Chat Clubs

India-Forums

Chat Clubs
Chat Clubs

Returning of the written off #23 Invited only (Page 16)

Daltoni IF-Stunnerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 19 November 2013 at 2:57pm | IP Logged
Originally posted by nn027

Originally posted by Daltoni

Veceras u MB..Sultan u  kadru..zapravo cela epizoda je bila posvecena njemu..Kao sto sam i rekla RK nam se vraca u subotu, s tim sto ima jednu scenu i sutra ,i jednu prekosutra malo duzu..Ali zato u nedelju ceo ekran je njegov...(ako nisam pogresila u proracunu..ako jesam mama,ispravi me..)..

A takodje sam gledala i BV na pinku posle toliko vremena...Posto je Nada rekla da je bezbedno i da n ece biti Totalnog Rasula, morala sam da vidim animirani porodjaj i bas kao i Nada, sokirala se ...ma bilo je toliko prosvetljujuce iskustvo da ja koja sam rodila dvoje dece nisam znala da se u Indiji tako radjaju deca..plus u sedmom mesecu trudnoce..Ona Ganga je stiskala onaj jastuk dok ide crtani film porodjaja, a ona Gena,kao da je kolju a ne poradjaju..Sta li ce jadne zene da izdobijaju traume od porodjaja posle ovoga...LOL

A jesi li videla kako je Ganga na laptopu gledala tok porodjaja i kao po njemu u stvari i radila sve sto treba? A beba, rodjena u 7 mesecu, dakle pre vremena, toliko je velika da je slobodno mogla i da sedi. Confused

Jao jesam..ROFLkao video igrica..eh sta sam ja sve pogledala na internetu,mogu i neurohirurg da budem..eto ti vec radis u NASA..ROFL

ROFL   Da. Neverovatno sam "napredovala"!  Kad Ganga sa tri osnovne i dva dopisne skole poradja gledajuci u laptop onda i ja mogu da konstruisem svemirske brodove LOL

A ja eto stalno gledam na internetu kriminalisticke serije..mogla bih da postanem placeni ubica na primer..i onako mi je assassin bio jedno vreme zastitni znak..LOL

The following 6 member(s) liked the above post:

DryaStephiBikica_BikiNatalyMusketeersmekernn027

Stephi IF-Sizzlerz
Stephi
Stephi

Posted: 19 November 2013 at 2:58pm | IP Logged

Originally posted by saska

Veceras u MB..Sultan u  kadru..zapravo cela epizoda je bila posvecena njemu...

.LOL

DeadDeadDead

Dok jednom ne smrkne  drugom...  LOL

I meni je bilo  Dead Dead Dead..Nekako to nije to bez RK..on definitivno nosi seriju,jer je njegov lik toliko snazan i specifican,da samo cekas sta ce sledece da uradi i na koji nivo ce da se spusti zbog svoje sujete i ljubavi.. A Sultan je lep modni dodatak..zacin..Wink

[/QUOTE]

A sto se sad ne pitas kakva mi je faca na ovu izjavu, kao ono vece kad si rekla '' ne znam sta bih dala da ti vidim facu sad kad sam rekla da je RK seka persa'' ROFL

Mislim sad kakvu samozadovoljnu facu imam , ne mozes ni da zamislis yeeey Cool

A veceras je bila epizoda upravo kad sam htela da otresem Madhu o patos ... i tako vise puta
Angry

Edited by saska - 19 November 2013 at 4:28pm

DryaBikica_BikismekerNatalyMusketeerDaltoninn027

Daltoni IF-Stunnerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 19 November 2013 at 3:07pm | IP Logged

I meni je bilo  Dead Dead Dead..Nekako to nije to bez RK..on definitivno nosi seriju,jer je njegov lik toliko snazan i specifican,da samo cekas sta ce sledece da uradi i na koji nivo ce da se spusti zbog svoje sujete i ljubavi.. A Sultan je lep modni dodatak..zacin..Wink

A sto se sad ne pitas kakva mi je faca na ovu izjavu, kao ono vece kad si rekla '' ne znam sta bih dala da ti vidim facu sad kad sam rekla da je RK seka persa'' ROFL

A veceras je bila epizoda upravo kad sam htela da otresem Madhu o patos ... i tako vise puta
Angry

