bili na licu mjesta, jer zivi u tom gradu i poznaje tu situaciju...Nije imala nameru bilo koga da povredi. Nas tri nikada nismo obozavale Sida ko grckog Boga, pa da ne smemo da zucnemo ukoliko nam se ne svidja nesto sto je uradio. Svi mi imamo pravo na svoje misljenje i ako ga napisemo to ne znaci da zelimo da netko tko misli drugacije treba da ide iz zajednickog kluba. Ja sam uvijek mislila da smo ovdje zajedno jer volimo da se druzimo...

A sto se kraljice M tice, ona je iznela svoje misljenje, koje nije bilo upuceno ni Sidu ni Prats (jer oni, budite sigurne ne citaju ni FC ni CC), niti pravim SYiancima vec onim koji se tako predstavljaju a koji su bili prvi da ispljuju Prats kada je izasla slika u bikiniju, ili na njenom rodjendanu sa nekim bocama pica, ili kada je partijala, ili kada nije isla glasati...ona se obracala tim ljudima, a posto sam sigurna da nitko od vas ne pripada u tu grupu, nije se obracala niti drzala predavanja bilo kome od vas ovde. Tako...sve se moze preokrenuti, od svega se moze napraviti drama...Ona je odavno rekla da je samo Pratsin fan, i ako me sada moje dete bude prozvalo, da sta onda radi u SY FC-u, moj je odgovor da ima isto pravo da pise tamo kao i ove popaljene Sidove fanice...zar ne? (ovde opet ne mislim na nikoga od vas...vec zna se na koga)

OK, idem da citam dalje...

vibrajNehageet.

NatalyMusketeer
NatalyMusketeer

Posted: 06 January 2015 at 5:15pm | IP Logged

The following 3 member(s) liked the above post:

vibrajSneha...LoveNehageet.

Sneha...Love IF-Sizzlerz
Sneha...Love
Sneha...Love

Posted: 06 January 2015 at 7:03pm | IP Logged
Originally posted by vibraj

Branka, missing you!

Merry Christmas to all my Serbian Queens, peace, love and happiness always!

Happy christmas

Thank you Vibha, my dear friend Hug

Missed you as well. Heart

You see, I barely managed to come OL, come here to wish everybody a Merry Christmas, started to read all the back pages, was sad and completely forgot why I come here...So, here it is:

Mir Bozji !!!Hristos se rodi!

Zelim vam svima od sveg srca, da vam kuca i dom budu ispunjeni mirom, srecom i ljubavlju.
Heart

Since this is a holiday that is celebrated in peace and love, I wish to all of you the same. Heart

vibrajTulasi14Nehageet.

NatalyMusketeer
NatalyMusketeer

Posted: 06 January 2015 at 7:04pm | IP Logged
Originally posted by loveansh

Originally posted by Nataly

Originally posted by ahilajkula

SidYusha  Forever ...

Suska se suska, mene voli Duska...Hug
Hvala ti Duskice sto si me poslusala...i da znas, nikad ti necu dozvoliti da napustis Dugu...Duga je moj san koji je mama pretvorila u javu...i ja sam je bila napustila jer sam osetila da mojoj tetki Priji smeta moje prisustvo ovde a nisam zelela da mamu stavljam izmedju 2 vatre...onda se desilo ono sa nasom dragom Seethom i ti si mi se obratila i vratila me na Dugu...a ja sada vracam tebe i kazem ti da nikom necu dozvoliti da te stavlja pod pritisak i na taj nacin proteruje cak i ovde sa Duge...na zalost, par visocanstava sa SYFC nikad nisu trpeli drugacije misljenje i stav od svojih...zato je u ovih proteklih godinu dana dosta njih napustilo SYFC...znam ih sve i cak mogu da sastavim listu sa njihovim imenima a medju tim imenima je i moje...i svim tim odlascima su uvek kumovale dve jedne te iste osobe uz pomoc par svojih satelita koji se pojavljuju samo kad to njima odgovara i uz pomoc nekih koji se samodeklarisano smatraju pozvanim da ovde izigravaju "svetskog policajca"...ali necu da dozvolim da te iko svojim postupcima i komentarima ovde na Dugi,stavlja pod pritisak i na taj nacin gura napolje...suprostavit cu se svakom takvom pokusaju pa nek kosta sta kosta!!!

