Chat Clubs

India-Forums

Chat Clubs
Chat Clubs

Somewhere Over the Rainbow # 4 (Members Only) (Page 12)

ahilajkula IF-Sizzlerz
ahilajkula
ahilajkula

Posted: 04 January 2015 at 6:05am | IP Logged

NatalyHug  zasto se toliko nerviras?Cemu to?Ja na to gledam ovako.Jako dugo sam na IF.Sada pod drugim nikom.Svi mi ovde ,kao i na SYFC BI TREBALO da postujemo i volimo i Prats
 i Sida i SidYusha.Ja ih i postujem i volim.Apsurdno je i infantilno meriti ko je kakav i koliko fan.Ja imam mnogo  godina i to mi nije primereno.Ne poznajem i ne priznajem nikave kraljeve i kraljice.Mi smo svi punoletni i odrasli i imamo svoj stav.
Ja sam dosla na HHN forum iskljucivo radi Prats da je podrzim i jako se radujem sto konacno snima posle duzeg vremena nemanja posla.Koliko mi obaveze dozvoljavaju ja sam na iF.Ona je izuzetna glumica,ali nazalost Sony Tv ima pogresnu i losu poslovnu politiku i zbog toga ima nizak rejting ,a sve serije imaju jako nizak TRP.Zbog toga nasa Prats ne moze da dodje do izrazaja,jer ocito da u Indiji HHN ima mali auditorijum.S druge strane KD je jako mlad decko i meni jako simpatican,ali mu vise pristaje uloga komicara nego ova.On sa svojih 21 godinu nikako ne moze biti neko ko je JAK i UVERLJIV u romanticnim scenama,a nema to glumacko umece koje ima  Prats.Pozdravljam njegov trud,jer decko posteno radi svoj posao i daje sve od sebe.Medjutim razlika izmedju SidYusha i SagUn je kao izmedju neba i zemlje i to se vidi  iz aviona.
Sto se tice Sida,on da je nasao bolji projekat/seriju/on bi davno napustio BV i naravno da nije on kriv sto je Prats izbacena iz BV.Ne znam od kud se pojavilo tako neko razmisljanje.Nikako ne mogu da razumem zasto neko/ako ima takvih/ napada Sida i pljuje po njemu.On je obican covek i kao svaki obican covek napravio je gresku.Pogresio je.I Prats je  isto pravila greske, vise puta.Niko nije idelan i savrsen.Samo je gospod Bog savrsen,nepogresiv.
Takodje,ne razumem zasto sada neko pljuje po Sidu,zato sto je jedan broj njegovih fanova pljuvao po Prats.Isuvise je to infantilno za mene i moje godine.Ja nisam osoba koja voli da se svadja,i postujem svaciji stav,koji naravno nije uvredljiv.Ovo je samo moje misljenje i niko mi ne moze naturiti svoj stav ili me naterati da menjam svoje misljenje.
[/QUOTE]

Saro, htela sam da podebljam najbitnije stvari u tvom postu ali onda ispade da obojah ceo tvoj post!!!
Sve si u pravu, ama bas sve!!! Ja samo mogu za sebe da kazem da sam to znala od samog pocetka i kad kazem da sam kad sam saznala za KD, 7 dana svako malo plakala, to nije bilo naduvavanje, to je istina pred Bogom!!! Pratsie je u svakom pogledu nesvakidasnja, i po lepoti, i po harizmi, i po sarmu, i po talentu ali na zalost, u Indiji je konkurencija ogromna i nema nikave selekcije, da ne spominjem filmsku kritiku. Uz to se uloge dele bas po babu i po stricevima i tamo jedno mlado stvorenje stvarno mora da se rodi pod velikom zvezdom srece da bi opstalo u tom poslu. Ja KD dozivljavam kao ponizenje za Pratsie. On nije dostojan niti njene lepote niti njenog talenta. Ali istina je da ona mora da radi i zato sam odlucila da ignorisem svo ovo trenutno pljuvanje po Sidu i da paralelno odlazim kako na njegov FP a tako i na Pratsin jer ne mogu da podnesem da se ona nalazi ispog one zabe krastace!!! Ali ovo pljuvanje po Sidu od strane onih koji su ga koliko do jucer zajedno sa Pratsie dizali u nebesa, nije nista drugo vec jad i bes zbog osipanja clanova ali ne sa SYFC-a vec sa SagUn AT-a!!! I nije ama nista drugacije od onog pljuvanja Toralovki po Pratsie i nama svima!!! Dapace, jos je gore jer ovde Sida pljuju oni koji su ga skoro 2 godine zajedno sa Pratsie uzdizali u nebo!!! Sta mislis kako se te kvocke sada smeju svima nama?! I kako se tek raduju!!! Ja negledam HHN i ne ucestvujem u HHN forumu ali mi ni u ludilu nebi palo na pamet da bilo gde kazem i jedno jedino lose slovo protiv Pratsie pa cak ni onda ako bi ona to zasluzila, jer ako pljujem po njoj koju sam toliko velicala i zbog koje sam dobrovoljno sakupljala kazne na IF, onda pljujem i sama po sebi!!! A kao sto si ti rekla, i ona je pravila greske koje su Toralovke itekako koristile da pljuju po njoj. A sta sad SYiansi rade Sidu?! Isto ono sto su Toralovke radile Pratsie!!! Stvarno, vise nego jadan i bedan postupak...

