Chat Clubs

India-Forums

Chat Clubs
Chat Clubs

Returning of the written off #23 Invited only (Page 43)

Daltoni IF-Stunnerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 21 November 2013 at 3:15am | IP Logged
Originally posted by smeker

Originally posted by saska

Originally posted by Daltoni

Drashti Dhami was placed at number 12 on world's most sexy Asian woman on 2012. Talk that this year this beauty might make it on top 10 or top 5. She is also getting a lots of Bollywood offers. A star in all senses.

Pitam se koje su bile lepotice ispred nje..Imas li taj podatak ?

Trenutno nemam, cim ga dobijem prosledjujem, ako Serlok ne sazna pre moje veze ROFL

Ne mogu da nadjem nikakav podatak jedino sto imam je ovo

India Actresses Ranking

• Vote
  • Like
  • Favorite
  • ReTweet
RankPerson NameTotal
1. Sanaya Irani102489
2. Drashti Dhami73557
3. Kajol Devgan51196
4. Priyanka Chopra4185
4. Kratika Sengar37605
5. Pratyusha Banerjee15113
6. Trisha11319
7. Rani Mukerji11156
8. Sonam Kapoor8711
9. Genelia DSouza7599
10. Asin Thottumkal6658

Smeki, ovo je cini mi se lista po popularnosti u Indiji ako se ne varam ?

The following 4 member(s) liked the above post:

DryaNatalyMusketeersmekernn027

Daltoni IF-Stunnerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 21 November 2013 at 3:15am | IP Logged

A ovu pesmu posvecujem Dal,da slucajno ne pobrka verzije, postoji Neko kao ti , ali postoji i ova ,znam da ce Dal shvatiti  nasta se odnosi  Wink

Hvala za divnu pesmu..Hug

Daltoni IF-Stunnerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 21 November 2013 at 3:17am | IP Logged
Originally posted by smeker

After yesterday's hectic Chor Police Task and Gauhar weeping for the loss of her personal items,Gauhar Khan gets a treat in the form of Kushal Tandon. Yes, her very good friend who had to leave the Bigg Boss house suddenly due to his fight with fellow contestant VJ Andy is finally back on the show reality show Bigg Boss Saath 7 on Colors.

As reported by TellyBuzz yesterday, Kushal made a late night entry in the house. Our reliable source updates us about the same saying, "Yes, Kushal is already in the house. He made a dhamakedar entry with the song Badtameez Dil from the movie Yeh Jawani Hai Deewani playing in the background."

In many of the earlier episodes we have seen Gauhar talking to the camera and saying 'Bigg Boss meri ek cheez abhi bhi aapke Paas hai' and when he actually made an entry it was Gauhar who was most happy to see him. Gauhar was totally surprised says our source, "When Gauhar saw Kushal she just ran towards him and hugged him and both looked happy."

Other contestants too who had been unhappy with his attitude earlier had mixed feelings. Kushal had hit Andy during an angry outburst and had a bad altercation with Tanisha Mukherjee during another task. However, all seemed well with Kushal's entry, "Tanisha Mukherjee who had a problem with Kushal was seen talking to Andy that she was happy for Gauhar as she had got her friend back in the house. Andy was also ready to give a second chance to Kushal. But they both even decided to be cautious of him. During the conversation between Andy and Kushal, the reference to the fight comes up again when Kushal had hit VJ Andy on the neck. When Andy says that the neck pain has stopped, Kushal laughingly taunts him that yes, it must have stopped as soon as I left the house. To this Andy just smiled and ignored it."

Kushal also got gifts for each and every contestant in the house and everyone was very happy to receive them. 

So will things really change after Kushal's re-entry in the house? Or will there be a hungama once again?

For more updates keep reading TellyBuzz.

Znaci usao je... Sada ce imati romansu ponovo..To su i hteli zar ne ?
Shocked

Daltoni IF-Stunnerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 21 November 2013 at 3:35am | IP Logged

to izlu'uje svaki horoskopski znak: Dok jedne vie ivciraju nijanse u odnosima me'u ljudima, pravu provalu bijesa kod drugih mogu izazvati situacije poput guvi.

