Somewhere, over the rainbow #1 (Members Only) - Page 57

Created

Last reply

Replies

1051

Views

101449

Users

12

Likes

4237

Frequent Posters

vibraj thumbnail
Visit Streak 500 0 Thumbnail Visit Streak 365 0 Thumbnail + 6
Posted: 9 years ago
Good morning friends!

Branka, loved your collage, very soft colors bringing out very soft emotions, beautiful👍🏼

Seetha, the collage by your friend in varied hues is also very pretty, bringing out SY magic!

Ahila, love your siggies, Prats looks so beautiful👏

Edited by vibraj - 9 years ago
riya_ss9 thumbnail
Posted: 9 years ago
Well Hello there
Ivone12 thumbnail
Posted: 9 years ago
Divne Su mi slike i kolei, ta kemija se nezaboravlja, Vidi se Ono Nesto what IH vee,, Jedva ekam njih Dvoje negdje skupa,,❤️❤️Moda ZA rodjendan,, 😆❤️ , nedo'eli idemo svi tamo  , daga traimo  ..
Ivone12 thumbnail
Posted: 9 years ago
Opstite sluajno pritisla ,,,  Riya  hvala puno  ,   doborodolici ija sam sva aljiva mi ro'eni 12.12  , smo taki  , srdaan pozdrav ❤️🤗 
Sneha.Love thumbnail
Posted: 9 years ago

Originally posted by: SEETHA.K

Friends ...here is a magical creation by my dearest friend who loves Sidyusha as much as we all ! The mystical moment ..beautiful and delightful nostalgia ...Sidyusha chemistry  is always an  astonishingly wonderful visual treat ...forever ...forever !Thank you my dear friend !




Good Morning Seetha (It will be morning when you will read it)🤗

This is such a beautiful siggy, like it is just made for this place over the rainbow.

SY in all colors of the rainbow, they really look ethereal
❤️    ❤️

Please Seetha, tell your friend thanks from all of us here, and tell her we all love her creations very much, the same as we love everyone who love SidYusha.
❤️

That reminded me on beautiful images of Aurora Borealis, a unique phenomena, that looks so fantastic, almost so breathtaking as SidYusha 😳😊

Go to Alaska and see the Northern Lights - the beautiful Aurora Borealis <3Aurora Borealis - Northern Norway ~ can't even begin to explain how much I would love to see this someday!!! <3 Edited by loveansh - 9 years ago
Sneha.Love thumbnail
Posted: 9 years ago

Originally posted by: Ivone12

What Vidim Patrisa u ovom interviju, sazrila, ja Vidim osobine what opisa ZA partnera,, odgovara Pinkiju rozom sakou,❤️😆



Cao Dragice, nasa devojcica je godinu dana starija i zrelija.⭐️ Ona je inace jedno super iskreno bice, uvijek kaze ono sto misli, ponekad i na svoju stetu, tako je to kada si mlad. No ona je ocito pocela da uci da daje diplomatske odgovore. Mada se meni svi njeni odgovori svidjaju, posebno to kakav treba da bude njen zivotni partner.😃

A sto se tice Pinkija i njegovog rozog sakoa, mnogo su mi se svideli Duskine kreacije i malo sam ih posudila da ga ubacim sa Prats u isto tako rozoj boji. Duska, nadam se da ne zameras. Trebala sam pre da te pitam, ali tako meni kad nadodje inspiracija (izazvana Vibhinim komentarom u FC-u, da joj se ne svidja Sid u toj boji, ali da je cudno koliko su pre na forumu, kritikovali i ismejavali Prats kada se pojavila u toj boji,( iako je ona bas bila lepa, kao i u svim ostalim bojama), a sada im je Sid OK.



Pise na sigiju: Prats: Sta su ti uradili duso? Zasto ta sokirajuca ruzicasta boja?

Sid: Mnogo im nedostajes tamo, medena, a pored tebe, jedino jos ja mogu da ponosno nosim tu boju, svi ostali tamo su previse bezivotni...

 
Sneha.Love thumbnail
Posted: 9 years ago


Prekrasne su ti kreacije Duska⭐️⭐️⭐️ , Prats je stvarno kraljica Izrazavanja emocija⭐️, njoj nisu potrebne reci, sve ume da iskaze svojim ocima, osmehom, izrazom lica...Volim sve ove scene. Stvarno super👏👏👏

A mozda isto toliko volim i ruze😳, imam ih mnogo u vrtu oko kuce i to mi je omiljeni cvet. Zato su mi sve ove kreacije posebno drage.

Monet's home, Giverny...Love this!
Sneha.Love thumbnail
Posted: 9 years ago

Originally posted by: vibraj

Good morning friends!

Branka, loved your collage, very soft colors bringing out very soft emotions, beautiful👍🏼

Seetha, the collage by your friend in varied hues is also very pretty, bringing out SY magic!

Ahila, love your siggies, Prats looks so beautiful👏

Good Morning Vibha, 🤗

I am happy that you like my siggy, made it long time ago 😳

Planning to do some new one, hopefully will do it.
😊

flowers - the color!
Sneha.Love thumbnail
Posted: 9 years ago


Well. hello there to you too 😉😆 How are you my sweet Didi? All ready for coming weekend to rest well and enjoy. Love you dear, what did you do to poor Alisha that she was crying...no,no, don't tell me, lets enjoy in the morning sun and flowers in the garden...Love ya.🤗

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 9 years ago

Originally posted by: loveansh



Aha..ha...ha...ha Love you my sweet Baby  



This is my cute Baby...



Ista ja...😛