Somewhere Over the Rainbow # 4 (Members Only) - Page 8

Created

Last reply

Replies

1128

Views

83881

Users

13

Likes

3665

Frequent Posters

riya_ss9 thumbnail
Posted: 9 years ago

Originally posted by: vibraj

Sidharth Shukla's brush with the police, this is not fake news, any police case is not fake, Sid should be more careful, the image he has cultivated is slowing slipping off!

http://www.tellychakkar.com//tv/tv-news/siddharth-shukla-caught-drunk-and-drive-case-150101

http://timesofindia.indiatimes.com/tv/TV-celebrities-who-scandalized-off-screen/photostory/45726332.cms

http://www.mid-day.com/articles/actor-sidharth-shukla-fined-for-drunken-driving-on-new-years-eve/15882182

http://ibnlive.in.com/news/balika-vadhu-star-siddharth-shukla-fined-for-drunk-driving/520881-8-66.html


Vibs thanks I am not a blind fan of his. What he did is no excuse, he is 30+ , not young to be irresponsible. 
Why else he was charged if he was not drunk? 

It takes lots of struggle, lots of sweat and pain to build something, be that a career , relationship or home and it will just take a second to destroy it. 

Hope he learns from this.
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 9 years ago

Hello dear Rainbowians...🤗just a little peek to wish you a lovely weekend...😊


ahilajkula thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 9 years ago




SidYusha  Forever ...






Edited by ahilajkula - 9 years ago
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 9 years ago

Originally posted by: Nataly



Ma kavo bre predavanje?! Ja bih pre rekela da je pocela da pljuje sama po sebi ali ne samo ona vec i svi oni koji su se jos do nedavno legtimisali kao "die hard" SYians a sada zbog vlastitih razocarenja i zbog promasenih "reko mi Djura" prorocanstava u vezi HHN&KD, istresaju frustraciju i to na jedan vrlo nizak i bedan nacin, ne samo na nama koji smo odbili da plesemo kako muzika svira, vec sad i na samom Sidu...Jedno si u pravu: gde je M nasla da pljuje po Sidu?! Na SYFC, onom istom mestu u kom smo godinu dana obozavali i voleli i Sida i Yushu...stvarno, vrlo jadan i bedan postupak koji samo potvrdjuje ono sto sam u Augustu pisala: nije kraljica M dzabe u tom istom SYFC tada bila napisala da nam je krajnje vreme da se odmaknemo od SY...i stvarno, ogromna vecina se skoro u potpunosti ne samo odmakla od SY, vec su se doslovce distancirali od Sida zaboravljajuci ne samo njegov FanProfil vec i njega samoga kao da je on licno kriv za sve ono sto se Yushi izdesavalo kod Obojanih...po njihovom ponasanju je ocigledno da ga u najmanju ruku krive sto iz revolta nije napustio BV i ja priznajem da sam i sama to zelela. Ali sad kad sam videla kako su mu svi tzv SYiansi jedan za drugim okretali ledja zbog te nove serije i zbog jednog trecerazrednog KD, sad mi je jasno da je Sid ispravno postupio kako bi svaki drugi normalan glumac na njegovom mestu ucinio...na ovom mestu moram da kazem da sam prestala da odlazim na Yushin FP kad sam videla kako svi ti tzv SYiansi napustaju Sidov FP i prelaze da dizu rejting KD-u kojem ne samo da ne lezi romanticna uloga(pre mu pristaje uloga komicara) vec on jednostavno, cisto bioloski gledano kao muskarac jos uvek nije dosao u onu starosnu dob u kojoj bi mogao da ostvari izvesnu hemiju sa nekom partnerkom na ekranu...Yusha je predivna i ona briljira u svakom pogledu ali ne moze da ostvari hemiju za oboje jer za tako nesto je stvarno potrebno dvoje cija je biologija na istoj talasnoj duzini i takva jedna hemija kao sto je imaju SidYusha nije sama po sebi razumljiva stvar i zato se i nevidi svaki dan i bas kod svakog glumackog para!!! Meni je zao zbog svega toga i stvarno sam duboko razocarana jer ni u snu nisam ocekivala da ce oni koji su se jos donedavno deklarisali kao SYians sada da na takav nizak i bedan nacin da vuku Sida kroz blato. Nije im on kriv sto su umesto da svaki dan odlaze na Yushin FP i tamo prelistavaju njene slike, videe, news i vredno klikaju na onog "awesome" coveculjka, lajkuju komentare drugih i sami komentarisu, oni su to vreme trosili pisuci hvalospeve o KD i o samoj story...Ja stvarno ne zelim nikog da uvredim ali ne mogu da se otmem utisku da se pojedinim visocanstvima iz bivsih SY redova u prvom redu radilo o tome da HHN kao serija predje u rejtingu BV ne samo na IF vec i u TRPs, da SagUn bude omiljeniji od AnSh i da WarSha bude bolji od SidYusha, a ne o samoj Yushi...umesto da sada kada snima bude u samom rejting vrhu, ona je zbog te fatalno pogresne politike njenih vlastitih fanova, pala cak ispod one zabe krastace sto je stvarno tuzno...
Jos samo sta se tice Sida i ovog od samih SYiansa proglasenog skandala: pa sta onda ako je bio pod parom?! I on je covek, valjda i on sme da proslavi dolazak Nove Godine!!! On je jos super reagovao...mene evo danas ceo dan rastura glavobolja...malkice sam preterala sa virkanjem u flasu sa sampanjcem...😆 pa zato danas gutam pilule...
i niko nije pozvao Tellybuzz da me snimi...😔



