Chat Clubs

India-Forums

Chat Clubs
Chat Clubs

Returning of the written off #23 Invited only (Page 98)

Daltoni IF-Stunnerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 23 November 2013 at 4:26pm | IP Logged
Originally posted by saska

Inace veceras epizoda,tj kraj epizode, uvod u zestoke, brrr , sve ce da puca od strasti.

A sto se tice zalosnog Sultana, nije mi jasna jedna stvar. On je musliman a ucestvuje u holiju, narocito ono kad prima onu tiku ili kako se vec zove ono na celo. Jedino ako je u Indiji to drugacije, mada cisto sumnjam, i tamo su njihovi hramovi zasebni, a po islamu svako upraznjavanje drugih rituala se smatra za najveci greh. Tako da ili  ga je vec tu  sludela Madhu, ili i tu scenaristi pomalo gube kompas

E samo ovo da odgovorim kad me vec vuces za jezik..ROFL Secas se da je bio i neki Sultan koji je pretio RK preko telefona..sada odjednom to nije taj nego neki levi Sultan..koliko bre oni Sultana kriminalaca imaju LOL A to sa holijem..i ja sam se isto zapitala,pa reko mozda mu je zena bila te vere..ali bre sta ce on onda da ucestvuje u ritualima...Ma nemaju veze s mozgom..toliko tih scena gde nema veza s vezom ima u MB da pocnem da nabrajam,zavrsila bih ujutru..

E sad odoh da se istusiram,pa se vracam..Wink (naravno ako mi jos bude radio net Confused)

The following 6 member(s) liked the above post:

DryaStephiBikica_BikiNatalyMusketeersmekernn027

NatalyMusketeer IF-Sizzlerz
NatalyMusketeer
NatalyMusketeer

Posted: 23 November 2013 at 4:26pm | IP Logged
Originally posted by nn027

Nataly , mislis ako se ovako  "razbaskari"   ROFL

A ovo ce biti izletanje iz kadra...Big smile

The following 6 member(s) liked the above post:

DryaStephiBikica_BikismekerDaltoninn027

Stephi IF-Sizzlerz
Stephi
Stephi

Posted: 23 November 2013 at 4:33pm | IP Logged

Ceca Raznatovic: Publika me je ucinila najvoljenijom na svetu!

Novosadska publika sino i veeras uinila me je najvoljenijom enom na svetu. Nisam umorna ve puna poleta i veoma se radujem sledeem koncertu, rekla je Ceca obraajui se publici u prepunom Spensu

Ceca Ranatovi
Ne propustite...

SPEKTAKL U NOVOM SADU: Spens goreo, Ceca zavrila koncert posle bisa!

Nakon jueranjeg spektakularnog koncerta u Novom Sadu, folk zvezda Svetlana Ceca Ranatovi se i veeras druila sa svojom publikom u dvorani Spens.

Novosadska dvorana veeras je bila krcata ve od 20 asova, tanije pola sata pre poetka koncerta, koji je poeo tano na vreme u 20:30 asova.

Kao i prethodne veeri pevaica je otvorila koncert pesmom Nevaljala, a ve sa prvim taktovima publika je zapevala zajedno sa svojom miljenicom i to glasnije nego prethodne veeri.

Grmljavina dobrog raspoloenja preplavila je uvenu dvoranu, a Ceca je odluna da svojim fanovima priredi no za pamenje.

Nakon Nevaljale, Ceca je nastavila da nie svoje stare hitove, a Novosa'anima je otpevala i pesmu Beograd. Usledili su i noviji hitovi, ali i prava eksplozija dobrog rasploenja i pozitivne energije.

Frizerka Svetlana Bubanja Bucka i veeras prati koncert iz bekstejda i odluna je u nameri da svojoj prijateljici skine visoke potpetice kako bi joj olakala vieasovno 'uskanje koje joj predstoji. U emu je i uspela Ceca numeru "Vazduh koji diem" izvodi bosa i razigranija.

"Pusti me da raskinem s njom" podigla je Spens da igra u ritmu sa pesmom. "Novosadska publika sino i veeras uinila me je najvoljenijom enom na svetu. Nisam umorna ve puna poleta i veoma se radujem sledeem koncertu u Srbiji u Subotici 27. decembra", otkriva Ceca, koja je nakon koncerta organizovala privatnu urku u Novom Sadu.

