Chat Clubs

India-Forums

Chat Clubs
Chat Clubs

Returning of the written off #23 Invited only (Page 65)

nn027 IF-Addictz
nn027
nn027

Posted: 22 November 2013 at 12:26pm | IP Logged
Originally posted by saska

Originally posted by nn027

Vrlo poucna prica.  ROFL

DOBRA PIJANKA: Britanac izasao u lokalni kafic, probudio se u WC u Parizu!

Luk Harding krenuo o je u obilazak klubova u rodnom Oldhamu, a poslednje cega se jasno seca bio je nocni klub da bi se iduceg jutra probudio u WC na aerodroma Sarl de Gol u Parizu

http://images.kurir-info.rs/slika-900x608/luk-harding-foto-facebook-1384949600-400191.jpg

Luk Harding (20) postao je prava senzacija, ne samo u Velikoj Britaniji vec i u ostatku sveta posto se prica o njegovom izlasku pojavila u gotovo svim medijima prikupivsi stotine hiljada lajkova.

Naime, Luk je krenuo u obilazak klubova u rodnom Oldhamu, a poslednje cega se jasno seca bio je nocni klub Tokio prodzekt. Medjutim, Britanac se iduceg jutra probudio u WC na aerodroma Sarl de Gol u Parizu.

Umesto da podje kuci kao i ostali njegovi prijatelji, Luk je posle izlaska iz kluba taksisti rekao da ga odveze na aerodrom gde se u poslednji trenutku ukrcao na jutarnji let za Pariz.  Uz sve to, kod sebe je imao i pasos koji je tu vece koristio umesto licne karte koju je izgubio.

"Ne secam se leta. Ovde je sve tako j**eno skupo", napisao je Luk koji je i pored previsokih cena popio kafu i pocastio se kroasanom u jednom pariskom kaficu. Posto je imao vremena do leta nazad, otisao je do Ajfelovog tornja, ali red je bio predug pa je odustao.

Skup izlazak zavrsio je u Mancesteru, a na aerodromu ga je docekala mama i odvezla ga kuci.

http://www.kurir-info.rs/alkohol-cini-cuda-britanac-izasao-u-lokalni-kafic-probudio-se-u-parizu-clanak-1095575

Eto, pouka je da nosis sa sobom pasos umesto licne karte i da imas dovoljno para za avionsku kartu i takse..ROFL

Po mom misljenju  najvaznije je da se dobro napijes. Nije fazon da se secas puta. Fazon je da se "iznenadis". ROFL

Povodom ove dobre pijanke, dobro sam se nasmejala, a nasmejala sam se i ovome, iako veze nidje nema , ali ...

Samo da znate, najava je bila za grupu ,, Zabranjeno pusenje'' a komentar ...
ROFL

"Zabranjeno pusenje nakon 10 godina u Tuzli"

"Jest malo morgen zabranjeno. Deca puse na javnim mestima, po parkovima. Ako to smatrate zabranjenim, onda stvarno neznam gde zivimo. Najgore je sto deca od 15 godina puse i to u sred grada. Gde im je vaspitanje? Roditelji ne vode brigu o deci i onda kasnije krive skole za to. Otisli smo u pm", napisao je on.

ROFLROFLROFL

Ima, kako nema veze Badi. Kao i Gauri sa Sivovim ocem ROFL

The following 5 member(s) liked the above post:

DryaStephiNatalyMusketeersmekerDaltoni

nn027 IF-Addictz
nn027
nn027

Posted: 22 November 2013 at 12:28pm | IP Logged

TC:My role in Balika Vadhu is very demanding: Avinash Wadhawan

Tell us a bit about your character in Balika...?

(Pauses) Well, the character that I play is that of a psychotic man with a long beard, hair and moustache. He is somebody who has been on the run for a very long time. He does not even remember things about himself, but his entry will affect both Sekhar and the Singhs. I've never played such a character where I get to toy with a variety of emotions as he is different from all the other characters that you've seen on Balika till
date.

Dakle, novi lik koji se pojavljuje u BV  je neko ko je izgubio pamcenje, ali svojom pojavom uticace i na Singove i na Sekarove.

Kladionica kaze, mozda je to chotti ma muz ili Shivov otac. Ali kako ce onda to uticati na Singove?Confused

Gorem ludo da saznam Wink

Da nije Gauri u pitanju i to jos sa Jagijevim detetom .
A u vecerasnjoj epizodi ne bi verovale da je to ona ista Sumitra koju smo znale. Zena je tako pustila jezik Shocked  Ispljuva Gangu covece za sve pare. Ko baba nekad.