Nataly🤗  zasto se toliko nerviras?Cemu to?Ja na to gledam ovako.Jako dugo sam na IF.Sada pod drugim nikom.Svi mi ovde ,kao i na SYFC BI TREBALO da postujemo i volimo i Prats
 i Sida i SidYusha.Ja ih i postujem i volim.Apsurdno je i infantilno meriti ko je kakav i koliko fan.Ja imam mnogo  godina i to mi nije primereno.Ne poznajem i ne priznajem nikave kraljeve i kraljice.Mi smo svi punoletni i odrasli i imamo svoj stav.
Ja sam dosla na HHN forum iskljucivo radi Prats da je podrzim i jako se radujem sto konacno snima posle duzeg vremena nemanja posla.Koliko mi obaveze dozvoljavaju ja sam na iF.Ona je izuzetna glumica,ali nazalost Sony Tv ima pogresnu i losu poslovnu politiku i zbog toga ima nizak rejting ,a sve serije imaju jako nizak TRP.Zbog toga nasa Prats ne moze da dodje do izrazaja,jer ocito da u Indiji HHN ima mali auditorijum.S druge strane KD je jako mlad decko i meni jako simpatican,ali mu vise pristaje uloga komicara nego ova.Ona sa svojih 21 godinu nikako ne moze biti neko ko je JAK i UVERLJIV u romanticnim scenama,a nema to glumacko umece koje ima  Prats.Pozdravljam njegov trud,jer decko posteno radi svoj posao i daje sve od sebe.Medjutim razlika izmedju SidYusha i SagUn je kao izmedju neba i zemlje i to se vidi  iz aviona.
Sto se tice Sida,on da je nasao bolji projekat/seriju/on bi davno napustio BV i naravno da nije on kriv sto je Prats izbacena iz BV.Ne znam od kud se pojavilo tako neko razmisljanje.Nikako ne mogu da razumem zasto neko/ako ima takvih/ napada Sida i pljuje po njemu.On je obican covek i kao svaki obican covek napravio je gresku.Pogresio je.I Prats je  isto pravila greske, vise puta.Niko nije idelan i savrsen.Samo je gospod Bog savrsen,nepogresiv.
Takodje,ne razumem zasto sada neko pljuje po Sidu,zato sto je jedan broj njegovih fanova pljuvao po Prats.Isuvise je to infantilno za mene i moje godine.Ja nisam osoba koja voli da se svadja,i postujem svaciji stav,koji naravno nije uvredljiv.Ovo je samo moje misljenje i niko mi ne moze naturiti svoj stav ili me naterati da menjam svoje misljenje.
Edited by Sarica - 9 years ago
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 9 years ago