Dobro vece svima, evo konacno i ja da se vratim kuci. Nije me bilo nekoliko dana i vidi sta se sve izdesavalo...drago mi je da ljubav ponovo cveta i da su musketiri tu u punoj snazi, svi za jednoga, jedan za sve...nego nije mi jasno tko je to hteo Dusku da stavi pod pritisak i da je istera iz DugeShockedShockedShocked...bas bih volela da znam. I tko je ta osoba koja izigrava "Svetskog policajca " ovde u Dugi ?? Mislim ako se izuzmu musketiri, koji se, jelte vole i isto misle, lista spade na tri slova, pa sad mogu ici sa eci-peci-pec...mada stvarno ne vidim sta je to bilo tko od nas tri rekao tako strasno da bi to moglo biti pretnja Duski, te ju je njen d'Artagnjan morao spasavati. Verovatno se radi o nasim komentarima o Sidu...mislim, ja sam se oduvek borila za to da Duga i SY FC budu mesta gde ljudi mogu da kazu sto misle, i shodno tome ja sam iznela moj stav (moja slatka sestra takodjer), bas kao sto Sidovi fanovi nikada nisu imali problema da iznesu svoje misljenje o pravim SYians (jer oni nikada to nisu bili...one su iskljucivo podrzavale samo Sidda i nikada u nicemu nisu podrzale Prats.) i da ih uvek prozivaju i preispitavaju o njihovoj ljubavi i odanosti, bas kao sto to Natali ovde sada radi. Dakle, glede moga posta u SY FC-u, ja i dalje stojim iza toga da me je Sid razocarao svojim postupkom da sedne pijan za volan, nitko od nas nije rekao ni rec zato sto je pio, tko smo mi pa da mu brojimo case, ali covek koji uvek u svojim intervjuima deluje tako ozbiljno, pametno i  razumno, je trebao da uzme kola sa soferom to vece, jer je unapred znao da ce se veseliti i popiti koja. Meni je dete poginulo u saobracajnoj nesreci i nema sanse da ikada opravdam takvo ponasanje. OK, Vibha, je pokusala da objasni zbog cega su novinari bili na licu mjesta, jer zivi u tom gradu i poznaje tu situaciju...Nije imala nameru bilo koga da povredi. Nas tri nikada nismo obozavale Sida ko grckog Boga, pa da ne smemo da zucnemo ukoliko nam se ne svidja nesto sto je uradio. Svi mi imamo pravo na svoje misljenje i ako ga napisemo to ne znaci da zelimo da netko tko misli drugacije treba da ide iz zajednickog kluba. Ja sam uvijek mislila da smo ovdje zajedno jer volimo da se druzimo...

A sto se kraljice M tice, ona je iznela svoje misljenje, koje nije bilo upuceno ni Sidu ni Prats (jer oni, budite sigurne ne citaju ni FC ni CC), niti pravim SYiancima vec onim koji se tako predstavljaju a koji su bili prvi da ispljuju Prats kada je izasla slika u bikiniju, ili na njenom rodjendanu sa nekim bocama pica, ili kada je partijala, ili kada nije isla glasati...ona se obracala tim ljudima, a posto sam sigurna da nitko od vas ne pripada u tu grupu, nije se obracala niti drzala predavanja bilo kome od vas ovde. Tako...sve se moze preokrenuti, od svega se moze napraviti drama...Ona je odavno rekla da je samo Pratsin fan, i ako me sada moje dete bude prozvalo, da sta onda radi u SY FC-u, moj je odgovor da ima isto pravo da pise tamo kao i ove popaljene Sidove fanice...zar ne? (ovde opet ne mislim na nikoga od vas...vec zna se na koga)

OK, idem da citam dalje...