OVNOV FITILJ JE KRATAK , ALI SE BRZO SMIRI

Pripadnike ovog znaka lako iznerviraju sitnice , pa redovito gube ivce u guvi ili redu na alteru . Tada postaju izravno neugodni , a moe im se omakne i psovka . Osim toga , nerviraju ih ljudi koji za svoje postupke imaju loa opravdanja , ako im se netko obraa " s visine " , ili se na njih vri pritisak na poslu . Nervozu e osjetiti ako su predugo u zatvorenom prostoru , ili ako se oko njih nita ne doga'a .

BIKA FRUSTRIRA NEDOSTATAK SEKSA

Pourivanje , lo okus kod drugih ljudi , nepoznavanje drutvenih pravila ponaanja i bezobrazluk izbacuju pripadnike ovog znaka iz takta . Ako su dugo bez seksa , postaju frustrirani i zanovetaju , a financijska nesigurnost ih tjera da se izderu na druge .

BLIZANCI TEKO PODNOSE OGRANIENJA

Nita nee toliko da izbaci Blizance iz takta poput ljudskog ponaanja . Arogantni pesimistini pojedinci s ogranienim stavovima i bez smisla za humor u stanju su ih razbjesne . Tako'er , nee dobro podnijeti situacije u kojima oni moraju ute ili kada ih drugi stalno prekidaju u razgovoru , kao i okolnosti u kojima moraju se prilago'avaju drugima .

RAK EMOTIVNO DOIVI SVAKU NEPRAVDU

Pripadnici ovog znaka postaju nervozni ako su gladni, vrue im je ili hladno I neudobno dotjerati. Provokacije sugovornika, oite nepravde i nezahvalnost ljudi kojima su uinili uslugu najvie ih razbjesni.

LAV TEKO PODNOSI PORAZ

Pripadnici ovog znaka su razdraljivi, ali kao i Ovnovi brzo zaboravljaju to ih je naljutilo. Loe se osjeaju ako se udebljaju, ako moraju raditi za vrijeme vruina ili ako nemaju novca za hedonistika uivanja. Ne svi'aju im se ni situacije u kojima njihovi talenti ne dolaze do izraaja, pa drugi ispadaju bolji ili sposobniji od njih.

DJEVICE IZLUUJE HAOS

Iako se maksimalno kontroliraju, pripadnici ovog znaka ipak e pokazati svoj bijes ako se oko njih nalazi nered, ako im drugi ne uzvrate poziv ili moraju mijenjaju svoj raspored. Iz takta ih izbacuju ljudi koji se stalno neto ale i kukaju, a dan u kojem moraju plaati raune za njih je nona mora.

VAGE NE PODNOSE VIKU

Pripadnici ovog znaka najee se trude prikriti da su ljudi , osim pred najbliima . Najvie im smeta kada netko na njih vie ili se ponaa bez potovanja , ne mogu izraziti to ele , i smatraju da ih okolina ne shvaa ozbiljno . Nezadovoljstvo vlastitim izgledom jedan je od estih okidaa bijesa , kao i dosada .

KORPIJU IZ TAKTA IZBACI LA

Pripadnicima ovog znaka ne treba puno da bi se naljutili , a zauvrat e poeti s provokacijama . Najvie im smetaju ljudi koji neto pozajme i nikad ne vrate i ljudi koji o njima ire lai . Smeta im ako najblii neto kriju od njih , a polude kada nekoga uhvate u lai .

STRIJELCU SMETAJU TUA OEKIVANJA I PRIGOVORI

U sluaju nervoze , pripadnici ovog znaka ponaaju se nepredvidivo , a najee psuju i viu . Najvie ih smeta ako ljudi ne kau otvoreno to misle , prigovaraju ili pokuavaju im kontroluu ivot . Lako se iznerviraju ako su prisiljeni da budu kod kue , kada se nita ne doga'a u njihovom ivotu ili nemaju mogunost za uivanje u svojim hobijima .

