Chat Clubs

India-Forums

Chat Clubs
Chat Clubs

Returning of the written off #23 Invited only (Page 33)

Daltoni IF-Stunnerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 20 November 2013 at 11:12am | IP Logged
Originally posted by saska

Originally posted by Daltoni

Originally posted by saska

Originally posted by Daltoni

Nego..reci mi hoce li onaj njegov trenutni problem nestati vremenom..nisam citala ili nekako nisam videla..mozda preskocila zbog Pabo- babo (nju preskacem i u WU Angry)
?

Pa navodno pokazuje se poboljsanje ali ima jos dosta toga da se odradi, ali uglavnom poboljsanja ima , to je zadnje sto je kao bila info posle njegove kontrole Wink

E ovo mi se svidja...ne volim ga ovakvog,kao ranjenog lava...Volim ga kada je snazan i moze da se bori.ovako mi ga zao..Cry

E, napravila sam sama sebi jednu malu pauzicu u organizacionim duznostima za jednu lepu sutrasnju proslavu, i kako bih se ja drugacije relaksirala nego uz nesicu, cigaricu i vas. Htela sam samo da vas iscitam, pa da zavrsavam sta imam i onda da perem kosu,medjutim, ova tvoja recenica ne volim ga ovakvog,kao ranjenog lava...Volim ga kada je snazan i moze da se bori. mi je dala sl*gvort da ti do kraja objasnim, ukljucujuci i ove nove epizode, zasto uvek pronalazim opravdanje za njegov lik, uz sve mane koje poseduje,i zasto njega za razliku od drugih uvek mogu da razumem, ne znaci da uvek opravdavam, ali da mogu da razumem.

Bice ovo jos  jedan  u nizu mojih duuugih postova, ja vam se izvinjavam, ali eto zelim da ti dam objasnjenje i nadam se da ce svi sledeci postovi biti kratki ( sem ako me opet nekad ne povuces za jezikROFL )

Ova serija se zove Madhubala i samim tim trebala bi ona da bude glavni lik,medjutim, za mene je to ipak on, ili bar ako je'' jedna ljubav jedna strast'' onda je sasvim sigurno i on zasluzio da bude u naslovu, ali to je manje bitno.

Njihove price iz detinjstva su razlicite, on iako je rastao u bogatstvu, imao je nesrecno detinjstvo, doziveo teske udarce koji su ga napravili takvim kakav jeste, i sa tim se borio, pa ipak sve te koji su ga izdali i povredili, vukao je i dalje na grbaci, zatvorio se u svoj svet, jeste ih vredjao ali sta su oni njemu sve radili, pa meni je i drago da im je u lice sasipao kakvi su beskicmenjaci, oni s druge strane, ni najmanju zelju nisu pokazivali da se sklone iz njegovog zivota,da nesto rade, vec upo*no koristili blagodeti koje im je on svojim radom pruzao. Pa , ko tu bas nije normalan?

S druge strane, Madhu , bez obzira na poreklo i strahote njenog oca, ipak je imala srecno detinjstvo, ispunjeno pravom porodicnom slogom i ljubavlju, sve one scene njihovog smeha, igre, zadirkivanja,nedostatak novca nije igrao nikakvu ulogu. Vreme ce pokazati da je i ona itekako umela da manipulise ljudima ( Sultan recimo) da bude napo*na , tvrdoglava, da izigrava sveticu kad nije n i  vreme ni mesto, da ispravlja krive Drine kad nije ni vreme ni mesto i da za razliku od RK koji sto na um to na drum , ma koliko nekad surovo zvucalo, ona je sve nesto krila, resavala sama, i tamo gde je RK pokazivao racionalno razmisljanje i brigu , ona iz nekog ludog inata pravila gluposti.

Mnogo stvari sigurno koje ce se desavati u seriji podlezu diskusiji i svako ima pravo da stvari vidi  i dozivljava na svoj nacin. Ja ti samo sad objasnjavam kako ja to vidim .

Od samog pocetka usla je u njegov zivot na mnogo naporan nacin, to sam vec objasnjavala, zapela je kao stenica da ga strpa u zatvor kad to niko drugi nije hteo, pa ni sama zrtva udesa, molio je u pocetku da se samo skloni iz njegovog zivota, mislim na Mukunda, posle njenog upo*nog navaljivanja i brige oko nepoznatog coveka, on se zaljubio u nju. Desilo se to sto se desilo. Kasnije Sultan, opet je bila dosadna kao zubna bolest, opet nenormalna briga za nepoznatog coveka, ovaj put kriminalca, opet je on molio da se skloni iz njegovog zivota i zivota njegovog sina i to je tako lepo otresao cinjenicama, ne , ona je terala po svom, ovaj put otisla i korak dalje, koristeci ga za svoju igru ( u cemu se tu razlikuje od RK, ali on je psiho,a ona svetica, zrtva psihopate kojeg ni posle razvoda nije ostavljala na miru vec je odlazila da ga nervira i izaziva , ako je psiho  vec bezi sto dalje od njega ) . Sve dok se i Sultan nije zaljubio i desilo se to sto se desilo.