Dobro vece Athos... 🤗 , dobro vece Aramis...🤗  evo stigo vas d'Artagnan...😛

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 9 years ago

Originally posted by: ahilajkula





SidYusha  Forever ...









Suska se suska, mene voli Duska...🤗
Hvala ti Duskice sto si me poslusala...i da znas, nikad ti necu dozvoliti da napustis Dugu...Duga je moj san koji je mama pretvorila u javu...i ja sam je bila napustila jer sam osetila da mojoj tetki Priji smeta moje prisustvo ovde a nisam zelela da mamu stavljam izmedju 2 vatre...onda se desilo ono sa nasom dragom Seethom i ti si mi se obratila i vratila me na Dugu...a ja sada vracam tebe i kazem ti da nikom necu dozvoliti da te stavlja pod pritisak i na taj nacin proteruje cak i ovde sa Duge...na zalost, par visocanstava sa SYFC nikad nisu trpeli drugacije misljenje i stav od svojih...zato je u ovih proteklih godinu dana dosta njih napustilo SYFC...znam ih sve i cak mogu da sastavim listu sa njihovim imenima a medju tim imenima je i moje...i svim tim odlascima su uvek kumovale dve jedne te iste osobe uz pomoc par svojih satelita koji se pojavljuju samo kad to njima odgovara i uz pomoc nekih koji se samodeklarisano smatraju pozvanim da ovde izigravaju "svetskog policajca"...ali necu da dozvolim da te iko svojim postupcima i komentarima ovde na Dugi,stavlja pod pritisak i na taj nacin gura napolje...suprostavit cu se svakom takvom pokusaju pa nek kosta sta kosta!!!


NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 9 years ago

Originally posted by: Sarica


Nataly  zasto se toliko nerviras?Cemu to?Ja na to gledam ovako.Jako dugo sam na IF.Sada pod drugim nikom.Svi mi ovde ,kao i na SYFC BI TREBALO da postujemo i volimo i Prats
 i Sida i SidYusha.Ja ih i postujem i volim.Apsurdno je i infantilno meriti ko je kakav i koliko fan.Ja imam mnogo  godina i to mi nije primereno.Ne poznajem i ne priznajem nikave kraljeve i kraljice.Mi smo svi punoletni i odrasli i imamo svoj stav.
Ja sam dosla na HHN forum iskljucivo radi Prats da je podrzim i jako se radujem sto konacno snima posle duzeg vremena nemanja posla.Koliko mi obaveze dozvoljavaju ja sam na iF.Ona je izuzetna glumica,ali nazalost Sony Tv ima pogresnu i losu poslovnu politiku i zbog toga ima nizak rejting ,a sve serije imaju jako nizak TRP.Zbog toga nasa Prats ne moze da dodje do izrazaja,jer ocito da u Indiji HHN ima mali auditorijum.S druge strane KD je jako mlad decko i meni jako simpatican,ali mu vise pristaje uloga komicara nego ova.On sa svojih 21 godinu nikako ne moze biti neko ko je JAK i UVERLJIV u romanticnim scenama,a nema to glumacko umece koje ima  Prats.Pozdravljam njegov trud,jer decko posteno radi svoj posao i daje sve od sebe.Medjutim razlika izmedju SidYusha i SagUn je kao izmedju neba i zemlje i to se vidi  iz aviona.
Sto se tice Sida,on da je nasao bolji projekat/seriju/on bi davno napustio BV i naravno da nije on kriv sto je Prats izbacena iz BV.Ne znam od kud se pojavilo tako neko razmisljanje.Nikako ne mogu da razumem zasto neko/ako ima takvih/ napada Sida i pljuje po njemu.On je obican covek i kao svaki obican covek napravio je gresku.Pogresio je.I Prats je  isto pravila greske, vise puta.Niko nije idelan i savrsen.Samo je gospod Bog savrsen,nepogresiv.
Takodje,ne razumem zasto sada neko pljuje po Sidu,zato sto je jedan broj njegovih fanova pljuvao po Prats.Isuvise je to infantilno za mene i moje godine.Ja nisam osoba koja voli da se svadja,i postujem svaciji stav,koji naravno nije uvredljiv.Ovo je samo moje misljenje i niko mi ne moze naturiti svoj stav ili me naterati da menjam svoje misljenje.




