Returning of the written off #23 Invited only - Page 106

Created

Last reply

Replies

1107

Views

53775

Users

8

Likes

5507

Frequent Posters

nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: saska



Odmah da ti kazem sta bi bilo, Nale bi odgovornost odmah prebacila na mene... ne bi joj to bilo prvi put
🤣


Badi ajde kazi , kako bi ti to prevela? 😆
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: saska



Ma Anandi je sva felericna, zastitu je garant koristio onaj period kad mu je samo Gauri bila u glavi i bila je bas jedna scena kad on na raspustu dolazi kuci, i dalje srcem i mislima uz Gauri, Anandi nacinje to pitanje dece jer navodno dadisa vrsi pritisak a on poludi na nju , kako moze sad o deci da prica kad on studira i bla bla. Medjutim, njihov MM , pa do odlaska u Mumbaj imali su fore ihaaaj , s obzirom na njegovu pokretljivost, samo da ona nije felericna , a i debilna sad kako je u zrelijim godinama. Mada ja znam da su to u stvari tek sad posledice metka koji je primila u detinjstvu. Ta debilnost, to je zakasnela reakcija i kako bude starija sve ce biti izrazenija 🤣



Da...te rupe se samo sire sto je neko stariji, sreca njena pa nije odrasla u neku pametnu zenu..rupa nikada ne bi mogla da dodje do punog izrazaja..🤣
Edited by Daltoni - 10 years ago
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: nn027


Al priznaj da nas volis bas ovakve kakve smo 😳



Jeste...da ste bolje ne bi valjalo..🤗  Edited by Daltoni - 10 years ago
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Daltoni



Slazem se ali takodje znam da je Sid sa ucescem u JDJ privukao nove gledateljke koje gledaju BV zbog njegove "duse" ...😆


Sid da ali BV ne. Kad bi on otisao iz serije i one bi prestale da je gledaju jer ih serija ne zanima. Sto u potpunosti i razumem i podrzavam .
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: nn027


Sid da ali BV ne. Kad bi on otisao iz serije i one bi prestale da je gledaju jer ih serija ne zanima. Sto u potpunosti i razumem i podrzavam .



A sta ja pricam..🤣 Nale, da prevedem na finski, kad se ne razumemo 🤣
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Daltoni



Kako nije Nado, pa bio je student medicine,znao je ponesto o tome kako bebe dolaze na svet..😆


Na MM je otisao pre studija medicine a kad je otisao da studira i upoznao Gauri verujem da je izbegavao bracne duznosti.  Verovatno se izgovarao umorom od ucenja i "glavoboljom" . A i  inace je koliko se secam dolazio samo jednom - dva puta godisnje kuci i to na kratko.
Edited by nn027 - 10 years ago
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: nn027


 🤣     Badi ja placem. Hoces da kazes da je metak izvadjen a da je rupa ostala 😆 



Ne badi samo da je ostala vec se siri li siri, a ona jadna pogubljena od toliko rupa ne zna vise ni koja sluzi za koju svrhu ,pa nesto racunam, mozda se stisla , da ne pobrka kad koju rupu da upotrebi. 🤣
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Daltoni



A sta ja pricam..🤣 Nale, da prevedem na finski, kad se ne razumemo 🤣


🤣 Dal , znas da nekad preteram sa duvanjem. 
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: nn027


Nisam sigurna koliko im on bas nosi seriju. Mnogo njih sada prati BV zbog ljubavne price izmedju Jafija i Gange. Od njegovog ucesca u JDJ a i onog fijaska od MM uloga Siva nije onakva kakva je nekad bila.



Slazem se ali takodje znam da je Sid sa ucescem u JDJ privukao nove gledateljke koje gledaju BV zbog njegove "duse" ...😆


Ma naravno, ima onih vernih koje su volele Shankya kao Jagdisa i u njegovom najgorem izdanju, ali vecina, ogromna vecina je ostala zbog Shiva , tj. ne Shiva vec Sida.
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Daltoni



Jeste...da ste bolje ne bi valjalo..🤗 



❤️   Ne brini necemo se "popravljati" 😆