P.S: i jos na kraju, stvarno se pitam ko je ovde slepac: dali nas par kojima nepada na pamet ni u ludilu da kazemo i jednu jedinu losu rec niti protiv Sida niti protiv Pratsie ili oni koji Sida sada provlace kroz blato?!?!?!

[/QUOTE]
Nataly ,Saro,istina je istina i na kraju nam ostaje samo istina .Sve sto kazem bit ce suvisno.Znam samo da sam beskrajno tuzna i da beskrajno uzivam u svakom trenu glumackog umjeca nase djevojcice . Ona spada , bez sumnje ,u sam vrh glumacke elite  i uvjek ce tamo i biti , bila serija dobro ili lose kotirana.Moja jedina zelja je da nase Sidyushe vidim opet skupa ... do tada bit cu aktivna u Pratinom fan klubu i po potrebi u Sidovom fan klubu .Adio.Volim vas sve ...Heart Hug

NatalyHeart, SaraHeart, truth is truth, and in the end we are left with only truth. Everything what I say, will be redundant. I only know that I am infinitely sad and infinitely enjoy every seconds and acting art of our girl. She belongs, without doubt, in the top of the acting elite and always will be there , regardless of whether the series is good or bad ranking.  My only desire is to see our Sidyusha together again ... Until then I will be active in Pratt's fan club and  if necessary and in Sidd's fan club. Bye. I love you all ...HugHeart

Edited by ahilajkula - 04 January 2015 at 6:33am

The following 2 member(s) liked the above post:

NatalyMusketeerNehageet.

NatalyMusketeer IF-Sizzlerz
NatalyMusketeer
NatalyMusketeer

Posted: 04 January 2015 at 1:22pm | IP Logged
Originally posted by vibraj

Originally posted by Nataly

Originally posted by vibraj

Sidharth Shukla's brush with the police, this is not fake news, any police case is not fake, Sid should be more careful, the image he has cultivated is slowing slipping off!

http://www.tellychakkar.com//tv/tv-news/siddharth-shukla-caught-drunk-and-drive-case-150101

http://timesofindia.indiatimes.com/tv/TV-celebrities-who-scandalized-off-screen/photostory/45726332.cms

http://www.mid-day.com/articles/actor-sidharth-shukla-fined-for-drunken-driving-on-new-years-eve/15882182

http://ibnlive.in.com/news/balika-vadhu-star-siddharth-shukla-fined-for-drunk-driving/520881-8-66.html

So many TV teams at the same time on the same place?!?!?! Shocked
Wowww...like in a movie...Clap
This reminds me of the time when the frog's fans spit on Pratsie...Ouch

No Nats, since you are not from Mumbai, you do not know, around new year, lot of photographers from print and visual media stand with the police to catch pics of those celebrities and politicians who flout the law because they think they are rich and powerful and can get away with anything. So it was not just three but many more photographers who were with the police. So no one was trying to trap Sid, he did an irresponsible act and was fined, that's all.

Of course, we all love our SYHeart but no one is above the law, how much ever we love themOuch.

Nevertheless!!! Pratsie also made mistakes but none of us even dreamed to insult her!!! You said, he did an irresponsible act, was fined and that's all. Ok. So, please explain to me, why SYians made such an big scandal from that?!?!?! WHY??? Why so much criticism just from SYians??? WHY??? If some SYian lives in the land of world policeman, that doesn't mean she has a special right to play here at IF the role of world policeman especially now in Sid's case!!! And why one other SYian called Sid alcoholic publicly in Fan Profile??? WHY??? Our comments addressed to Sid to be careful, that same SYian called bullshit!!! WHY??? Why your actions expel primordial SYians one after the other from the SYFC and not only from SYFC but also from the Rainbow??? WHY??? All this is much more than just sad...it's so pathetic and miserable...Dead

The following 1 member(s) liked the above post:

Nehageet.