JARCA IVCIRAJU LJUDI BEZ MORALA

Iako se kod pripadnika ovog znaka frustracija dugo nakuplja , nakon to puknu nisu u stanju danima da se smire . Najvie im smeta ako se drugi ponaaju neprikladno i kada moraju biti u drutvu koje im se ne svi'a , zatim ljudi koji se nerazumno ponaaju ili oni koji potroe vie novca nego to zara'uju . Ne postoji nita to e Jarca da razljuti vie nego kada mu netko blizak ne vjeruje .

VODENJAKA LJUTI IZDAJA

Pripadnici ovog znaka lako se ljute i tada su skloni nezrelom ponaanju . Nervozni su u situacijama u kojima se od njih oekuje odre'eno ponaanje , pa ne mogu biti " svoji " . Smeta im i ako im se drugi rugaju zbog naina kako govore ili izgledaju , a najvie ih razbjesni situacija u kojima ih iznevjeri ljubavni partner , lan obitelji ili prijatelj .

RIBE TEKO PODNOSE SARKAZAM

Pripadnicima ovog znaka ne smetaju toliko okolnosti i situacije , koliko ponaanje drugih ljudi koje shvaaju osobno . Sarkazam , provokacije i pokroviteljski ponaanje izazvat provalu bijesa , a posebno ih ljuti ako se za neto jako trude , a ljudi oko njih to ne cijene . Okidai nervoze su elja za slatkim , kasni noni pozivi i traenje mjesta za parkiranje .

Daltoni IF-Stunnerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 21 November 2013 at 3:58am | IP Logged

Zeljko Sasic: Na korak do novog braka

U trenutku kada je posveen imitaciji kolege Ace Lukasa, supruga svoje bive ene Sonje, folk peva eljko ai opisuje na koji nain je prebrodio razvod od nje, u kakvom su danas odnosu, kakav je tata njihovoj naslednici Sofiji i otkriva da sa devojkom Katarinom prieljkuje prinovu.

Miljenik brojnih dama uz ciju su muziku devedesetih godina prologa veka stasavale mnoge generacije, folk peva Zeljko Sasic (44), i danas vrsto stoji iza svih poslovnih i privatnih odluka koje je davno doneo i koje su mu jo tada oblikovale ivot. Oni mla'i trenutno ga upoznaju u muzikom ou-programu Tvoje lice zvui poznato, a posebnu panju izazvala je njegova imitacija kolege Ace Lukasa, supruga eljkove bive ene Sonje Vuksanovi s kojom je pre etrnaest godina u braku dobio erku Sofiju. mekerski i sa stilom, ai je prebrodio ovaj zadatak, nakon kojeg u intervjuu za Story otkriva kako se oseao u koi Ace Lukasa, koliko je ukljuen u odrastanje svoje erke Sofije, u kakvim je odnosima sa bivom suprugom i koliko je za njegov prepoznatljiv osmeh zasluna romansa u kojoj ve nekoliko godina uiva sa devojkom Katarinom Lazi (28).

Story: Jeste li se dvoumili kada ste dobili poziv da budete deo serijala Tvoje lice zvui poznato?

- Rekao bih da su se svi takmiari dvoumili, naroito kada su uvideli kakve nas sve obaveze oekuju i koliko dugo traju pripreme. Verujem da nam je ve polo za rukom da animiramo gledaoce, a sve nas doivljavam kao tim kreativnih javnih linosti koje su odabrane za ovaj zadatak. Oseam se odlino, posebno to ovaj muziko-takmiarski program ima i humanitarni karakter, tako da i zajedno radimo kao tim. Do sada sam bio pozivan za uee razliite rijaliti programe, ali mi njihovi koncepti nisu bili privlani.

Story: Da li vam je sada karijera u drugom planu?

- Naravno da nije u drugom planu, ali istina je da sam proredio nastupe. Nikada nisam bio optereen svojom karijerom, ali kada pogledam iza sebe, imam zavidan sta. Sledee godine proslavljam dvadeset godina na estradi, mada sam se i godinama pre zvaninog poetka ovog posla bavio muzikom.

Story: Jedna od transformacija koja je izazvala najvie komentara jeste vaa imitacija Ace Lukasa?