Saro, htela sam da podebljam najbitnije stvari u tvom postu ali onda ispade da obojah ceo tvoj post!!!
Sve si u pravu, ama bas sve!!! Ja samo mogu za sebe da kazem da sam to znala od samog pocetka i kad kazem da sam kad sam saznala za KD, 7 dana svako malo plakala, to nije bilo naduvavanje, to je istina pred Bogom!!! Pratsie je u svakom pogledu nesvakidasnja, i po lepoti, i po harizmi, i po sarmu, i po talentu ali na zalost, u Indiji je konkurencija ogromna i nema nikave selekcije, da ne spominjem filmsku kritiku. Uz to se uloge dele bas po babu i po stricevima i tamo jedno mlado stvorenje stvarno mora da se rodi pod velikom zvezdom srece da bi opstalo u tom poslu. Ja KD dozivljavam kao ponizenje za Pratsie. On nije dostojan niti njene lepote niti njenog talenta. Ali istina je da ona mora da radi i zato sam odlucila da ignorisem svo ovo trenutno pljuvanje po Sidu i da paralelno odlazim kako na njegov FP a tako i na Pratsin jer ne mogu da podnesem da se ona nalazi ispog one zabe krastace!!! Ali ovo pljuvanje po Sidu od strane onih koji su ga koliko do jucer zajedno sa Pratsie dizali u nebesa, nije nista drugo vec jad i bes zbog osipanja clanova ali ne sa SYFC-a vec sa SagUn AT-a!!! I nije ama nista drugacije od onog pljuvanja Toralovki po Pratsie i nama svima!!! Dapace, jos je gore jer ovde Sida pljuju oni koji su ga skoro 2 godine zajedno sa Pratsie uzdizali u nebo!!! Sta mislis kako se te kvocke sada smeju svima nama?! I kako se tek raduju!!! Ja negledam HHN i ne ucestvujem u HHN forumu ali mi ni u ludilu nebi palo na pamet da bilo gde kazem i jedno jedino lose slovo protiv Pratsie pa cak ni onda ako bi ona to zasluzila, jer ako pljujem po njoj koju sam toliko velicala i zbog koje sam dobrovoljno sakupljala kazne na IF, onda pljujem i sama po sebi!!! A kao sto si ti rekla, i ona je pravila greske koje su Toralovke itekako koristile da pljuju po njoj. A sta sad SYiansi rade Sidu?! Isto ono sto su Toralovke radile Pratsie!!! Stvarno, vise nego jadan i bedan postupak...

P.S: i jos na kraju, stvarno se pitam ko je ovde slepac: dali nas par kojima nepada na pamet ni u ludilu da kazemo i jednu jedinu losu rec niti protiv Sida niti protiv Pratsie ili oni koji Sida sada provlace kroz blato?!?!?!