LOL  E ali ja i dalje nisam rekla da RK nije seka persa..ROFL,sto se toga tice po meni je Sultan veci muskarac od njega ma kakav razbojnik i kriminalac bio..RK galami, pije, gazi slabije od sebe..Sultan ne govori mnogo vec pusta da njegova dela "vicu"..On ima ego,ali ne gazi preko slabijih od sebe, a ako mi sada spomenes slucaj sa njegovom majkom..i to se moze protumaciti na razne nacine,..Sultan je i nju i svoga sina koristio kao oruzje u ratu za svoju buducnost,za njihovu i njegovu srecu koja mu je otrgnuta, Koliko puta je RK koristio Madu za svoje ciljeve,pa Radhu,ili Bitua..a koliko puta se izivljavao nad svima njima,da ne govorim o Sikiju,Dipali,glumcima ,ljudima sa snimanja,novinarima, policijom...jer treba jos da nabrajam..Zato skini taj samozasovoljni osmeh jer ti nista jos ne priznajem..LOL

DryaStephiBikica_BikismekerNatalyMusketeernn027

Stephi IF-Sizzlerz
Stephi
Stephi

Posted: 19 November 2013 at 3:07pm | IP Logged
Ijaooo , jos ga i prigrlio na ovoj slici   ROFL

DryaBikica_BikiNatalyMusketeersmekerDaltoninn027

Daltoni IF-Stunnerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 19 November 2013 at 3:10pm | IP Logged

Ja mislim da ste obe u pravu..ali realno..ako ona sada ne iskoristi ovih 5 minuta slave da dobije neki veliki projekat..verovatno ce zaigrati u nekoj manjebudzetnoj seriji, nebitno bila ona ovakva ili onakva..jednostavno je tamo konkurencija prevelika i mnogo vece zvezde su padale za jedan dan..

Sad mi pade na pamet post koji je Smeki pisala o Bolivudu. U njemu se jasno vidi kolika je produkcija a i kolika je konkurencija medju glumcima i glumicama u Indiji. Ima ih jako mnogo i svako od njih samo ceka svoju sansu. Nadam se da ce Prats uspeti da zaigra u nekoj dobroj seriji jer je zaista izuzetno talentovana glumica. Steta bi bilo da nestane jer je mlada i jer nije pokazala sve sto ume,

I ja se nadam i ja mislim da je talentovana i prelepa..I da ima puno potencijala..samo da odmah zgrabi neku dobru seriju i zaigra u njoj..

DryaStephiBikica_BikismekerNatalyMusketeernn027

nn027 IF-Addictz
nn027
nn027

Posted: 19 November 2013 at 3:12pm | IP Logged

A sta je sa tim Markom? Shocked

DryaStephiBikica_BikiNatalyMusketeersmekerDaltoni

Stephi IF-Sizzlerz
Stephi
Stephi

Posted: 19 November 2013 at 3:16pm | IP Logged

Angry

LOL  E ali ja i dalje nisam rekla da RK nije seka persa..ROFL,sto se toga tice po meni je Sultan veci muskarac od njega ma kakav razbojnik i kriminalac bio..RK galami, pije, gazi slabije od sebe..Sultan ne govori mnogo vec pusta da njegova dela "vicu"..On ima ego,ali ne gazi preko slabijih od sebe, a ako mi sada spomenes slucaj sa njegovom majkom..i to se moze protumaciti na razne nacine,..Sultan je i nju i svoga sina koristio kao oruzje u ratu za svoju buducnost,za njihovu i njegovu srecu koja mu je otrgnuta, Koliko puta je RK koristio Madu za svoje ciljeve,pa Radhu,ili Bitua..a koliko puta se izivljavao nad svima njima,da ne govorim o Sikiju,Dipali,glumcima ,ljudima sa snimanja,novinarima, policijom...jer treba jos da nabrajam..Zato skini taj samozasovoljni osmeh jer ti nista jos ne priznajem..LOL

E jos kako sam pocela da citam ovaj tvoj post , htela sam da se pozovem na peti amandman LOL

ali dodjoh do ovog dela kad ti rece da je Sultan  bolesnu majku i nejako dete koristio kao oruzje u ratu i moram da ti kazem stop stop stop kakav si ti muskarac kad koristis nejac kao oruzje u ratu na prvom mestu a na drugom, kasnije je sam rekao da mu nista od svega toga nije trebalo i nije nista  hteo vec je hteo Madhu , jedino i samo nju,  kakva buducnost mame i sina, to si zaboravila  a sto se tice RK i maltretiranja ovih beskicmenjaka, trebao je jos zesce, svi ga izneverili, svi ga povredili, svi zive na njegovoj grbaci, svi mu se mesaju u zivot i... i treba li jos

Saska za predsednika i RK za pod  predsednika
!!!!!!!!!!!ROFL

DryaBikica_BikismekerNatalyMusketeerDaltoninn027

Stephi IF-Sizzlerz
Stephi
Stephi

Posted: 19 November 2013 at 3:18pm | IP Logged

A sta je sa tim Markom? Shocked