Chat Clubs

India-Forums

Chat Clubs
Chat Clubs

Returning of the written off #23 Invited only (Page 14)

nn027 IF-Addictz
nn027
nn027

Posted: 19 November 2013 at 2:21pm | IP Logged
Originally posted by Daltoni

Originally posted by nn027

Originally posted by Bikica

Epizoda 58 (sreda) : Marina govori Damjanu da zeli da zaboravi sve ruzne momente iz proslosti i da zapocnu vezu ponovo. Damjana obuzima sreca dok je pita da li je sigurna u to sto govori. Ernan govori Vili da bude spremna za povratak u selo, dok jedan od Ernestovih ljudi, govori Ernestu da svaki put kada Ernan dodje u njihovu posetu, prica nasamo sa Vilom. Ernesto biva zgranut. Furhensijo dozivljava infarkt, dok Delfina pokusava da mu pomogne. Lutka odvodi Magdalenu u bar i narucuje par alkoholnih pica za njih dve. Magdalena joj govori da joj je jako potreban alkohol. Marina zahteva od Ernana da prihvati nazad verenicki prsten koji joj je dao i da je to zavrseno. Ernan nasilno nasrce na nju, govoreci joj da ga ne sme ostaviti i da je njeno mesto pokraj njega, dok ona vice na njega da je pusti. 

Hvala Biki!Heart  Ne mogu da gledam ali cu redovno i rado procitati kratki sadrzaj svaki put kada ga postavis.

Nado,na ovom sajtu sam ja ranije gledala nekoliko serija sa prevodom..najbolje od svega je sto pleyer radi i prevod je nas..

http://www.natabanu.com/serija/oluja.html

Tu ces naci i MB i sve ostale..Wink

Na njemu u poslednje vreme i gledam Madhubalu Smile

The following 6 member(s) liked the above post:

DryaStephiBikica_BikiNatalyMusketeersmekerDaltoni

Bikica_Biki IF-Sizzlerz
Bikica_Biki
Bikica_Biki

Posted: 19 November 2013 at 2:22pm | IP Logged
Prijatno druzenje devojke,ja sto sam imala postavila sam,vas ostavljam da diskutujete o cemu imateEmbarrassed,a ja idem se vrteti negde okolo.Wink

The following 5 member(s) liked the above post:

DryaStephiNatalyMusketeersmekerDaltoni

nn027 IF-Addictz
nn027
nn027

Posted: 19 November 2013 at 2:22pm | IP Logged

Jel neko pogledao? O cemu je Prats pricala?

nn027 IF-Addictz
nn027
nn027

Posted: 19 November 2013 at 2:24pm | IP Logged
Originally posted by saska

Originally posted by Daltoni

EPIZODA OD 22.MARTA 

http://www.youtube.com/watch?v=ZqBFrv0MeGo

Part 1

Sultan keeps looking around in search of Aryan ... n finds a tape recording..

Bhujang teases him ...n flashback of Bhujang threatening Aryan!

Bhujang reveals..it was his plan to trap Sultan..! Sultan rushes to attack him ..! He threatens.. him saying.. even Death. .wont get an excuse to come between them..!

Bhujang tells Sultan he is the one.. trapped..! Everyone opens fire on him! Sultan tries to shoot them back! Sultan tells him that if the road came to know..Bhujang has dared to come in Sultans way.. even road will leave him!

Sultan gets shot in the chest..but fights on..! Bhujang tells him that he wont survive..! Sultan pours petrol on all of the consignment.. n Bhujang tries to make peace with him...!

Sultan says.. Agar Sultan bhagna chahta to use rokne layak aukad nahi hai teri n sets the consignment no fire n Sultan passes out.. n falls in the sea!

Madhu recollects RKs words as she is walking n Bittu informs her that its outdoor shoot n she is not needed to go..! Madhu says.. he doesnt have to lie to her.!

The elderly n Aryan are worried n wait for Sultan..! Paddo applies oil on Madhus hair..n she recollects about RK sighing seeing her long hair..! There is a knock on the door ... its the elderly ...with Aryan ..!

He tells Madhu .. Aryan is not eating n there is no news of Sultan..! Madhu assures to watch over Aryan as he goes in search of Aryan ke Pappa.!