Znaci badi , po tebi Gauri moze biti Shivov otacROFL

Mada, ovo je serija BV , sve je moguce
ROFL

Badi ja sam se fokusirala na prvi deo. Nisam uopste uzimala u obzir sta kazu kladionice. Uostalom sta znas, ako mu Gauri nije tata , mozda mu je sestra od tetke ROFL

The following 4 member(s) liked the above post:

DryaStephiNatalyMusketeersmeker

nn027 IF-Addictz
nn027
nn027

Posted: 22 November 2013 at 12:30pm | IP Logged

Odoh sad da vidim  kako napreduje romansa u MadhubaliDead ,a i dosta sam sedela za kompom,mozda opet malo kasnije Wink

Samo napred Badi. Em te boli dupe em je Dal lepo objasnila koliko je sedenje opasno po zivot ROFL

nn027 IF-Addictz
nn027
nn027

Posted: 22 November 2013 at 12:32pm | IP Logged
Originally posted by Nataly

Postavila sam sliku ali za svaki slucaj...dobro vece svima...Hug

Dobro vece Nataly!
Vidim sliku Tongue
Izgleda da si resila probleme sa netom. Clap

Stephi IF-Sizzlerz
Stephi
Stephi

Posted: 22 November 2013 at 12:53pm | IP Logged

Odoh sad da vidim  kako napreduje romansa u MadhubaliDead ,a i dosta sam sedela za kompom,mozda opet malo kasnije Wink

Samo napred Badi. Em te boli dupe em je Dal lepo objasnila koliko je sedenje opasno po zivot ROFL

Badi,citam sve u etapama,kako me koncentracija  posluzi, dosla sam i do tog dela o sedenju. Ali, ja bas sinoc nisam ni sedela, mada je stolica bila jako neudobna. LOL

Da Dal, odmah cu ti odgovoriti ,sigurna sam da je bila stolica
u pitanju.
ROFL

DryaNatalyMusketeersmekerDaltoninn027

nn027 IF-Addictz
nn027
nn027

Posted: 22 November 2013 at 1:05pm | IP Logged

Badi,citam sve u etapama,kako me koncentracija  posluzi, dosla sam i do tog dela o sedenju. Ali, ja bas sinoc nisam ni sedela, mada je stolica bila jako neudobna. LOL

Da Dal, odmah cu ti odgovoriti ,sigurna sam da je bila stolica
u pitanju.
ROFL

Badi, a noge , bole li te noge? ROFL

Stephi IF-Sizzlerz
Stephi
Stephi

Posted: 22 November 2013 at 1:14pm | IP Logged
Tja, jos jedna u nizu lepih epizoda , veliki Don Korleone se setka po naselju siromasnih, postenih gradjana, gde se inace krije od svojih neprijatelja a sve u cilju da ih valjda zastiti od tih istih ako napadnu, sa sve armijom pomagaca koje ima iza sebe,ali ne,  bolje je ovde kriti se ko pacov.  Pisem sasvim logicno ko sto je i ova radnja logicna,a zrtva Madhu opet pravi frizure svom najgorem neprijatelju, pa dobro razumem  je potpuno, ne sme da ostane bez posla ako je odbije, kao sto recimo odmah '' ostane'' bez posla kad Sultan ( koji se krije ) napravi lom na setu. Kao sto rekoh tja.

RK, molim te,vrati se sto pre sa svim svojim sadistickim potezima, samo malo da se odmorim od ove idile.

A ono sto si rekao lagao sam, varao , igrao igru, priznajem ali ti Madhu, ti nisi RK. O RK kako se varas, ona je ista kao ti, mozda u nekim momentima i veci psiho od tebe. Jer ti nikad nisi ni krio da si psiho, a ona, ona je samo borac za pravdu i istinu. I jadna zrtva.
Dead

DryaNatalyMusketeersmekerDaltoninn027

Stephi IF-Sizzlerz
Stephi
Stephi

Posted: 22 November 2013 at 1:18pm | IP Logged
Originally posted by Nataly

Postavila sam sliku ali za svaki slucaj...dobro vece svima...Hug

Yeeey ,good for

Edited by saska - 22 November 2013 at 1:15pm