Chat Clubs

India-Forums

Chat Clubs
Chat Clubs

Returning of the written off #23 Invited only (Page 18)

Stephi IF-Sizzlerz
Stephi
Stephi

Posted: 19 November 2013 at 3:31pm | IP Logged
Nema mi je Dal, kakav li samo udarac sprema za sujetu nas  Kundri ROFL

The following 6 member(s) liked the above post:

DryaBikica_BikismekerNatalyMusketeerDaltoninn027

Daltoni IF-Stunnerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 19 November 2013 at 3:33pm | IP Logged
Originally posted by nn027

Originally posted by Daltoni

Originally posted by nn027

Ja mislim da ste obe u pravu..ali realno..ako ona sada ne iskoristi ovih 5 minuta slave da dobije neki veliki projekat..verovatno ce zaigrati u nekoj manjebudzetnoj seriji, nebitno bila ona ovakva ili onakva..jednostavno je tamo konkurencija prevelika i mnogo vece zvezde su padale za jedan dan..

Sad mi pade na pamet post koji je Smeki pisala o Bolivudu. U njemu se jasno vidi kolika je produkcija a i kolika je konkurencija medju glumcima i glumicama u Indiji. Ima ih jako mnogo i svako od njih samo ceka svoju sansu. Nadam se da ce Prats uspeti da zaigra u nekoj dobroj seriji jer je zaista izuzetno talentovana glumica. Steta bi bilo da nestane jer je mlada i jer nije pokazala sve sto ume,

I ja se nadam i ja mislim da je talentovana i prelepa..I da ima puno potencijala..samo da odmah zgrabi neku dobru seriju i zaigra u njoj..

Znas razmisljam o tome sto si pisala , o manje budzetnoj seriji. Cak i da joj se to desi da zaigra u takvoj seriji, ona jednostavno nije "nizebudzetna glumica", ako razumes sta hocu da kazem.  BV je bila prepuna gluposti i kojecega ( i sada je) i mi smo to videli ali smo ignorisali. Paznju smo usmerili na nju i na njenog partnera u seriji. Ona je jednostavno zasenjivala sve oko sebe svojom dobrom glumom. Pored nje je produkcija mogla da seriju vodi u bilo kom pravcu.  Bez nje BV je jednostavno izgubila ono "nesto".

Slazem se...ali tu je imao uticaj i reziser,scenario..kamera..Veruj mi , njen lik je bio takav da su ga svi voleli i divili mu se..Kada bi igrala negativku,ne bi bio isti efekat, zar nisam u pravu..?

DryaStephiBikica_BikismekerNatalyMusketeernn027

Daltoni IF-Stunnerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 19 November 2013 at 3:35pm | IP Logged
[QUOTE=Nataly]

Na ovu celu pricu ja se pozivam na peti amandman

Edited by Daltoni - 19 November 2013 at 5:00pm

Daltoni IF-Stunnerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 19 November 2013 at 3:37pm | IP Logged
Originally posted by saska

Nema mi je Dal, kakav li samo udarac sprema za sujetu nas  Kundri ROFL

Nego..reci mi hoce li onaj njegov trenutni problem nestati vremenom..nisam citala ili nekako nisam videla..mozda preskocila zbog Pabo- babo (nju preskacem i u WU Angry)
?

Stephi IF-Sizzlerz
Stephi
Stephi

Posted: 19 November 2013 at 3:43pm | IP Logged
O  evo ga udarac ROFL

Da, rekao je ,a kada je RK dosao da prosi Madu,tada se povukao i sve je radio da ona bude srecna..secas se onog udarca na maskembalu koji je dobio od RK..a povukao se ybog Madu..a ona mu je sve vreme lagala da ona nista nema sa RK..jer tako..dakle i Sultan je bio Maduino oruzje ..a RK je bio glavna nagrada..Zar nije tako ?

Kada je Rk dosao da prosi Madhu, tada je otisao u dzamiju i imao one halucinacije, secas se ti  i tad je shvatio sta hoce i koga zeli . Sve sto je radio posle bio je plan kako je sam rekao, imao je plan, samo sto su mu se okolnosti namestale i isle na ruku

A na maskembal je dosao da joj pomogne jer je ona njemu u to vreme vec rekla sta je njoj plan, da osveti sebe kao zenu, osobu i on je njoj uostalom vracao sve sto je ona do tada ucinila za njega, a hteo je i da je zastiti jer je zaista cvrsto verovao da ona zeli samo osvetu, cak joj savetovao da od nje odustane jer je brinuo za nju.

