Chat Clubs

India-Forums

Chat Clubs
Chat Clubs

Returning of the written off #23 Invited only (Page 60)

nn027 IF-Addictz
nn027
nn027

Posted: 22 November 2013 at 6:07am | IP Logged
Originally posted by Daltoni

Originally posted by smeker

Samo da vam kazem bezbedno sam stigla kuci,bio je dogovor jedno pije ,jedno vozi ja sam izvukla deblji kraj pa sam se nalivala kiselom vodom ali kao da sam pila nesto zestoko celo jutro mi je muka.Hahah ali sam zato jela za sve vas hm mozda je od hrane LOL

Dobro je da si javila,da ne brinemo..D'ohA sada 10 kruga oko kuce ili zgrade..ma bolje oko bloka..LOL

Mogu ako hoces od grada do grada ,sta mi tesko LOL

Auuu Smeki...koliko si ti ono rece jela..Shocked

Pozovi se na 5 amandman i ne odgovaraj na ovo pitanje ROFL

Edited by nn027 - 22 November 2013 at 6:02am

The following 4 member(s) liked the above post:

DryaNatalyMusketeersmekerDaltoni

smeker IF-Sizzlerz
smeker
smeker

Posted: 22 November 2013 at 6:07am | IP Logged
Zbog slabe gledanosti, telenovela "Oluja" premeta se danas sa Pinka na Pink 2 u isti termin, 17.45. Ako je suditi prema loem rejtingu ostalih serija, sva je prilika da publika vie ne eli da gleda bilo koji serijski program na ovoj televiziji. Naravuenije, laptop ili mi u ake i potraite vae omiljene serije na Internetu!
JO JEDNA UKINUTA SERIJA!

Nakon 49 prikazanih epizoda, neizbenog menjanja termina i seckanja epizoda, RTV Pink od danas vie ne prikazuje "Oluju". Slaba gledanost serije ili ustupanje termina Farmi i X Factoru (koji tako'e imaju slabu gledanost), za TV Pink vie nema opravdanja. Tokom poslednje 2 godine ista televizija ukinula je veinu serija koje je prikazivala.

Iskljuite Pink, uivajte u serijama na drugim kanalima ili internetu.

DryaNatalyMusketeerDaltoninn027

smeker IF-Sizzlerz
smeker
smeker

Posted: 22 November 2013 at 6:11am | IP Logged

DryaNatalyMusketeerDaltoninn027

nn027 IF-Addictz
nn027
nn027

Posted: 22 November 2013 at 6:13am | IP Logged
Originally posted by smeker

Zbog slabe gledanosti, telenovela "Oluja" premeta se danas sa Pinka na Pink 2 u isti termin, 17.45. Ako je suditi prema loem rejtingu ostalih serija, sva je prilika da publika vie ne eli da gleda bilo koji serijski program na ovoj televiziji. Naravuenije, laptop ili mi u ake i potraite vae omiljene serije na Internetu!
JO JEDNA UKINUTA SERIJA!

Nakon 49 prikazanih epizoda, neizbenog menjanja termina i seckanja epizoda, RTV Pink od danas vie ne prikazuje "Oluju". Slaba gledanost serije ili ustupanje termina Farmi i X Factoru (koji tako'e imaju slabu gledanost), za TV Pink vie nema opravdanja. Tokom poslednje 2 godine ista televizija ukinula je veinu serija koje je prikazivala.

Iskljuite Pink, uivajte u serijama na drugim kanalima ili internetu.

Sve su ukinuli i preselili osim Male nevesteConfused  Samo nju upo*no drze i ne odustajuAngry

Daltoni IF-Stunnerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 22 November 2013 at 6:16am | IP Logged
U utorak sneg u Srbiji..Confused

Danas oblano, temperatura do 17 stepeni 

22. 11. 2013. -

U Srbiji e danas biti oblano sa slabim i umerenim vetrom i maksimalnom dnevnom temperaturom vazduha do 17 stepeni.

Prema prognozi Republikog hidrometeorolokog zavoda, pre podne bie malo, a posle podne umereno oblano sa slabim i umerenim istonim i jugoistonim vetrom.

Minimalna temperatura iznosie od etiri do devet, a maksimalna od 12 do 17 stepeni. I u Beogradu e danas pre podne biti preteno sunano, a posle podne umereno oblano sa slabim i umerenim jugoistonim vetrom. Minimalna temperatura iznosie oko osam, a maksimalna oko 15 stepeni.

U Srbiji e, prema izgledima vremena za sedam dana, do 29. novembra, za dane vikenda biti umereno i potpuno oblano, mestimino sa slabom kiom.

U subotu se oekuje umeren, povremeno jak jugoistocni vetar koji e u nedelju biti u slabljenju, a u ponedeljak e biti oblano, mestimino sa kiom, u brdsko-planinskim predelima sa susneicom i snegom.

Krajem dana i u toku noi, uz pad temperature i pojaan severni vetar, sneg se oekuje i u niim predelima.

U utorak i sredu oekuje se mestimino sneg, a zatim e do kraja perioda biti malo i umereno oblano i u veini mesta suvo. Samo je u planinama istone Srbije mogue provejavanje snega.

DryasmekerNatalyMusketeernn027

nn027 IF-Addictz
nn027
nn027

Posted: 22 November 2013 at 6:26am | IP Logged
Originally posted by Daltoni

U utorak sneg u Srbiji..Confused

Danas oblano, temperatura do 17 stepeni 

22. 11. 2013. -

U Srbiji e danas biti oblano sa slabim i umerenim vetrom i maksimalnom dnevnom temperaturom vazduha do 17 stepeni.