Ovo izmedju da komentarisem,stvarno mislim da bih vam definitivno dosadila i trazile biste moje iskljucenje kao clana CC . ROFL Reci cu jos par recenica samo.

I u najtezim momentima, kad je RK smisljao osvetu , kad je njen otac dva puta pokusao da ga ubije, on nije posumnjao u nju, iako su svi govorili suprotno, kad ga je ubola nozem na setu, on nije posumnjao u nju iako su svi govorili suprotno vec je onako ranjen potrcao da je izvuce iz zatvora. Kad je nju neko gurnuo niz stepenice, ona je posumnjala na njega, iako joj je dao svoje razloge zasto misli da dete dolazi u nezgodno vreme,on nesposoban, ulozio sve u taj film koji ako propadne , postaju prosjaci bez icega. A detetu se u prvi mah toliko obradovao da je cak i Sikiju oprostio sto je pokusao da ga ubije. Medjutim posle Mehulovog ispiranja mozga da film niko nece kupiti jer je heroina trudna, da ce propasti sasvim, pa se nadovezala na to Dipali, pa njegove nocne more a zna da je nesposoban da radi, naravno da mu se desio strah.Ne opravdavam , ali mogu da razumem. A sta ona radi, na snimanju opasne scene u njihovom filmu gde se RK plasi za nju i govori Mehulu da ne sme njegovoj trudnoj Madhu nista da se desi  i da zahteva dublera , ona tvrdoglavo, buduca majka sa bebom u stomaku, koja nikad pre nije zelela da bude glumica, ulece u zapaljenu kucu, samo iz inata , sta li . Pa ko je tu razumniji i normalniji?

I da ne bih vise bila davitelj, imam jos stosta da kazem, ali ...to bi bilo to . Izvinjavam se jos jednom na duzini i dosadi.

NAMASTE
[/QUOTE]

AUUU...koliki post... a ti mama, pod hitno da menjas profesiju u RK-ovog advokata..ROFL

Sada bij ja na to, svasta nesto dodala ali necu da otkrivam buducu radnju serije..pa cu komentarisati samo do sada..Dakle, MB ulazak u RK-ov zivot.. Madu je devojka koju je majka od malena naucila da je pravda ista za sve..i za siromahe i bogate..i da ih Bog gleda isto..Ona njena recenica iz predposlednje epi koje zajedno pratimo u vezi sa parama za blatobransko staklo kako nas siromahe ne cene zbog para vec sto cvrsto stojimo na svojim nogama..Madu je dozivela da je policajac koji je trebao da spovede pravdu podmicuje ..Da li je Madu ikada prihvatila novac ,pogotovu da bi zazmurila na nepravdu nekome ucinjenu..NE! Taj postupak policajca je probudio inat u njoj da nastavi sa tuzbom i da ubedi i Mukunda da ne odustaje..Ona se pre toga kolebala dokle da ide ali onda je to promenilo sve..Onda je Mukundova majka zeleci da izvuce vise novca rekla da je Mukund lose..bla bla..Njienim karakterom su u to vreme manipulisali policajac i Mukundova majka..Onda je RK rekao na televiziji da prijava dolazi iz porodice nemoralnih ljudi,opisao MB majku kao udatu zenu koja zivi u vanbracnoj vezi sa kaskaderom nezenjom..Onda su usledila ona 4 samara..I nemoj da mi kazes da je RK postupio dobro i plemenito,jer nije,jer je bio i ostao egomanijak..Ja recimo da takvog sretnem,obisla bih ga u sirokom luku..ali on je prevario MB..poceo je da glumi promenjenog coveka,njenog zastitnika,nekoga ko je voli, i ne s**teci da se to osecanje probudilo u njegovom srcu..a Madu, ponesena scenama iz filma koje joj je poturao kao kukavica svoja jaja , ona je pocela da sanja da ce imati normalan i srecan brak kao sto ga imaju druge zene..Malik je zeleo da ubije RK iz nemoci,da bi zastitio zivot svoje cerke rizikovao je svoj..ali Madu vec zaljubljena i osoba kakva jeste,to nikada nije mogla da mu oprosti...I tu opet dolazimo do RK-ovog karaktera i toga da je za njega sve bilo igra..igra u belim rukavicama..a kada nije uspela, i kada je rodjeni plan poceo da mu se sveti i njegov ego nije mogao da izdrzi sto je ona produzila danje, pojavljuje se Sultan,kao poslat od boga da pomogne Madu i da joj putokaz kako da ga preobrati ...Madu u pocetku nije ni htela da RK misli da ona ima nesto sa Sultanom..ali ona otmica, ona njegova surovost kada je prisvaja kao da je obicna vaza u njegovom posedu ,probudila je bes u njoj..I necu dalje jer to sve tek trebamo gledati,pa cu i komentarisati..

The following 5 member(s) liked the above post:

DryaStephiNatalyMusketeersmekernn027

Daltoni IF-Stunnerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 20 November 2013 at 11:19am | IP Logged

The following 5 member(s) liked the above post:

DryaStephiNatalyMusketeersmekernn027

Daltoni IF-Stunnerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 20 November 2013 at 11:20am | IP Logged