- Normalno je da moja imitacija Lukasa izazove najvie panje jer svi znamo da narod voli intrige. S druge strane i dobro je to se prave takve kombinacije. Moje je bilo da se koncentriem kako bih taj zadatak to bolje obavio. Nisam ga shvatio kao neto strano, a sve najbolje moe da se opie uvenom pesmom grupe Queen: Show must go on!

Story: Kako ste se oseali dok ste imitirali sadanjeg supruga vae bive ene?

- Pokuavao sam da budem to spontaniji, ali zaista nemam predstavu kako e sve to izgledati gledaocima.

Story: Kako sada sa ove distance gledate na va razvod?

- Kada se sve to deavalo, tanije kada sam se razvodio, pokuavao sam da budem to vie rezervisan. Verujem da bi u suprotnom cela ta pria ila u nedogled, a ja nisam lik iz panske serije, mada mnogima fiziki liim na junake telenovela. (Smeh) Inae sam kao svedok brojnih estradnih deavanja doao na ideju da napiem knjigu. Na taj nain kanalisao bih neku svoju potrebu da opiem ta se i meni privatno deavalo u periodu razvoda i odbranim se od slinih pitanja, a verujem da e takvo tivo biti interesantno za itanje. Razvod nije bio moj izbor, ve odluka ljudi koji su do njega doveli. Verujem da sam taj period uspeno prevaziao, sada gledam svoja posla i trudim se da budem to bolji otac detetu koje ne ivi sa mnom. Sve to moe da se postigne samo ako postoje velika ljubav i volja.

Story: Jeste li uspeli da sa bivom suprugom izgradite korektan odnos?

- Nije to neki odnos, niti on uopte mora da postoji. Mislim da smo nas dvoje, svako na svoji nain, maksimalno dobri prema zajednikom detetu, a nai odnosi nisu bitni. Svako ima svoj svoj ivot, a to se mene tie, uvek sam joj na raspolaganju za sva pitanja.

Story: Da li je tano da se vaa erka udaljila iz vaeg ivota?

- Ne bih se sloio s tim da se ona udaljila iz mog ivota. Mi smo u super odnosima, i ona prati moja subotnja pojavljivanja na televiziji, to joj je vrlo simpatino.

Story: Kakav ste tata?

- Mnogi su me poredili sa Nikolom Kojom iz filma Mi nismo an'eli 2, a najvie zbog toga to se njegova filmska erka zove Sofija, ba kao i moja naslednica. Drugaiji sam tata u odnosu na svoje roditelje jer je sada neko drugo vreme. Mislim da sam u skladu sa dananjim vremenom moderan, a najvanije je da detetu ukaete poverenje.

Story: Da li biste voleli da se uskoro ponovo ostvarite u ulozi roditelja?

- Naravno, i o tome sve ee razmiljam. Zaista bi bilo lepo da ponovo postanem tata.

Story: Moete li da kaete da ste ispunjeni na emotivnom polju?

- Srean sam u ljubavi, uivam u jednoj veoma lepoj i stabilnoj vezi.

Story: ime vas je osvojila vaa devojka?

- Dugo je trajao period naeg upoznavanja, a vremenom smo i jedno i drugo shvatili da je to ono pravo. Veoma nam je lepo.

Story: Jeste li nakon svega izgubili veru u brak, ili razmiljate o drugom odlasku pred matiara?

- Verujem da smo Katarina i ja sada u odnosu koji funkcionie kao brana zajednica, ali bez potpisa. Jednog dana, sigurno emo i da ozvaniimo nau vezu, ali nismo time optereeni.

Story: Prijaju li vam komplimenti nenijeg pola?

- Oduvek sam uivao panju lepeg pola, ali sada sam u godinama kada se za mene zanimaju i neke vremenije dame koje me pamte kao deka koji je pevao Gori more, tope se planine. Verujem da sam svojom muzikom obuhvatio tri generacije.

Story: Pevai vae za velike boeme. Da li je to sluaj i sa vama?