Prema prognozi Republikog hidrometeorolokog zavoda, pre podne bie malo, a posle podne umereno oblano sa slabim i umerenim istonim i jugoistonim vetrom.

Minimalna temperatura iznosie od etiri do devet, a maksimalna od 12 do 17 stepeni. I u Beogradu e danas pre podne biti preteno sunano, a posle podne umereno oblano sa slabim i umerenim jugoistonim vetrom. Minimalna temperatura iznosie oko osam, a maksimalna oko 15 stepeni.

U Srbiji e, prema izgledima vremena za sedam dana, do 29. novembra, za dane vikenda biti umereno i potpuno oblano, mestimino sa slabom kiom.

U subotu se oekuje umeren, povremeno jak jugoistocni vetar koji e u nedelju biti u slabljenju, a u ponedeljak e biti oblano, mestimino sa kiom, u brdsko-planinskim predelima sa susneicom i snegom.

Krajem dana i u toku noi, uz pad temperature i pojaan severni vetar, sneg se oekuje i u niim predelima.

U utorak i sredu oekuje se mestimino sneg, a zatim e do kraja perioda biti malo i umereno oblano i u veini mesta suvo. Samo je u planinama istone Srbije mogue provejavanje snega.

Necu sneg Angry

252358 leto austrija ap f

nn027 IF-Addictz
nn027
nn027

Posted: 22 November 2013 at 6:32am | IP Logged
Odoh sad, imam obaveza. Samo sam htela da pozdravim nase "Parizanke" kad se pojave.

Bonne journe!!!  La saumure est bon pour la gueule de bois. Big smile

53266255c8bf3f09c9617983c9ecff4fmegaposter 87

Daltoni IF-Stunnerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 22 November 2013 at 6:41am | IP Logged
Strunjaci otkrivaju - Do ravnog trbuha dijeli te samo par trikova

Danas donosimo nekoliko super trikova za savren trbuh. Ne mora se izgladnjivati ili uvlaiti trbuh kako bi stala u one uske traperice koje ekaju u ormaru, dovoljno je drati se nekoliko kvalitetnih savjeta. Pogledaj to predlau treneri itateljima asopisa "Health".

Ravan trbuh (Foto: Haber.ba)

Jedi u pravo vrijeme

Doktorica Natasha Turner kae: "Mora pojesti proteinski me'uobrok izme'u 3 i 4 sata popodne. Izaberi proteinsku ploicu, komad sira sa manje masnoa ili bademe sa jabukom. Bez obzira na sve, nemoj preskoiti ovaj me'uobrok. Bitan je za ubrzanje metabolizma i reguliranje eera u krvi. to je eer nii, nii je i inzulin, a inzulin je kriv za masne nasl*ge na podruju trbuha. Ako jede svaka tri do etiri sata, regulirati e eer. Nikako nemoj odga'ati obroke te provesti pet ili est sati bez jela."

Nabavi loptu za pilates

Trenerica La Reine Chabut preporuila je laku i efikasnu vjebu sa loptom tri puta tjedno. Lezi na le'a, isprui ruke iznad glave i izravnaj noge. Poni vjebu tako to e loptu drati rukama i dignuti je iznad svojih grudi. Priblii noge i loptu uhvati glenjevima te spusti na pod. Ponovi vjebu 10 do 12 puta, pazei da su ti le'a uvijek sljubljena uz pod.

Izbjegavaj eer

"Konzumiraj to manje eera kako bi odrala nisku razinu inzulina, te visoku razinu glukagona. Hormon glukagon je tvoj najbolji prijatelj u borbi sa vikom na trbuhu. Zamisli Pac-Mana koji krui oko tvog struka i jede masnoe kako bi dobio vie energije. To je glukagon." - Jorge Cruise, autor knjige "The Belly Fat Cure"

Dobro provai hranu

"vakanje je prvi trik pri sprjeavanju napuhanog trbuha. Dobro provai svaki zalogaj!" - Dawn Jackson Blatner, autor knjige "The Flexitarian Diet"

Odgodi trbunjake za kasnije

"Predlaem drugaiji pristup: prvo dijeta, zatim kardio vjebe, tree je stvaranje miia i tek se na kraju posveti trbunjacima. Ovo je najbolji nain za izgubiti viak kilograma u kraem roku. Potroi 60 minuta dnevno na pripremanje zdravog ruka, 20 minuta na kardio vjebe, tri do pet puta tjedno. 15 minuta tri puta tjedno je sasvim dovoljno za vjebe snage, a 5 minuta tri puta tjedno za trbunjake." -Myatt Murphy, autor knjige "The Body You Want in the Time You Have".

Izbjegavaj sol

"Sol napuhuje, koristi morsku sol umjesto stolne. Umjesto soli, zaini hranu paprom, on ubrzava metabolizam." - Susan Irby, autorica knjige The Bikini Chef"

Preusmjeri panju na drugi dio tijela

Stilistica Kim Johnson Gross preporua da odjeom preusmjeri panju na vitke noge ili dekolte koji oduzima dah. Dobar izbor odjee sakrit e svaki nedostatak i naglasiti tvoje prednosti.

Edited by Daltoni - 22 November 2013 at 6:39am

DryaNatalyMusketeersmekernn027

Go to top