Returning of the written off #23 Invited only - Page 98

Created

Last reply

Replies

1107

Views

53769

Users

8

Likes

5507

Frequent Posters

Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Secate se proslave holija gde se Sid olesio ko majka..e ni ovo dvoje nisu bili mnogo bolji..🤣


Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: nn027


Biki , ocekujem da nam pokazes sta si uradila kad zavrsis. 😊

Nadice,glava me boli,verovatno od hronicne upale ovog sinusa,tako ko zna sta cu i kako uraditi,mozda ne budem smela to prikazati,ako uopste i uradim nesto.
@Dal,nema rebusa ,niti ukrstenica,ja samo volim lepe citate i misli,to je sve.😉
Edited by Bikica - 10 years ago
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
A ti moras priznati da sve zavisi od ugla gledanja..ta njena nevina igra sa detetom koje nema majku pa jos je i bogalj, a zivi kao vojnik umesto kao malo dete..to sto si napisala ne dozivljava svako na isti nacin, ja imam malu decu i tako nesto mi je sasvim normalno..posebno mali decaci -moji decaci ,mogu da budu indikatori da se jure,bore,svlace ..ali to je sve nevina decija igra..I nije Madu Sultana vukla za pantalone nego se samo savila na decakovu visinu..a to sto ti imas pokvarenu mastu..🤣


Jes vala u pravu si. Tacno mogu da te zamislim na prozoru kako sa ushicenjem posmatras svog muza u parku, kako se tvoji decaci jure, trce, vuku a simpaticna, mlada zgodna riba pokusava da ih uhvati drzeci se tvom muzu za slic. Verujem da bi ti posle suze na oci koliko bi se raznezila na tu idilicnu scenu. Pritom,ako bi donji ekstremiteti tvog supruga ostali potpuno mirni, ne znam sta bih rekla, svaka cast muskarcina, vidi uopste ne reaguje ... ili pih kakav je on muskarac vidi uopste ne reaguje. 🤣

Salu na stranu, to sam pomenula usput za tu njenu igru , mada i dalje mislim i u igri moras voditi racuna o nekim stvarima. I rekoh ti Sultan kao Sultan nije kriv, na kraju po koji put to ponavljam, rekao joj je sam to sto joj je rekao pred finalni obracun i ne bez razloga rekao je i RK i tebe ce ona unistiti.

Pricam konkretno o njoj, o njenim postupcima,o njoj kao licnosti. U svojoj patologiji nista nije odmakla dalje od RK, a rekoh kad dodju te epizode reci cu svoje misljenje. Pa i RK joj je govorio ja sam to radio, ja sam grozan , ali ti nisi RK, e pa , ona je u svojoj nameri da mu se osveti bila jos monstruoznija, pomenucu ti samo krov na restoranu i jednu scenu , sta je ona bila spremna da uradi da bi osvetu sprovela do kraja. Ako je to normalno... ja sam prespavala zivot . Na kraju, njoj kao zeni , ako joj je i trebala osveta, zar joj nije bilo dovoljno kad ga je potpuno slomila i dobila to sto je htela. Ali...

Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
I meni se isto dogadja😆
        
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: nn027


 ðŸ¤£  Glasala sam za glumce. Devojke nisam uspela da pronadjem 😕



A i koji ce ti devojke
🤣
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Bikica



Ok..od sada necu traziti smisao u nicemu sto postavis..😆 I onako mi zakazuje centar za razmisljanje..sta cu i meni ova kisa mnogo smeta, padne mi pritisak (koji je kada je normalan 60 sa 90 ) pa sam u polu komi, ni na javi ni medj snom..😕

Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
.Posto znam da za frizera dajes vece pare nego sto ovaj komp kosta ( a to je 28 500 din.bez monitora)

I sta sad ti hoces da kazes , da ja frizuru placam vise od 28500 din. Ju, sta ce ljudi pomisliti o meni 🤣
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Daltoni

Secate se proslave holija gde se Sid olesio ko majka..e ni ovo dvoje nisu bili mnogo bolji..🤣




Secam se. Siroma covek . Trebalo je preziveti "barske" dame a to nije lako .
A vidim i ovi su veseli 😃

nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska

A ti moras priznati da sve zavisi od ugla gledanja..ta njena nevina igra sa detetom koje nema majku pa jos je i bogalj, a zivi kao vojnik umesto kao malo dete..to sto si napisala ne dozivljava svako na isti nacin, ja imam malu decu i tako nesto mi je sasvim normalno..posebno mali decaci -moji decaci ,mogu da budu indikatori da se jure,bore,svlace ..ali to je sve nevina decija igra..I nije Madu Sultana vukla za pantalone nego se samo savila na decakovu visinu..a to sto ti imas pokvarenu mastu..🤣


Jes vala u pravu si. Tacno mogu da te zamislim na prozoru kako sa ushicenjem posmatras svog muza u parku, kako se tvoji decaci jure, trce, vuku a simpaticna, mlada zgodna riba pokusava da ih uhvati drzeci se tvom muzu za slic. Verujem da bi ti posle suze na oci koliko bi se raznezila na tu idilicnu scenu. Pritom,ako bi donji ekstremiteti tvog supruga ostali potpuno mirni, ne znam sta bih rekla, svaka cast muskarcina, vidi uopste ne reaguje ... ili pih kakav je on muskarac vidi uopste ne reaguje. 🤣

Salu na stranu, to sam pomenula usput za tu njenu igru , mada i dalje mislim i u igri moras voditi racuna o nekim stvarima. I rekoh ti Sultan kao Sultan nije kriv, na kraju po koji put to ponavljam, rekao joj je sam to sto joj je rekao pred finalni obracun i ne bez razloga rekao je i RK i tebe ce ona unistiti.

