Chat Clubs

India-Forums

Chat Clubs
Chat Clubs

Returning of the written off #23 Invited only (Page 130)

nn027 IF-Addictz
nn027
nn027

Posted: 24 November 2013 at 1:46pm | IP Logged
Originally posted by saska

Epizode vise ne komentarisem, cutacu i trpecu u sebi. LOL

Jedino sto cu da kazem da mi je gledajuci ovu seriju online,a sad na TV od vecerasnje epi definitivno bila prekretnica kad sam pocela da navijam da RK nadje drugu. I iz epizode u epizodu me je sve vise nervirala, kulminaciju je dostigla u jednoj epizodi koja tek  sledi , pa cu videti vase razmisljanje o tome, ali za mene je tad Madhu  definitivno dobila dijagnozu bolid.

Niti za jedan jedini njen potez ubuduce nisam mogla da nadjem razumevanje.
Disapprove

Badi pa neces valjda Confused 
Sad cu ja malo da se pravim pametna. Mislim ne mogu da gledam epizode i sad cu da komentarisem . 
Ako sam dobro shvatila ovaj praznik ima neku simboliku posebnu kad su u pitanju bracni parovi, mislim to ko ce kome prvi naneti boju. I sad ne razumem najbolje sta se to desilo sa tom bojom koju je Sultan bacao na decaka a pogodio je nju.

Inace ni RK i ni Madu nisu sasvim cisti. On zato sto je kao budala , zarad neke besmislene osvete, oterao i povredio zenu koju voli.

Ona mi opet nije normalna zato sto je usla u te nedefinisane odnose sa Sultanom. Uopste ne mogu da skapiram kakav je njen motiv u svemu tome. Sta trazi  sa njim?

I sad taj "nesrecni slucaj" da ona umesto da oboji RK trci Sultanu i boji njega da ga zastiti od progonitelja... Sad me interesuje da li ce posle ovoga stvari da se preokrenu. Da li ce RK odustati od nje pa ce ona sada poceti da juri njega.

The following 6 member(s) liked the above post:

DryaStephiBikica_BikiNatalyMusketeersmekerDaltoni

Daltoni IF-Stunnerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 24 November 2013 at 1:46pm | IP Logged
Dry, nesto malo za tebe kada se vratis iz kafane ...
PS Ne vidis duplo..takva je slika..Wink

DryaStephiBikica_BikismekerNatalyMusketeernn027

Stephi IF-Sizzlerz
Stephi
Stephi

Posted: 24 November 2013 at 1:47pm | IP Logged
Originally posted by Daltoni

Jedino sto cu da kazem da mi je gledajuci ovu seriju online,a sad na TV od vecerasnje epi definitivno bila prekretnica kad sam pocela da navijam da RK nadje drugu. I iz epizode u epizodu me je sve vise nervirala, kulminaciju je dostigla u jednoj epizodi koja tek  sledi , pa cu videti vase razmisljanje o tome, ali za mene je tad Madhu  definitivno dobila dijagnozu bolid.

Disapprove

Da, muvala se sa Sultanom..ti ne bi ? Ako i odgovoris sa NE, ja ti tvrdim da 99 % zena u takvoj situaciji i te kako bi...Rekosmo vec da je Madu obicna devojka od krvi i mesa, zato i volim njen lik..i nema sad dvostrukih arsina..Anandi ti je bila previse nerealna i savrsena..a Madu..hajde gukni golube..ROFL

Pa ako ti dam svoj ali zaista iskren odgovor ti bi rekla da se foliram. Ali nadovezacu se na tvoju i Dryinu pretpostavljam salu,  da je svejedno sta radi ako on to radi.  Meni nije, ako iz coveka izbija njegova unutrasnja ruznoca,  umnogome zasenjuje onu spoljasnju.Tako mislim privatno, tako mislim u virtuelnom svetu, tako mislim i kad gledam neki film, dramu, nebitno. Ali ne radi se ovde samo o Sultanu, mada moras priznati i za nase drustvo ono igranje mlade zene oko do tada   takoreci potpuno nepoznatog muskarca,njegovog  donjeg dela tela u pokusaju da dohvati  dete malo je slobodnije, a kamoli za njihovo drustvo. Ali nije poenta vise u Sultanu, nego samo u njoj i njenim postupcima. Kad dodje do tog dela , reci cu svoje zasto, sad necu da kvarim gledanje nasim drugaricama, da otkrivam detalje. Wink

The following 5 member(s) liked the above post:

DryaNatalyMusketeersmekerDaltoninn027

nn027 IF-Addictz
nn027
nn027

Posted: 24 November 2013 at 1:48pm | IP Logged

Originally posted by nn027

Poll:Tellyexpress.com "Face Of The Year" 2013 (Male) ?

Vote For Your Fav. Stars For The Biggest Poll Of The Year Tellyexpress.com "Face Of The Year" Powered By WordPress.com (Voting Open Till 1st Dec. 2013, 11:59 PM IST)

Poll: Face Of The Year 2013 (Male)?