Edited by Nataly - 9 years ago
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 9 years ago

Originally posted by: vibraj

Sidharth Shukla's brush with the police, this is not fake news, any police case is not fake, Sid should be more careful, the image he has cultivated is slowing slipping off!

http://www.tellychakkar.com//tv/tv-news/siddharth-shukla-caught-drunk-and-drive-case-150101

http://timesofindia.indiatimes.com/tv/TV-celebrities-who-scandalized-off-screen/photostory/45726332.cms

http://www.mid-day.com/articles/actor-sidharth-shukla-fined-for-drunken-driving-on-new-years-eve/15882182

http://ibnlive.in.com/news/balika-vadhu-star-siddharth-shukla-fined-for-drunk-driving/520881-8-66.html




So many TV teams at the same time on the same place?!?!?! 😲
Wowww...like in a movie...👏
This reminds me of the time when the frog's fans spit on Pratsie...
vibraj thumbnail
Visit Streak 500 0 Thumbnail Visit Streak 365 0 Thumbnail + 6
Posted: 9 years ago

Originally posted by: Nataly




So many TV teams at the same time on the same place?!?!?! 😲
Wowww...like in a movie...👏
This reminds me of the time when the frog's fans spit on Pratsie...



No Nats, since you are not from Mumbai, you do not know, around new year, lot of photographers from print and visual media stand with the police to catch pics of those celebrities and politicians who flout the law because they think they are rich and powerful and can get away with anything. So it was not just three but many more photographers who were with the police. So no one was trying to trap Sid, he did an irresponsible act and was fined, that's all.

Of course, we all love our SY❤️ but no one is above the law, how much ever we love them.
ahilajkula thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 9 years ago

Nataly  zasto se toliko nerviras?Cemu to?Ja na to gledam ovako.Jako dugo sam na IF.Sada pod drugim nikom.Svi mi ovde ,kao i na SYFC BI TREBALO da postujemo i volimo i Prats
 i Sida i SidYusha.Ja ih i postujem i volim.Apsurdno je i infantilno meriti ko je kakav i koliko fan.Ja imam mnogo  godina i to mi nije primereno.Ne poznajem i ne priznajem nikave kraljeve i kraljice.Mi smo svi punoletni i odrasli i imamo svoj stav.
Ja sam dosla na HHN forum iskljucivo radi Prats da je podrzim i jako se radujem sto konacno snima posle duzeg vremena nemanja posla.Koliko mi obaveze dozvoljavaju ja sam na iF.Ona je izuzetna glumica,ali nazalost Sony Tv ima pogresnu i losu poslovnu politiku i zbog toga ima nizak rejting ,a sve serije imaju jako nizak TRP.Zbog toga nasa Prats ne moze da dodje do izrazaja,jer ocito da u Indiji HHN ima mali auditorijum.S druge strane KD je jako mlad decko i meni jako simpatican,ali mu vise pristaje uloga komicara nego ova.On sa svojih 21 godinu nikako ne moze biti neko ko je JAK i UVERLJIV u romanticnim scenama,a nema to glumacko umece koje ima  Prats.Pozdravljam njegov trud,jer decko posteno radi svoj posao i daje sve od sebe.Medjutim razlika izmedju SidYusha i SagUn je kao izmedju neba i zemlje i to se vidi  iz aviona.
Sto se tice Sida,on da je nasao bolji projekat/seriju/on bi davno napustio BV i naravno da nije on kriv sto je Prats izbacena iz BV.Ne znam od kud se pojavilo tako neko razmisljanje.Nikako ne mogu da razumem zasto neko/ako ima takvih/ napada Sida i pljuje po njemu.On je obican covek i kao svaki obican covek napravio je gresku.Pogresio je.I Prats je  isto pravila greske, vise puta.Niko nije idelan i savrsen.Samo je gospod Bog savrsen,nepogresiv.
Takodje,ne razumem zasto sada neko pljuje po Sidu,zato sto je jedan broj njegovih fanova pljuvao po Prats.Isuvise je to infantilno za mene i moje godine.Ja nisam osoba koja voli da se svadja,i postujem svaciji stav,koji naravno nije uvredljiv.Ovo je samo moje misljenje i niko mi ne moze naturiti svoj stav ili me naterati da menjam svoje misljenje.