NatalyMusketeer IF-Sizzlerz
NatalyMusketeer
NatalyMusketeer

Posted: 04 January 2015 at 1:47pm | IP Logged
Originally posted by ahilajkula

Nataly ,Saro,istina je istina i na kraju nam ostaje samo istina .Sve sto kazem bit ce suvisno.Znam samo da sam beskrajno tuzna i da beskrajno uzivam u svakom trenu glumackog umjeca nase djevojcice . Ona spada , bez sumnje ,u sam vrh glumacke elite  i uvjek ce tamo i biti , bila serija dobro ili lose kotirana.Moja jedina zelja je da nase Sidyushe vidim opet skupa ... do tada bit cu aktivna u Pratinom fan klubu i po potrebi u Sidovom fan klubu .Adio.Volim vas sve ...Heart Hug

NatalyHeart, SaraHeart, truth is truth, and in the end we are left with only truth. Everything what I say, will be redundant. I only know that I am infinitely sad and infinitely enjoy every seconds and acting art of our girl. She belongs, without doubt, in the top of the acting elite and always will be there , regardless of whether the series is good or bad ranking.  My only desire is to see our Sidyusha together again ... Until then I will be active in Pratt's fan club and  if necessary and in Sidd's fan club. Bye. I love you all ...HugHeart

Duska, I refuse to accept your bye!!!

The following 3 member(s) liked the above post:

SaricaahilajkulaNehageet.

vibraj IF-Rockerz
vibraj
vibraj

Posted: 04 January 2015 at 8:43pm | IP Logged
Nats, do not make me answerable for the actions of other SYians and who said why, do you go and question your new friends on why they badmouth  Prats? Then you have no moral right to question me, I know where your loyalties lie, so let us not give a new definition to the word, loyalty. Moreover, the Rainbow is a beautiful place, why pick up fights here????Confused At least let us all keep the place beautiful till Branka returns and gets a hang of all that is happening here in her absence.Stern Smile

I am shocked you are talking about Prats' mistakes, did she ever break any law?Shocked. And do not talk to me like that, I have always been civil with you and expect the same behaviour from you.

Duska and SaraHug, love them and know why they are sad, they are amazing SY lovers with unflinching loyalty to both, I can only say one thing to them, this was a small incident, let's forget it and hope none of our favourites disappoint us ever again. Just have a chat with Branka and you will get the true picture.

Edited by vibraj - 05 January 2015 at 12:10am

riya_ss9Sneha...LoveNehageet.

vibraj IF-Rockerz
vibraj
vibraj

Posted: 04 January 2015 at 9:13pm | IP Logged
Duska, love you dearHug, do not take any hasty decision till Branka arrives, wait for her. This is a small request from me.

Sneha...LoveNatalyMusketeerNehageet.

Nehageet. IF-Stunnerz
Nehageet.
Nehageet.

Posted: 04 January 2015 at 9:17pm | IP Logged
Originally posted by loveansh

Congo for the Rainbow number 4...Dancing

and HAPPY NEW YEAR 2015 to all Rainbowians...Party

Congo, once again for a new CC Party
Jos jednom cestitke na novoj Dugi Party

Congratulations graphicsCongratulations graphics

I can see that you were busy and were celebrating with full power. ClapStar  You wrote 10 pages already. Thumbs Up Sorry I could not join you in NY celebrations, but I am sure you had lots of  fun!!!Dancing

Vidim da ste mi bile vrijedne i ispisale vec deset stranica.ClapStar Wow!!! Zao mi je sto nisam bila tu za proslavu Nove...no sigurna sam da ste se super zabavileDancing, poslije cu da vas iscitam.

Thanku so much Branka dear and same to u...Hug  Heart  Big smile  Heart  Hug

vibrajSneha...LoveNatalyMusketeer

Nehageet. IF-Stunnerz
Nehageet.
Nehageet.

Posted: 04 January 2015 at 9:19pm | IP Logged

Hello dear Rainbowians...Hugjust a little peek to wish you a lovely weekend...Smile

hii nats dear Hug  Big smile  Hug  
so cut pic dear ...Clap  Thumbs Up

The following 2 member(s) liked the above post:

vibrajSneha...Love

Nehageet. IF-Stunnerz
Nehageet.
Nehageet.

Posted: 04 January 2015 at 9:20pm | IP Logged
Originally posted by ahilajkula

SidYusha  Forever ...

Clap  Thumbs Up  Hug  Big smile