- Pa kako da ne budem boem! (Smeh) Naalost, sada nemam dovoljno vremena, bar ne onoliko koliko bih eleo i koliko bih voleo da provedem u druenju sa prijateljima. Mislim da je nemogue da se otrgnete od neke vrste boemtine kada se bavite ovim poslom. im zakoraite u ovaj svet, na neki nain postajete boemi. Ista je situacija i sa glumcima, ali i sa sportistima kada zavre sa svojim profesionalnim obavezama. Ti trenuci oputanja neophodni su kada se bavite nekim poslom koji je pod budnim okom javnosti i publike, ali naravno ne mislim da treba ii samo u kafanu. esto volim da pobegnem i u prirodu.

Story: ta ste nauili za 20 godina profesionalnog bavljenja muzikom?

- Nikada nisam jurio popularnost i nisam bio veliki karijerista. Siguran sam da sve treba raditi po linom oseaju i ne onako kako drugi misle da treba jer ste samo tada isti prema sebi.

Story: Tokom burnih devedesetih bili ste na vrhu estradne scene. Jeste li nekada imali prilike da pokleknete pod nekim porokom?

- Ne, nikada nita nisam probao! Jedini porok su mi cigarete, ali verujem da u se jednog dana reiti i ove rune navike. Ja sam pre svega sportista to me dosta odrava, imam jedan poseban svet koji nema veze sa muzikom.

Story: Postoje li prava prijateljstva na estradi?

- Ne verujem u prijateljstva na estradi i mislim da su sve to ofucane izjave mojih kolega. Takvi odnosi stiu se i grade kada sa nekim proivljavate najrazliitije situacije. Na estradi je vie re o interesnim poznanstvima koja mene ne zanimaju, zato i ne provodim mnogo vremena sa ljudima iz ovog sveta. Uvek sam bio otvorenog srca prema svima, to ne bih rekao za druge, pa ne elim da se razoaram, kao to se deavalo do sada. Naravno, imam prijatelje iz sveta muzike u koje spadaju Futa Radulovi i Dragan Brajovi Braja. Znam da e sve o emu sa  njima razgovaram ostati samo me'u nama i zbog toga mi je drago.

Edited by Daltoni - 21 November 2013 at 3:55am

Daltoni IF-Stunnerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 21 November 2013 at 4:06am | IP Logged

Goran Paskaljevic predsednik zirija u Indiji

iri e dodeliti nagrade od ukupno dvesta hiljada dolara u raznim kategorijama, za najbolji film, reditelja, glumca i glumicu

Goran Paskaljevi, Suzan Sarandon, foto kurir

GOA- Na Me'unarodnom filmskom festivalu u Indiji, koji se ove godine odrava 44-ti put u  gradu Goa, od 20. do 30. novembra, irijem e predsedavati srpski reditelj Goran Paskaljevi, koji e dodeliti nagrade od ukupno dvesta hiljada dolara u raznim kategorijama, za najbolji film, reditelja, glumca i glumicu.

U takmiarskom programu festivala bie prikazano petnaest filmskih ostvarenja iz dvanaest zemalja, dok e na propratnim programima publika imati prilike da vidi ukupno 160 filmova.

Festival je otvorila amerika filmska zvezda i poznati borac za ljudska prava, Suzan Sarandon, uz prisustvo ministra kulture i informacija Indije, gospodina Manisa Tevarija koji je u svom pozdravnom govoru rekao da je " festival u Goi najstariji i najprestiniji filmski doga'aj, zasnovan na konceptu da je ceo svet danas jedna ogromna porodica".

eki reditelj Jiri Mencel je ovogodinji dobitnik nagrade za ivotno delo, ijim je poslednjim filmom "Donuan" otvoren festival.

Paskaljeviu e, pod pokroviteljstvom Ministarstva kulture Indije biti prire'ene retropektive (osam filmova) u jo etiri indijska grada, na festivalima u Trivandrumu, Madrasu, Bangaloru, kao i na festivalu autorskog filma u gradu Pune. Paskaljevi e ovom prilika biti poasni gost festivala i odrae vie predavanja o evropskom filmu sa akcentom na filmskim ostvarenjima sa Balkana.