Saro, htela sam da podebljam najbitnije stvari u tvom postu ali onda ispade da obojah ceo tvoj post!!!
Sve si u pravu, ama bas sve!!! Ja samo mogu za sebe da kazem da sam to znala od samog pocetka i kad kazem da sam kad sam saznala za KD, 7 dana svako malo plakala, to nije bilo naduvavanje, to je istina pred Bogom!!! Pratsie je u svakom pogledu nesvakidasnja, i po lepoti, i po harizmi, i po sarmu, i po talentu ali na zalost, u Indiji je konkurencija ogromna i nema nikave selekcije, da ne spominjem filmsku kritiku. Uz to se uloge dele bas po babu i po stricevima i tamo jedno mlado stvorenje stvarno mora da se rodi pod velikom zvezdom srece da bi opstalo u tom poslu. Ja KD dozivljavam kao ponizenje za Pratsie. On nije dostojan niti njene lepote niti njenog talenta. Ali istina je da ona mora da radi i zato sam odlucila da ignorisem svo ovo trenutno pljuvanje po Sidu i da paralelno odlazim kako na njegov FP a tako i na Pratsin jer ne mogu da podnesem da se ona nalazi ispog one zabe krastace!!! Ali ovo pljuvanje po Sidu od strane onih koji su ga koliko do jucer zajedno sa Pratsie dizali u nebesa, nije nista drugo vec jad i bes zbog osipanja clanova ali ne sa SYFC-a vec sa SagUn AT-a!!! I nije ama nista drugacije od onog pljuvanja Toralovki po Pratsie i nama svima!!! Dapace, jos je gore jer ovde Sida pljuju oni koji su ga skoro 2 godine zajedno sa Pratsie uzdizali u nebo!!! Sta mislis kako se te kvocke sada smeju svima nama?! I kako se tek raduju!!! Ja negledam HHN i ne ucestvujem u HHN forumu ali mi ni u ludilu nebi palo na pamet da bilo gde kazem i jedno jedino lose slovo protiv Pratsie pa cak ni onda ako bi ona to zasluzila, jer ako pljujem po njoj koju sam toliko velicala i zbog koje sam dobrovoljno sakupljala kazne na IF, onda pljujem i sama po sebi!!! A kao sto si ti rekla, i ona je pravila greske koje su Toralovke itekako koristile da pljuju po njoj. A sta sad SYiansi rade Sidu?! Isto ono sto su Toralovke radile Pratsie!!! Stvarno, vise nego jadan i bedan postupak...

P.S: i jos na kraju, stvarno se pitam ko je ovde slepac: dali nas par kojima nepada na pamet ni u ludilu da kazemo i jednu jedinu losu rec niti protiv Sida niti protiv Pratsie ili oni koji Sida sada provlace kroz blato?!?!?!

Nataly ,Saro,istina je istina i na kraju nam ostaje samo istina .Sve sto kazem bit ce suvisno.Znam samo da sam beskrajno tuzna i da beskrajno uzivam u svakom trenu glumackog umjeca nase djevojcice . Ona spada , bez sumnje ,u sam vrh glumacke elite  i uvjek ce tamo i biti , bila serija dobro ili lose kotirana.Moja jedina zelja je da nase Sidyushe vidim opet skupa ... do tada bit cu aktivna u Pratinom fan klubu i po potrebi u Sidovom fan klubu .Adio.Volim vas sve ...❤️ 🤗


Nataly❤️, Sara❤️, truth is truth, and in the end we are left with only truth. Everything what I say, will be redundant. I only know that I am infinitely sad and infinitely enjoy every seconds and acting art of our girl. She belongs, without doubt, in the top of the acting elite and always will be there , regardless of whether the series is good or bad ranking.  My only desire is to see our Sidyusha together again ... Until then I will be active in Pratt's fan club and  if necessary and in Sidd's fan club. Bye. I love you all ...🤗❤️





Edited by ahilajkula - 9 years ago