A di li je ovde Drya, ne vidim LOL

The following 5 member(s) liked the above post:

DryaBikica_BikiNatalyMusketeersmekerDaltoni

Bikica_Biki IF-Sizzlerz
Bikica_Biki
Bikica_Biki

Posted: 23 November 2013 at 4:41pm | IP Logged

Da ti pravo kazem , pretpostavljam da se ti i umoris radeci sve te kreacije,puno to vremena i truda iziskuje, a mi stalno trazimo jos,    mislim lako je meni, Smekicina skola i bezi ( nekad ne moram ni da bezim ,sve sto je na gugiju, valjda je dozvoljeno ROFL) A sve dok uzivas radeci nesto, ne vidim razlog zasto bi sebi rekla stop, plus i mi uzivamo u svemu tome. Onog momenta kad osetis da si se umorila, malo odmoris , pa u nove radne pobede. Wink

A sto se tice Levog, pa naravno da sam sad ovo mogla da ocekujem, raspojasao se mali od kako si ga ti ovih par dana ispustila iz vida.LOL Zato kumo, stisni zube, cuti  i prati sta ti kum radi .Wink A uskoro ce i GPA , treba motriti i na Sida, nece mu jadnicku biti lako ako bude morao da plese ... sa onom , trebace mu nasa podrska  
, kako god
Za sve je potrebno vreme,odricanje,ali kada se radi sa voljom,zeljom i ljubavlju sve je lakse.Wink
Ja volim uvek nesto novo,volim izazove pa sam u fazi razmatranja -na svakom polju.
A da levi se "raspojasao",verovatno od vrucineLOL a pratim ja njega jos uvek,gde da ga pustim,pa vidis na sta je sve spreman.Wink
a sto se tice  mog dragog zeke i GPA,tu sam obavezno.pratila sam ga na JDJ,pa gde sad da ga ostavim kada mu je najteze,Confused da hoce otplesati iz BV zajedno sa tim plesom i da zavrsi ovu godinu sa tim,ja bi bila veoma srecna.No,videcemo...sta ceWink

Edited by Bikica - 23 November 2013 at 4:37pm

DryaStephiNatalyMusketeersmekerDaltoni

Bikica_Biki IF-Sizzlerz
Bikica_Biki
Bikica_Biki

Posted: 23 November 2013 at 4:43pm | IP Logged
A ovo smo ja i moj suprug-lav i lavicaWink

DryaStephiNatalyMusketeersmekerDaltoni

Stephi IF-Sizzlerz
Stephi
Stephi

Originally posted by Daltoni

Inace veceras epizoda,tj kraj epizode, uvod u zestoke, brrr , sve ce da puca od strasti.

A sto se tice zalosnog Sultana, nije mi jasna jedna stvar. On je musliman a ucestvuje u holiju, narocito ono kad prima onu tiku ili kako se vec zove ono na celo. Jedino ako je u Indiji to drugacije, mada cisto sumnjam, i tamo su njihovi hramovi zasebni, a po islamu svako upraznjavanje drugih rituala se smatra za najveci greh. Tako da ili  ga je vec tu  sludela Madhu, ili i tu scenaristi pomalo gube kompas

E samo ovo da odgovorim kad me vec vuces za jezik..ROFL Secas se da je bio i neki Sultan koji je pretio RK preko telefona..sada odjednom to nije taj nego neki levi Sultan..koliko bre oni Sultana kriminalaca imaju LOL A to sa holijem..i ja sam se isto zapitala,pa reko mozda mu je zena bila te vere..ali bre sta ce on onda da ucestvuje u ritualima...Ma nemaju veze s mozgom..toliko tih scena gde nema veza s vezom ima u MB da pocnem da nabrajam,zavrsila bih ujutru..

E sad odoh da se istusiram,pa se vracam..Wink (naravno ako mi jos bude radio net Confused)

Da, toga se secam i bilo je bas pomenuto da je to poznati Don, medjunarodni kriminalac. Ja sam iskreno stalno ocekivala i tu neku vezu, medjutim,ne desi se nista po tem pitanju. Ili je ovaj Sultan kriminalac samo u okvirima Mumbaia , a ovaj medjunarodni tek treba da se pojavi, ROFLili su smetnuli sa uma tu '' vaznu cinjenicu'' . Medjutim, ovo oko upraznjavanja rituala je ozbiljan gaf, ponavljam ne znam kako to regulisu u Indiji ali to  upraznjavanje drugih rituala, bar u arapskom svetu, a to znam pouzdano se naziva shirk ( zabusavanje )  i smatra se jednim od najvecih grehova, tako da uz sve gluposti koje su scenaristi znali da prikazu, ovo je ...

nn027 IF-Addictz
nn027
nn027

Originally posted by Daltoni

Ima bre da radi Confused  Ja cekam danasnju epizodu Big smile

NatalyMusketeer IF-Sizzlerz
NatalyMusketeer
NatalyMusketeer

Posted: 23 November 2013 at 4:46pm | IP Logged

Drustvo, iako sad imam najnovije cudo od sticka, vecaras mi veza puca svakih 15 minuta a nije ni cudo, vani se sprema sneg...

pa tako od mene...

The following 4 member(s) liked the above post:

DryaBikica_BikismekerDaltoni

Go to top