Selektor festivala, filmski kritiar i teoretiar, Srinivasa Santanam, koji je predloio Paskaljevievu retrospektivu irom Indije smatra da je "srpski filmski autor jedna od najznaajnijih figura evropskog  nezavisnog filma, ija su dela angaovana i duboko humana". Paskaljevi je jue za televizijski dnevnik nacionalne indijske televizije izjavio da je za njega "izuzetno uzbudljivo to e imati priliku da se sretne sa publikom i kritiarima koji nisu imali dovoljno prilika da se upoznaju sa filmovima koji dolaze iz Srbije".

Edited by Daltoni - 21 November 2013 at 4:03am

Daltoni IF-Stunnerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 21 November 2013 at 4:09am | IP Logged

Horoskop i voznja: Ko su najbolji, a ko najgori vozaci?

Horoskopski znak utie i na vae vozake sposobnosti. Zabavite se i saznajte kakve su vae sposobnosti kada je vonja u pitanju. Znakovi su pore'ani od najgorih prema najboljim vozaima.

Ameriko istraivanje sprovedeno na sto hiljada uesnika pokazalo je da najvie kazni dobijaju vozai ro'eni u horoskopskom znaku Riba. Slede ih Ovnovi, Vodolije, Jarevi i Vage.

Najmanje kazni dobili su Device, Strelevi i Blizanci. Vage su uestvovale u najvie saobraajnih nesrea, a slede ih korpije, Jarevi, Ovnovi i Vodolije. U najmanje nesrea uestvovali su Blizanci, Rakovi i Lavovi.

Vaga

Vaga udi za ravnoteom i ne voli da donosi odluke na brzinu. To nije dobra karakteristika za vonju jer za volanom esto treba brzo reagovati.

Vodolija

Iako spada u vazdune znakove, Vodolija je gotovo dijametralno suprotan od Vage. Dok Vaga ne voli da odluuje na brzinu, Vodolija je dosta impulsivna. Dodajmo tome to da njom upravlja Uran, planeta koju karakterie brzina i nemir zbog ega nije najsigurniji uesnik u saobraaju.

Ovan

Ovan je egocentrian znak i uglavnom misli samo na sebe i ima tendenciju da se preceni pre nego to proveri namere drugih vozaa.

Ribe

Ribe nisu silovite kao Ovnovi, vie su sanjari pa puno vremena provode sanjarei. Vonja zahteva potpunu koncentraciju, neto to mnoge Ribe ne mogu da daju.

korpija

korpije su sklone ludovanju na putu to ima veze s njihovim instinktom za osvetom onima koji su im uinili naao. Ako im preseete put velika je verovatnoa da e vas pratiti kako bi vam uinili isto.

Bik

Bik pati od slinih problema kao drugi ivotinjski znak, Ovan. Zna da tera samo po svome, a zbog te izrazite tvrdoglavosti ima tendenciju prolaska kroz crveno svetlo.

Strelac

Strelevi vole da rizikuju. Sreom, iskusni su u tome, ali isto tako vole da priaju tako da esto moete videti Strelca kako telefonira dok vozi, a dobro je poznato koliko to moe da bude opasno.

Jarac

Jarevi su esto usresre'eni iskljuivo na cilj to znai da vie razmiljaju o krajnjoj destinaciji nego o tome kako e stii tamo. Mogu da umisle da su saobraajna pravila pisana za druge vozae, ne i za njih.

Devica

Device su vrlo detaljne i sistematine, stoga se uvek dre propisane brzine i nije im 'teko' da stanu na konicu. Jedino to mogu izazvati je kolona vozila iza njih.

Rak

Ovaj vodeni znak predodre'en za porodini ivot ak i na ostale uesnike saobraaja gleda kao na lanove svoje proirene porodice. Me'utim, Rakovi su vrlo udljivi pa, mogu sasvim nepotrebno da vam sviraju na putu.

Blizanci

Blizanci su odlini u obavljanju vie radnji od jednom pa su sposobni da za vreme vonje nanose minku, menjaju radio stanice i piju kafu, ali to nikako ne bi smeli da radite dok vozite.

Lav

Vatreni Lavovi su velikoduni i vole da dele ulicu s ostalim vozaima, a moda ih ba njihov veliki ego tera da budu najbolji vozai.

Edited by Daltoni - 21 November 2013 at 4:05am

Daltoni IF-Stunnerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 21 November 2013 at 4:31am | IP Logged

PROJEKAT HRISCANSKOG SPAJANJA

INTERNET HIT: Sajt za pravoslavno muvanje!