I sad dolazimo do mog omiljenog dela ... najveci manipulator je u stvari Madhu

I onda do jos omiljenijeg dela 

Saska za predsednika ... a znate vec ko ide pod predsednika
ROFL

DryaBikica_BikiNatalyMusketeersmekerDaltoninn027

nn027 IF-Addictz
nn027
nn027

Posted: 19 November 2013 at 3:44pm | IP Logged
Nataly moja velika zelja je da vidim Prats i Sida ponovo zajedno. Ne znam kakve su sanse da se to i desi. U ovih , skoro godinu dana, koliko sam na IF-u naslusala sam se kojekakvih "proverenih" informacija. Moje iskustvo sa njima me je naucilo da je najpametije sve to uzeti sa velikom rezervom. Ne secam se da je i jedna od njih bila tacna, makar ona koja je do mene dosla.

DryaStephiBikica_BikiNatalyMusketeersmekerDaltoni

NatalyMusketeer IF-Sizzlerz
NatalyMusketeer
NatalyMusketeer

Posted: 19 November 2013 at 3:46pm | IP Logged

Originally posted by Nataly

Originally posted by smeker

I am from Montenegro and I would like to ask you to return to "Balika Vadhu"?We miss you,I mean I miss you:p I wish I have Colors Tv,but...Lot of kisses :*
Pratyusha Banerjee
I can't return back to the show again. But would definitely be back somewhere.

If you could rate your self again from 1 to 10 where do you think you would be now?
Pratyusha Banerjee
I would still be Number 1.

pratyusha we want to see u with sidharth sukla again on tv , is it possible?
Pratyusha Banerjee
Hopefully once even Sid is out of the show.

ja i dalje ostajem cvrsto da verujem da ce pre ili kasnije njih dvoje ipak opet da zaigraju zajedno...Approve

Na ovu celu pricu ja se pozivam na peti amandman i odbijam da komentarisem, a i tebi savetujem,da ne bi sa 40 otisla na 80 ...Confused

a kakav ti je taj peti amandman?! Confused

Edited by Nataly - 20 November 2013 at 3:31am

DryaStephiBikica_BikismekerDaltoninn027

Stephi IF-Sizzlerz
Stephi
Stephi

Posted: 19 November 2013 at 3:51pm | IP Logged
Znas razmisljam o tome sto si pisala , o manje budzetnoj seriji. Cak i da joj se to desi da zaigra u takvoj seriji, ona jednostavno nije "nizebudzetna glumica", ako razumes sta hocu da kazem.  BV je bila prepuna gluposti i kojecega ( i sada je) i mi smo to videli ali smo ignorisali. Paznju smo usmerili na nju i na njenog partnera u seriji. Ona je jednostavno zasenjivala sve oko sebe svojom dobrom glumom. Pored nje je produkcija mogla da seriju vodi u bilo kom pravcu.  Bez nje BV je jednostavno izgubila ono "nesto".

Sad bi te Nado prozdrnuli Sidovi obozavaoci. Mnogi kazu da su poceli da gledaju BV zbog njega .

Ali , ja ne mogu da ne  pomenem glumu i nekih drugih, najpre dadise, pa Bajrona, pa stare Gene, Sugne, Sijama, Gauri tako da badi, mislim da malkice preterujes u svojoj silnoj ljubavi, prica je imala neki smisao pre, ne mozemo to potpuno  negirati jer ipak mala Anandi, Jagdis, njihove scene, njihova gluma, njihova prica , bila je sjajna. A Prats i Shiv jesu imali ono nesto, ali koliko mi njihovih drugih serija uopste gledamo da mozemo da damo objektivan sud. Videli smo njih, zaljubili se u njih, hemija jeste sjajna, ali u poredjenju sa kim ili cim mozemo da kazemo da takva jos nijevidjena ? Ja isto tako sad tvrdim da je hemija izmedju RK i Madhu neverovatna, i druga prica, druge okolnosti ali gluma fenomenalna.

DryaBikica_BikiNatalyMusketeersmekerDaltoninn027

Go to top