Pricam konkretno o njoj, o njenim postupcima,o njoj kao licnosti. U svojoj patologiji nista nije odmakla dalje od RK, a rekoh kad dodju te epizode reci cu svoje misljenje. Pa i RK joj je govorio ja sam to radio, ja sam grozan , ali ti nisi RK, e pa , ona je u svojoj nameri da mu se osveti bila jos monstruoznija, pomenucu ti samo krov na restoranu i jednu scenu , sta je ona bila spremna da uradi da bi osvetu sprovela do kraja. Ako je to normalno... ja sam prespavala zivot . Na kraju, njoj kao zeni , ako joj je i trebala osveta, zar joj nije bilo dovoljno kad ga je potpuno slomila i dobila to sto je htela. Ali...


Imam jedno pitanje? Sve ovo o cemu pricas Badi, da li se desilo pre njihovog vencanja? Racunam da su pre vencanja  oprostili jedno drugom sve i da posle toga nije bilo nikakve osvete.
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska

A ti moras priznati da sve zavisi od ugla gledanja..ta njena nevina igra sa detetom koje nema majku pa jos je i bogalj, a zivi kao vojnik umesto kao malo dete..to sto si napisala ne dozivljava svako na isti nacin, ja imam malu decu i tako nesto mi je sasvim normalno..posebno mali decaci -moji decaci ,mogu da budu indikatori da se jure,bore,svlace ..ali to je sve nevina decija igra..I nije Madu Sultana vukla za pantalone nego se samo savila na decakovu visinu..a to sto ti imas pokvarenu mastu..🤣


Jes vala u pravu si. Tacno mogu da te zamislim na prozoru kako sa ushicenjem posmatras svog muza u parku, kako se tvoji decaci jure, trce, vuku a simpaticna, mlada zgodna riba pokusava da ih uhvati drzeci se tvom muzu za slic. Verujem da bi ti posle suze na oci koliko bi se raznezila na tu idilicnu scenu. Pritom,ako bi donji ekstremiteti tvog supruga ostali potpuno mirni, ne znam sta bih rekla, svaka cast muskarcina, vidi uopste ne reaguje ... ili pih kakav je on muskarac vidi uopste ne reaguje. 🤣

Salu na stranu, to sam pomenula usput za tu njenu igru , mada i dalje mislim i u igri moras voditi racuna o nekim stvarima. I rekoh ti Sultan kao Sultan nije kriv, na kraju po koji put to ponavljam, rekao joj je sam to sto joj je rekao pred finalni obracun i ne bez razloga rekao je i RK i tebe ce ona unistiti.

Pricam konkretno o njoj, o njenim postupcima,o njoj kao licnosti. U svojoj patologiji nista nije odmakla dalje od RK, a rekoh kad dodju te epizode reci cu svoje misljenje. Pa i RK joj je govorio ja sam to radio, ja sam grozan , ali ti nisi RK, e pa , ona je u svojoj nameri da mu se osveti bila jos monstruoznija, pomenucu ti samo krov na restoranu i jednu scenu , sta je ona bila spremna da uradi da bi osvetu sprovela do kraja. Ako je to normalno... ja sam prespavala zivot . Na kraju, njoj kao zeni , ako joj je i trebala osveta, zar joj nije bilo dovoljno kad ga je potpuno slomila i dobila to sto je htela. Ali...



To za mog muza i zgodnu ribu u stvarnosti tesko da moze da se dogodi jer koja bi pa njega pogledala osim mene..🤣 a i nije to isto..ovo dete nema majku a tata mu je  😳...Drugo,nije se ni Madu drzala Sultanu za slic..ako ne vidis dobro,opet ti kazem, tvoja pokvarena masta..🤣
A sto se krova tice,slazem se..da li je ona imala toliko bas poverenja u RK da ce je spasiti ili je bila cspremna da joj kusamo psenicu i to sve zarad neke osvete...Ynas kako,ne pravdam je ni tu,i ja sam bila zgrozena..ali ona je toliko patila..mozda je prsla..mozda joj se tada nesto otkacilo u glavi..i slazem se da je za psihijatra posle te scene...Nikada necu shvatiti tu Indijsku dramu u ljubavi, gori su od dece u pubertetu..a doduse i sve im je kao kod takve dece,nemam sta pa da se cudim..😕