Jes u pravu ste, ovo glasanje za  lice godine je u stvari  za seka persu godine. Verovatno  zato Sultana na ovoj listi ni nema Tongue

VD je treci posle Baruna Sobtija (ISPKND) i jos nekog lika koga neznam (Punar Vivah 2)  Clap

A DD je druga posle Sanaje Irani..Thumbs Up.. I ja sam glasala za njih dvoje..Wink

Nemam pojma o cemu se radi Confused

Glasanje za Lice godine..nisu nominovani niti Sid, niti bilo ko iz BV.. Treci je nas RK, a Madu druga u svojoj kategoriji..

Nisu nominovani?! Shocked

ROFL

Zelim srecu RK i Madu Big smile Predpostavljam da mi ne mozemo glasati.

DryaStephiNatalyMusketeersmekerDaltoni

Daltoni IF-Stunnerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 24 November 2013 at 1:49pm | IP Logged

Disapprove

Badi pa neces valjda Confused 
Sad cu ja malo da se pravim pametna. Mislim ne mogu da gledam epizode i sad cu da komentarisem . 
Ako sam dobro shvatila ovaj praznik ima neku simboliku posebnu kad su u pitanju bracni parovi, mislim to ko ce kome prvi naneti boju. I sad ne razumem najbolje sta se to desilo sa tom bojom koju je Sultan bacao na decaka a pogodio je nju.

Inace ni RK i ni Madu nisu sasvim cisti. On zato sto je kao budala , zarad neke besmislene osvete, oterao i povredio zenu koju voli.

Ona mi opet nije normalna zato sto je usla u te nedefinisane odnose sa Sultanom. Uopste ne mogu da skapiram kakav je njen motiv u svemu tome. Sta trazi  sa njim?

I sad taj "nesrecni slucaj" da ona umesto da oboji RK trci Sultanu i boji njega da ga zastiti od progonitelja... Sad me interesuje da li ce posle ovoga stvari da se preokrenu. Da li ce RK odustati od nje pa ce ona sada poceti da juri njega.

RK da odustane..nikad..Coola videces i koja je on p.. u sledecoj epizodi..da ti ne otkrivam, strpi se do sutra..Censored

DryaStephiNatalyMusketeersmekernn027

Daltoni IF-Stunnerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 24 November 2013 at 1:50pm | IP Logged

]

[QUOTE=saska]

Poll:Tellyexpress.com "Face Of The Year" 2013 (Male) ?

Vote For Your Fav. Stars For The Biggest Poll Of The Year Tellyexpress.com "Face Of The Year" Powered By WordPress.com (Voting Open Till 1st Dec. 2013, 11:59 PM IST)

Poll: Face Of The Year 2013 (Male)?

Jes u pravu ste, ovo glasanje za  lice godine je u stvari  za seka persu godine. Verovatno  zato Sultana na ovoj listi ni nema Tongue

VD je treci posle Baruna Sobtija (ISPKND) i jos nekog lika koga neznam (Punar Vivah 2)  Clap

A DD je druga posle Sanaje Irani..Thumbs Up.. I ja sam glasala za njih dvoje..Wink

Glasanje za Lice godine..nisu nominovani niti Sid, niti bilo ko iz BV.. Treci je nas RK, a Madu druga u svojoj kategoriji..

Nisu nominovani?! Shocked

ROFL

Zelim srecu RK i Madu Big smile Predpostavljam da mi ne mozemo glasati.

Mozemo..ja sam glasala..kliknes na ovaj plavi link gore u maminom postu, pa kliknes na bilo ciju sliku i dole ispod teksta imas gde se glasa, a onda se vidi i kako su kotirani..Zene su na 4. ili 5. strani prvog teksta..

Edited by Daltoni - 24 November 2013 at 1:46pm

DryaStephiNatalyMusketeersmekernn027

Bikica_Biki IF-Sizzlerz
Bikica_Biki
Bikica_Biki

Posted: 24 November 2013 at 1:52pm | IP Logged
Idem ja sta raditi...Wink
1456762 675911445760572 222285203 n

DryaStephiNatalyMusketeersmekerDaltoninn027

Stephi IF-Sizzlerz
Stephi
Stephi

Posted: 24 November 2013 at 1:57pm | IP Logged
.Anandi ti je bila previse nerealna i savrsena..a Madu..hajde gukni golube..ROFL

Zaboravila sam da ti odgovorim na ovo, ali net me muci strasno ili mi se komp pregrejao, dodjose mi deca nocas iz provoda, zasednem s nima i zaboravim i komp da iskljucim , tako da to mi je sto mi je.

Sto se tice Anandi, i tad sam cutala i trpela u sebi, da sam tad nesto guknula bila bih razapeta na krst. Ali , od momenta kad se pojavio Shiv, pa posle polako postepeno, sve vise i vise , htela sam itekako nju da otresem o patos zbog ponasanja prema njemu. Prica je drugacija, odnosi drugaciji, tako da ne mislite da tu pravim paralelu izmedju nje i Madhu, ne nikako. Pricam o ponasanju, a plus u BV Shiv teski pozitivac. Uh ,,, kako je znala da me nervira, nemate pojma, i tad sam navijala za Shiva,al kao sto rekoh, cutala sam i tpelaLOL jer za svaki njen postupak cela nasa grupa je videla samo odobravanje i opravdavanje,a ja nisam, ali nisam htela da povredjujem nicija osecanja.

DryaNatalyMusketeersmekerDaltoninn027

Go to top