Part 2

Paddo tells Madhu .. that Aryan is not saying his name n he says..coz he doesnt talk to strangers..!

Aryan says how Sultan calls him up whenever he is late..!

Paddo asks him to call Sultan Baba n Madhu says..Sultan doesnt like..! Paddo offers Aloo ke Parathe.. n he is worried about Sultan..! Madhu cheers him up!

Part 3

Madhu feeds Aryan n he is still sad.. n tells her how he wants to be like Sultan ..but he only angers him.!

He shares how a friend of Sultan went missing one day.. n never returned n hope Sultan will come..! Madhu hugs him n comforts him..! Aryan says Baba..! Sultan is lying on the sea shore.. bleeding. .n unconscious..!

Precap " Madhu helps Aryan sleep n hears footsteps n its hte elderly who sadly shakes his head..!

Cekam da Nada prevede pa cu onda diskutovati ROFL

ROFL    Prevela Big smile

nn027 IF-Addictz
nn027
nn027

Posted: 19 November 2013 at 2:25pm | IP Logged

Prijatno druzenje devojke,ja sto sam imala postavila sam,vas ostavljam da diskutujete o cemu imateEmbarrassed,a ja idem se vrteti negde okolo.Wink

Biki , znas kako se kaze? "Svuda prodji svojoj  kuci dodji".  Heart

Stephi IF-Sizzlerz
Stephi
Stephi

Posted: 19 November 2013 at 2:31pm | IP Logged

Smeki, evo od ovog dela i trudicu se bas svaku rec bukvalno da ti prevedem

Suprotno izvestajima da je Prats otisla u potrazi za zelenijim pasnjacima Bolivuda, glumica je izjavila da zeli da provodi vreme sa svojom bolesnom majkom
Prats je ponudjen film Vikram Bhatt-a,ali omiljena tv zvezda je obecala da ce se drzati malih ekrana.
Trebala je da napravi kambek u drugoj seriji koja nikad nije zazivela.
publika je ubrzo odustala od borbe da je vrati i ona je izbledela iz njihovog secanja.

Prats se ogranicila na rijalitije, koji su zapoceli  sa JDJ . Nije impresionirala sudije svojim pokretima i boravak je kratko trajao.
 Bila je izvan vidokruga duze vreme dok nije raskinula sa svojim deckom i podnela prijavu policiji.
BB je bio njen sledeci korak . Ovaj rijaliti ima reputaciju zbrinjavanja( udomljavanja ) zvezda padalica soubiza.  (  zvezde koje iscezavaju , na to se misli )

BB je poslednje sredstvo da se spasi njihova karijera na zalasku, dajuci mogucnost da budu pred kamerama 24/7

Ali njena misija da povrati svoju popularnost obila joj se o glavu

Tokom njenog boravka u BB Prats je svela sebe na nefunkcionalnog clana, odbijajuci da izvrsava zadatke, lijuci suze i svako malo ulazeci u glupe svadje

Publika je bila razocarana da vidi nezrelu stranu glumca koji im je nekada bio  idol
Zvali su je portparolom Kamyje i Gauar , cak i Salman je isticao da treba da ima svoje misljenje , optuzivana je da cesto menja svoje stavove na Kamyino insistiranje
Kad god je bila neka svadja u kuci, P nije mogla da uzvrati na pravi nacin
Cinjenica da je bila nominovana 6 puta jasno govori o njenom boravku u BB
Jedan citalac Emirates24|7 je prokomentarisao :P je izbacena, bila je tako iritantna, tako dosadan lik, slusajuci je , hteo -la sam da zaspim ,klinka koj nikad nije imala svoj stav ali sa enormnim samopouzdanjem o svojoj popularnosti samo zbog jedne serije.

Po izlasku iz BB, Prats nema cemu da se nada ( raduje ) jer je ispala iz serije koja je trebala da se emituje na Star Plus.

Posle dozivljene slave bez presedana u BV Pratsina popularnost je dozivela tezak udarac u BB.

Po izlasku iz BB glumica se raduje da radi nesto novo. Pitamo se sta ima od ponuda za nju .