Kao prvo, MIR BOZIJI HRISTOS SE RODI...kao drugo, DOBRODOSLA KUCI...Smile

kao trece: svetski policajac nije na Dugi ali zivi u zemlji svetskog policajca i bila je najglasnija u istrazivanju Sidovog slucaja i osudjivanju istog...jadnicak, on ko dezurni krivac... ko god sta da lose uradi ili ko god da nekog uvredi a da je to u vezi sa Obojanima ili sa Pratsie, na kraju on nadrlja...sva se koplja fanova lome preko njegovih ledja pa je tako bilo i u ovom poslednjem slucaju...ni dan danas mi nije jasno sto su bas SYiansi morali da budu najglasniji u kritikovanju Sida...da je Pratsie bila na njegovom mestu, meni ni u ludilu nebi palo na pamet da pljujem po njoj jer kako da pljujem po nekome ko mi je drag i koga sam toliko velicala...ali dobro, sad je konacno izasao iz BV pa ce mozda da ga se konacno i pusti na miru...sta se tice ponovnog cvetanja ljubavi medju Musketirima, pa nakon svih ovih na ovaj ili onaj nacin sprovodjenih progona mene kako iz SYFC-a a tako i iz Duge, ja sam srecna sto su me moji Musketiri uzeli u odbranu, to mi je stvarno bio melem na rane...na jednom CC-u cak nisam morala niti da trazim da mi se izbrise ime sa liste clanova...LOL ali u tom slucaju i ne zalim, moje mesto je odmah popunjeno sa najprevrtljivijom i najsujetnijom osobom koju sam ja ikad upoznala u zivotu, a posto se zna da ja organski ne podnosim dupeuvlakace i bolje je da me vise nema na toj listi ...LOL a stvarno bih volela da znam sto su se svi tako okomili na mene?! Pokusavam to danima da si objasnim ali bezuspesno...ja nisam jedini SYian koji ne gleda HHN i ne ucestvuje u HHN forumima...jedina razlika je u tome sto sam ja odmah u startu javno rekla zasto ne gledam i zasto necu da ucestvujem dok su se drugi bez ikakve najave i objasnjenja jedan za drugim povlacili kasnije ili uopste nisu ni ulazili u taj forum ...isto tako ja nisam jedini SYian koji se uclanio najpre u Sidov FanClub a onda i u njegov ChatClub, tamo stvarno ima dosta SYiana( npr Biki, Duska, Sara, nasa draga Seetha i jos neki kojima necu da spominjem ime da se nebi osecali prozvanima) jedina razlika je u tome sto oni ucestvuju i na HHN forumu a ja ne...osim toga, ja odavno vise ne vrsim nenadane upade u Sidov AT na BV forumu a i to sam radila samo da bih tamo postavila siggies od SidYusha...stvarno se osecam kao neko zrtveno jagnje koje mora da plati i za one pametnije koji su mudro cutali...cutati jeste mudro ali ja da cutim ne mogu, narocito kad je u pitanju istina i nepravda...a sta se tice tvoje slatke sestre a moje tetke Prije LOL, njen najveci problem samnom i lezi bas u tome sto ja nisam slepac i sto nikog ne sledim slepo, vec se koliko god da me uvek ponovno zbog toga glava zaboli, uvek drzim one moje devize: sto na umu, to na drumu...
Eto, danas mi je Bozic i nebih vise da raspravljam a i mislim da nisam ucinila nikakav teski prestup pa da moram toliko da se opravdavam...jos jednom: DOBRO SE VRATILA KUCI i

MIR BOZIJI HRISTOS SE RODI

Sneha...LoveNehageet.

vibraj IF-Rockerz
vibraj
vibraj

Posted: 06 January 2015 at 8:29pm | IP Logged
Good morning, so nice to see Branka in our midst, I feel sanity and goodness has come back to the CCHug, happy  festivities everyone!

Tulasi14Sneha...LoveNehageet.

ahilajkula IF-Sizzlerz
ahilajkula
ahilajkula

Posted: 06 January 2015 at 8:48pm | IP Logged

Edited by ahilajkula - 09 January 2015 at 1:51pm

Sneha...LoveNehageet.

Viswasruti IF-Rockerz
Viswasruti
Viswasruti

Posted: 06 January 2015 at 11:26pm | IP Logged
My name is Snehamadhri . I love Seetha and Pratyusha . That  is why I am here . Branka ... I request you  to  give me a little place in this Rainbow . Love you all .
Greetings and best wishes to all .

Edited by Snehamadhuri - 07 January 2015 at 12:59am

SaricaSneha...LoveNehageet.

Go to top