Nekada su se budui brani partneri upoznavali na seoskim prelima i crkvenim svetkovinama, a danas su ulogu provodadije preuzeli internet pravoslavni forumi. Tako je forum Upoznavanje radi hrianskog braka" pravoslavne drutvene mree Pouke.org" na stranici ive rei utehe" odluio da se sa belom kugom obrauna pomou virtuelnog aikovanja. Ipak, sajber provodadisanje rezervisano je iskljuivo za one koji su ozbiljni u svojim namerama, a nikakve prolazne avanture nisu poeljne, jer je vizija ovih internet pionira: Daj, Boe, da se Srbi umnoe i oboe", pa se prolazna romantina poznanstva ne ohrabruju.

Zanimljivo je da je za dva dana, otkako je tema spajanja srodnih hrianskih dua najavljena na forumu, sajt pregledan ak 6.187 puta.

Broj poseta sajtu se sada meri u hiljadama

- Dobro da se zapamti, nikakve valeracije, gluposti, to je strogo zabranjeno, samo upoznavanje slobodnih ljudi radi braka (crkvenog), evo, ja u da budem kum - predloio je usamljenim duama na forumu svetenik Ivan Cvetkovi, jedan od inicijatora ovog neobinog projekta.
Administratori foruma naglaavaju da e parovi imati potpunu privatnost u onlajn udvaranju, te da e se umeati jedino ukoliko, zlu ne trebalo, do'e do nepoeljnog ponaanja ili pretnji.

"Nadam se da e i parohije prepoznati potrebu da se ljudi me'usobno upoznaju" | Foto: Shutterstock

Otkako je najavljen poetak rada ovog podforuma, broj lanova ove drutvene zajednice umnoava se iz sata u sat.

- Nikad vie lanova nam nije pristiglo, nego u poslenjih sat vremena, ljudi su veoma zainteresovani za ovu temu. Samo za poslednja tri sata ulanilo se 20 osoba - prokomentarisao je otac Cvetkovi na forumu, uz poziv enite se ljudi, udavajte se devojke".
ikica Tuci, verski analitiar, istie da je ovakva inicijativa vie nego dobrodola, jer postoji velika potreba me'u ljudima za njom.
- Danas u Srbiji nije lako odluiti se ni na enidbu ni na udaju. Iako se kasni sa ovakvom inicijativom, bolje je da se ona desi ikad, nego nikad. estitam mladima koji su osmislili sajt i ovu temu, jer pratim njihov rad i mislim da je sadraj odlian. Raduje me to postoje i nadam se da e i parohije prepoznati potrebu da se ljudi me'usobno upoznaju, kroz osnivanje nekih klubova - istakao je Tuci i dodao da se nada da e autori sajta sauvati svoju ideju i da nee dozvoliti verskim fanaticima da je unite.

Administratori: ene su otvorenije

Administratori sajta istiu da je ova internet prezentacija Upoznavanje radi crkvenog braka" nastala 2009. godine iz ideje da se ljudi koji vole crkvu na'u na jednom mestu na internetu, na kojem e se druiti i razmenjivati utiske...

Broj poseta sajtu se sada meri u hiljadama | Foto: Shutterstock

- Oekivali smo ovakav priliv ljudi jer je to nain da se ljudi upoznaju, a ako Bog da i sklopi brak. Veoma se pazi kako se komunicira, jer se ne dozvoljava ni najmanja vulgarnost. Iako se prijavljuju i ene i mukarci jednako, imamo utisak da su ene otvorenije. Taj deo sajta je sakriven od javnosti i potrebna je posebna prijava da se do njega do'e. To to radimo nije nita novo, jer u Rusiji postoji nekoliko takvih sajtova koji spajaju ljude bez posrednika. Mi im omoguavamo da se oslobode. Sam cilj jeste da svi zajedno u'emo u liturgiju koja je jedina istina u crkvi i kroz koju ona dobija svoj identitet - istiu administratori sajta.

Edited by Daltoni - 21 November 2013 at 5:26am

Go to top