Podvukla sam delove koje bih prokomentarisala.
Iz cijeg je secanja brzo izbledela? Laz i to notorna. Svi smo svedoci da TR ni posle 10 meseci ne moze ni da se primakne Pratsinom rejtingu kod gledalaca.
U JDJ je ucestvovala dok je jos snimala u BV a izasla je iz njega zbog bolesti.
Izvan vidokruga?Shocked  Pa koliko se ja secam ona je imala vise clanaka i priloga nego TR koja je glumila u seriji.
Ko god da je pisao clanak , jasno je sta je zeleo njime da postigne.

Nado, ti  ko da sam ja pisala clanak pa podvlacis , ja sam samo prevodila P R E V O D I L ALOL

A prevela sam ga zbog Smeki, jer joj gugi nije dobro preveo ( odkud toROFL )

To sto ti sad pricas, nema veze sa sustinom. Ja sam rekla da joj je Colors lepo smestio, prikazao je tako kako je prikazao i jedino za nju na kraju izasao jedan jako neafirmativan clanak. Niko nju ovde nije poredio ni sa Rasulom, niti je pomenuo da je ona veliki talenat, vec je prikazao kao osobu koja je nestalna, prica jedno, radi drugo i da joj karijera visi o koncu. A to je zavrsni pecat koji je hteo da da Colors. I oni u medijima ne iznose nase misljenje, vec misljenje Indijaca, zemlje u kojoj ona zivi i treba da radi. Samim tim sto su rekli da je prihvatila ucesce u programu koja je poslednja nada glumcima kojima je karijera na zalasku i da se pitaju ko ce joj ponuditi nesto,govori u prilog tome da je Colors uradio sta je hteo, a to sto mi iznosimo cinjenice suprotne ovim, tesko da ce njoj pomoci. Samo se o tome radilo, nista drugo.

A daj Boze da ja gresim da joj se Colors sveti i da sad njoj karijera dostigne neslucene visine.

DryaBikica_BikismekerNatalyMusketeerDaltoninn027

NatalyMusketeer IF-Sizzlerz
NatalyMusketeer
NatalyMusketeer

Posted: 19 November 2013 at 2:38pm | IP Logged

Originally posted by Nataly

Dobro vece svima...Hug

sinoc me nije bilo jer sam morala da radim prekovremeno Ouch a kad sam dosla kuci, nisam ni pokusavala da otvorim Laptop jer poznajuci sebe Approve a u medjuvremenu i vas Heart iz nocne postave Big smile , znala sam ako "udjem" da cu da zaglavim do duboko u noc...LOL a danas me cekala opet nova radna jurnjava...Tongue
                                                    Dobro vece draga NataliHug
Pitala sam se sta je sa tobom,mogu misliti koliko si bila umorna i dobro je ako si uspela da odmorisHeart Sinoc sam ti kuvala kaficu,ne znam jesi li videlaLOL
Steamy Hot 2zx CQ 33 Wi normal

Leleee...Biki Hug ,
toliko sam blenula u tu kafu da zaboravih da mi Gagi sedi u fotelji iza ledja...Big smile
rece "zar ono nisi ti na onoj soljici..." Shocked dobro je pa nije video ONOG iznad soljice...Tongue

DryaStephiBikica_BikismekerDaltoninn027

nn027 IF-Addictz
nn027
nn027

Posted: 19 November 2013 at 2:38pm | IP Logged

Smeki, evo od ovog dela i trudicu se bas svaku rec bukvalno da ti prevedem

Suprotno izvestajima da je Prats otisla u potrazi za zelenijim pasnjacima Bolivuda, glumica je izjavila da zeli da provodi vreme sa svojom bolesnom majkom
Prats je ponudjen film Vikram Bhatt-a,ali omiljena tv zvezda je obecala da ce se drzati malih ekrana.
Trebala je da napravi kambek u drugoj seriji koja nikad nije zazivela.
publika je ubrzo odustala od borbe da je vrati i ona je izbledela iz njihovog secanja.

