Returning of the written off #61 Invited only - Page 60

Posted: 9 years ago
Originally posted by Daltoni


Smeki odgledala sam Zaljubljenog muskarca..a sada cu da krenem sa City hanterom..Imala bih ja tu sto sta da iskomentarisem, ali se nadam da cemo se uskoro i videti ili da ce barem ta glavobolja da se smiri pa da se ispricamo 😉
 
Sad ces da se osvezis gledajuci City Hantera meni se svidelo😳

Bas me zanima sta mislis o seriji o ovoj kretenki koja mi je upropastila dozivljaj.Ja sam se razocarala kako jedna zena moze tako nesto da uradi ,mislim da je to vise svojstveno muskarcima .Mislim na dogadjaj iz graderobera to mi je bas bilo nisko.Ok ne volis ga ,nisi trebala da prihvatas prsten i da ga obmanjujes,a on onako strog a ponasa se kao neko zaljubljeno deriste to mi se bas svidelo.Secas se prvih epizoda kad je htela da spava s njim i kad joj je rekao da tako nesto nikad vise ne uradi,e ono sto je uradila je mnogo gore.😡
Edited by smeker - 9 years ago
Posted: 9 years ago













Edited by nn027 - 9 years ago
Posted: 9 years ago


Edited by nn027 - 9 years ago
Posted: 9 years ago
Originally posted by nn027



Tebe sam pokazala na onoj drugoj slici gde si sama.  Za tebe nije rekla da si slatka, Rekla je da si lepa 😃


Gotovo , kupila me..😆 Pozdravi sestru..❤️
Posted: 9 years ago
Originally posted by nn027



Vazno je da nisi promasila topik . A to sto si pomesala postove , nista strasno 🤣 🤣 🤣


🤣 🤣 🤣
Posted: 9 years ago
Originally posted by Bikica


E vreme bi bilo konacno da spavam posle dugo vremena 😆
Laku noc i lepe snove zelim🤗
Preostala dva avisa😉

   

    


Prelepo Biki..svaka cast..👏
Posted: 9 years ago
Originally posted by Daltoni




Gotovo , kupila me..😆 Pozdravi sestru..❤️

Evo pozdravlja i ona tebe. Kaze da izgledas kao devojcica.  Ko bi rekao da si mama dva decaka. 😃
Posted: 9 years ago
Originally posted by Daltoni


Posto nisam nista komentarisala o seriji Hum Hain Naa,sada posle 4 epizode cu reci,da mi se jako dopada 😳,iako je nama teze to ispratiti ,tu konverzaciju,dijaloge,iako citamo WU,LU ,prevode nije to kompletan dozivljaj a to znam svi i nije nam prvi put,jedino eto Dal izuzimam posto njoj je puno lakse kada dosta razume...🤗
Najvise mi se dopada sto u samom startu su se SagUn upoznali,sve su blize jedno drugom,radnja se odvija lepo i ne mislim da ce biti nekog velikog razvlacenja .
Prats i Kanwal su se lepo uklopili,😊vec se na samom startu da uociti lepa hemija izmedju njih i zaista mi je uzivati gledati njih dvoje u kadru .
A volim i tipove poput Bunty,onako dobronamerne,postene,pazljive,saosecajne itd a to ce privuci i vec privlaci  Sagariku njemu😳

Da 'li je vas neko ovako slatko krisom gledao ,kao ovaj decko 😳,ovu devojcicu❤️
Tako sam se nasmejala u ovoj sceni kako je rekao nesto upuceno kao njoj a potom okrenuo se onom kao da to njemu govori 😆
Zaista preslatko i ja sam tu i zastala uradivsi samo ovo za sada ...necu moci veceras caps raditi,posto nisam uopste spavala ni proslu noc a danas samo 1 h...
Sutra cu uraditi i avise ...neke iz ove epizode😉




Znam da nije to to bez prevoda i titlova a ja bih vam rado titlovala da imam vise vremena, ovako ne mogu nista da vam obacam...Ali ako zelite nesto kratko,neki njihov razgovor ili scenu a ima je na you tubu,to mogu da odradim..eto..


Hvala Dal ❤️
Znam da nemas vremena i da si u frci. Ne znam da li ima uopste epizoda na youtube jer prve dve ja nisam uspela pronaci, Za sad se nekako snalazimo, bar ja. Devojke postavljaju LU pa se prilicno dobro zna o cemu pricaju. Ako zaskripi pitacemo te. 😃


Laksmi.. I tako ti ja napisem tvoj odgovor Bikici, a Bikici odgovorim na tvoj post..🤣


Vazno je da nisi promasila topik . A to sto si pomesala postove , nista strasno 🤣 🤣 🤣

🤣 🤣 🤣

Mislim neki od nas i to uspeli da izvedu 😃
Edited by nn027 - 9 years ago
Posted: 9 years ago
Originally posted by smeker


 
Sad ces da se osvezis gledajuci City Hantera meni se svidelo😳

Bas me zanima sta mislis o seriji o ovoj kretenki koja mi je upropastila dozivljaj.Ja sam se razocarala kako jedna zena moze tako nesto da uradi ,mislim da je to vise svojstveno muskarcima .Mislim na dogadjaj iz graderobera to mi je bas bilo nisko.Ok ne volis ga ,nisi trebala da prihvatas prsten i da ga obmanjujes,a on onako strog a ponasa se kao neko zaljubljeno deriste to mi se bas svidelo.Secas se prvih epizoda kad je htela da spava s njim i kad joj je rekao da tako nesto nikad vise ne uradi,e ono sto je uradila je mnogo gore.😡


Sta mogu da mislim o kretenki osim da je najobicnija 🤬Nakon svega sto je uradio za nju i njenu porodicu ona u njegovoj rodjenoj kuci, pa povrh svega u njegovoj rodjenoj sobi 😡 i onaj kreten od brata, nezahvalnik, nije imao sta da jede dok mu ovaj nije pruzio sve , rodjeni brat je bio zbog njega u zatvoru, predsednik Han radio i vikendima i praznicima, i ajde sto mu je preoteo devojku to mogu i nekako da razumem,ali sto mu je preoteo firmu,srusio ga i ocrnio, to ne mogu..i on im je svima jadnicko sve oprostio,a svi ga napustili,pa cak i rodjena majka, nikada nije osetio ljubav..i da nije onog njegovog prijatelja po meni ne bi bilo drugih pozitivnih likova u seriji..I kada je udario kolima onu 🤬 toliko mi je bilo lepo da ne mogu da ti opisem, sve dok ona opet nije pocela da glumata..😡 😡 Na srecu, ne verujem da postoje takvi ljudi na svetu, tako da je verovatnoca da se tako nesto desi u stvarnom zivotu ravna nuli, inace bi to zaista bila tragedija..😭
Posted: 9 years ago
Originally posted by nn027



Evo pozdravlja i ona tebe. Kaze da izgledas kao devojcica.  Ko bi rekao da si mama dva decaka. 😃


Nemojte, sada cu da  se uobrazim..😳😆 Zahvali se sestri na komplimentu u moje ime..🤗

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

7 Participants 1119 Replies 49892Views

Topic started by Daltoni

Last replied by nn027

loader
loader
up-open TOP