Prats se ogranicila na rijalitije, koji su zapoceli  sa JDJ . Nije impresionirala sudije svojim pokretima i boravak je kratko trajao.
 Bila je izvan vidokruga duze vreme dok nije raskinula sa svojim deckom i podnela prijavu policiji.
BB je bio njen sledeci korak . Ovaj rijaliti ima reputaciju zbrinjavanja( udomljavanja ) zvezda padalica soubiza.  (  zvezde koje iscezavaju , na to se misli )

BB je poslednje sredstvo da se spasi njihova karijera na zalasku, dajuci mogucnost da budu pred kamerama 24/7

Ali njena misija da povrati svoju popularnost obila joj se o glavu

Tokom njenog boravka u BB Prats je svela sebe na nefunkcionalnog clana, odbijajuci da izvrsava zadatke, lijuci suze i svako malo ulazeci u glupe svadje

Publika je bila razocarana da vidi nezrelu stranu glumca koji im je nekada bio  idol
Zvali su je portparolom Kamyje i Gauar , cak i Salman je isticao da treba da ima svoje misljenje , optuzivana je da cesto menja svoje stavove na Kamyino insistiranje
Kad god je bila neka svadja u kuci, P nije mogla da uzvrati na pravi nacin
Cinjenica da je bila nominovana 6 puta jasno govori o njenom boravku u BB
Jedan citalac Emirates24|7 je prokomentarisao :P je izbacena, bila je tako iritantna, tako dosadan lik, slusajuci je , hteo -la sam da zaspim ,klinka koj nikad nije imala svoj stav ali sa enormnim samopouzdanjem o svojoj popularnosti samo zbog jedne serije.

Po izlasku iz BB, Prats nema cemu da se nada ( raduje ) jer je ispala iz serije koja je trebala da se emituje na Star Plus.

Posle dozivljene slave bez presedana u BV Pratsina popularnost je dozivela tezak udarac u BB.

Po izlasku iz BB glumica se raduje da radi nesto novo. Pitamo se sta ima od ponuda za nju .

Podvukla sam delove koje bih prokomentarisala.
Iz cijeg je secanja brzo izbledela? Laz i to notorna. Svi smo svedoci da TR ni posle 10 meseci ne moze ni da se primakne Pratsinom rejtingu kod gledalaca.
U JDJ je ucestvovala dok je jos snimala u BV a izasla je iz njega zbog bolesti.
Izvan vidokruga?Shocked  Pa koliko se ja secam ona je imala vise clanaka i priloga nego TR koja je glumila u seriji.
Ko god da je pisao clanak , jasno je sta je zeleo njime da postigne.

Nado, ti  ko da sam ja pisala clanak pa podvlacis , ja sam samo prevodila P R E V O D I L ALOL

A prevela sam ga zbog Smeki, jer joj gugi nije dobro preveo ( odkud toROFL )

To sto ti sad pricas, nema veze sa sustinom. Ja sam rekla da joj je Colors lepo smestio, prikazao je tako kako je prikazao i jedino za nju na kraju izasao jedan jako neafirmativan clanak. Niko nju ovde nije poredio ni sa Rasulom, niti je pomenuo da je ona veliki talenat, vec je prikazao kao osobu koja je nestalna, prica jedno, radi drugo i da joj karijera visi o koncu. A to je zavrsni pecat koji je hteo da da Colors. I oni u medijima ne iznose nase misljenje, vec misljenje Indijaca, zemlje u kojoj ona zivi i treba da radi. Samim tim sto su rekli da je prihvatila ucesce u programu koja je poslednja nada glumcima kojima je karijera na zalasku i da se pitaju ko ce joj ponuditi nesto,govori u prilog tome da je Colors uradio sta je hteo, a to sto mi iznosimo cinjenice suprotne ovim, tesko da ce njoj pomoci. Samo se o tome radilo, nista drugo.

A daj Boze da ja gresim da joj se Colors sveti i da sad njoj karijera dostigne neslucene visine.

Znam Badi da si samo prevela clanak. A htela sam da kazem da u njemu ima neistina. Kao sto je ova za JDJ . Kada ga citam ispada da je od izlaska iz BV niko spomenuo nije, da je sasvim zaboravljena i da joj je BB bio poslednja sansa da nesto uradi sa karijerom.
O tome kako je kao licnost potpuno ocrnjena da i ne kazem. 

A da joj je Colors smestio, smesto joj je i sto se toga tice 100% si u pravu.

Go to top