Chat Clubs

India-Forums

Chat Clubs
Chat Clubs

Returning of the written off #23 Invited only (Page 102)

Bikica_Biki IF-Sizzlerz
Bikica_Biki
Bikica_Biki

Posted: 23 November 2013 at 5:30pm | IP Logged
Originally posted by saska

Originally posted by Bikica

LOL

Jao BIKI ROFLROFLROFL

Lepo si ovo sve izvestila, samo u sledecem clanku napisi i s kim su zauzeti, molicu lepo, da to razjasnimo ovoj najezdi devojaka.

ok,kumice,samo su mi potrebni dopisnici i razjasnjenje,a sta ako je sid zauzet sa mnom,sta cemo sa Natali,Nadom itd,a znam da je RK zauzet sa tobom i ti njimROFLA Dal sa kim je ona zauzetaLOL Drya,za Smeki znam ona je sa kinezom a on nije medju potencionalnim dobitnicima nagrada.LOL

The following 6 member(s) liked the above post:

DryaStephismekerNatalyMusketeerDaltoninn027

Stephi IF-Sizzlerz
Stephi
Stephi

Posted: 23 November 2013 at 5:30pm | IP Logged
Originally posted by Daltoni

Originally posted by nn027

Samo da vam kazem. Badi me je veceras tri puta zvala sa koncerta. 
Hvala malena Heart

Ovog puta mi je drago sto nema moj broj..ROFL

ROFLROFLROFL

A zar ti sumnjas u mene ? LOL Ako sam ti jednom obecala biti cu fina, onda znaj da je tako . Jesam te zvala ... nisam  ... a 'tela sam,     jel dovodim vatrogasce... ne dovodim... a 'tela bih,   jel mi RK pristojno obucen... jeste.. a mog'o bi bas... ROFL

pa cerko imam i ja dusu , vec sam se pronervozila, zato sam isla danas malo u komsiluk ,tek da izbacim iz sebe nesto
, al to je bilo po komsiluku , ovde sam bas fina
ROFL

DryaBikica_BikismekerNatalyMusketeerDaltoninn027

Bikica_Biki IF-Sizzlerz
Bikica_Biki
Bikica_Biki

Posted: 23 November 2013 at 5:33pm | IP Logged

182126 464209563589254 564283099 n

Nado, kada se samo setim, kada je dosao na binu i skinuo sako..a meni puls u trista...Embarrassed Sutra cemo imati jos dvojicu sa bubnjevima ali ovaj je bio neponovljiv..Blushing
Posteno da ti kazem ja sam tad blenula u njega otvorenih usta,Wink  Bilo je bas mocno kako je uzeo bubnjeve i zasvirao.

A sta da vam kazem za sebe,LOL kada sam ga prvi put ugledala,rekla sam bice moj i niciji...a tek bubnjevi ..tada sam pala u trans i jos se povratila nisamLOL

DryaStephismekerNatalyMusketeerDaltoninn027

Stephi IF-Sizzlerz
Stephi
Stephi

Posted: 23 November 2013 at 5:37pm | IP Logged

LOL

Jao BIKI ROFLROFLROFL

Lepo si ovo sve izvestila, samo u sledecem clanku napisi i s kim su zauzeti, molicu lepo, da to razjasnimo ovoj najezdi devojaka.

ok,kumice,samo su mi potrebni dopisnici i razjasnjenje,a sta ako je sid zauzet sa mnom,sta cemo sa Natali,Nadom itd,a znam da je RK zauzet sa tobom i ti njimROFLA Dal sa kim je ona zauzetaLOL Drya,za Smeki znam ona je sa kinezom a on nije medju potencionalnim dobitnicima nagrada.LOL

Pa rekoh ti ja da je bas guzva, samo ti si u tezem polozaju, kod tebe bas tesno, kod mene i tako i tako LOL

Daltoni slobodno mozes Sultana, on jeste nominovan, to znam sigurno, ne znam u kojoj kategoriji , mislim kao najosecajniji i najpozitivniji lik , ROFL za Smeki , isto znamo, Nadu cemo naduvati, bice joj ravno sve do Kosova, ne znam sta cemo sa Drajce i Nataly samo.

Doduse, kod Nataly ako padne sneg  kao sto je najavila ostace zavejana , a Draya ima vise njih

Tako da, mislim da sam sad sve razjasnila, samo ti izvestavaj
ROFL

Stephi IF-Sizzlerz
Stephi
Stephi

Posted: 23 November 2013 at 5:43pm | IP Logged

Aj da malo i ova Dipali necim doprinese ROFL

Dips praises Sultan blue eyes good glare any girl can fall for him.

A ovo necu zaboraviti nikad ROFL

Eto i Dipali misli da je HOT...Wink

Pa eto vam ga, nemam nista protiv, cak sam Bikici vec i nagovestila ...LOL

Stephi IF-Sizzlerz
Stephi
Stephi

Posted: 23 November 2013 at 5:46pm | IP Logged
Dakle, mene je sokiralo ono kada je RK rekao majci : Ovo je moj i Madhubalin prvi holi..hocu da prvi stavim boju na nju..Embarrassed A radha i Bitu se slozili da ce sam svojim ocima videti da je Madu nastavila sa zivotom,pa ce se i on trgnuti..eto koliko poznaju RK..ali necu da pricam do sutra...

A iskreno, znas li mozda zasto  se i ona sklanjala od svih da joj ne stave boju , a ?
Wink

Stephi IF-Sizzlerz
Stephi
Stephi

Posted: 23 November 2013 at 5:49pm | IP Logged

Na Tv Prvoj uskoro pocinje sa emitovanjem Karadaji..ako se secate,to je ona Turska serija sa lepim brkom koju pratim posle MB..i vec sam vam pricala da je mnooogo dobra..eto sada mozete da je gledate od prve epizode,a javicu vam i kada pocinje..Wink

E da,to hocu da te pitam, dok sam se juce odmarala, saltam programe i zadrzim se tu  na toj seriji iako je nisam gledala, a rekla sam ti vec da mi je zao. Onaj Orhan ili kako se vec zove, brat njegov, jel on negativac ovde ?

P.S. ne vidim sliku

Daltoni IF-Stunnerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 23 November 2013 at 5:51pm | IP Logged

LOL

Fenomenalno..Biki..a gde je nasa fotografija..? Wink
Dal,Hvala dragaHug Fotka i nije bitna,vidis razni clanci izlaze,pa reko da izadje i jedan nas.LOL A sto se tice  tvog predhodnog posta upucenog meni,recicu ovo,niko mi nije rekao da smetam,to ja samam sebi dodam,jer ne volim biti napadna,kao sto to nekad znam,imam te neke svoje kocnice uvek,kada trebam da se smirim i kazem stop sebi.
Ali odavno to vec neki znaju da se kanim otici,raskrstiti sa IF ali kao sto sam rekla to je zarazno kao LSD, tesko jeste,zato i nism otisla ,nisam imala srca,zbog dragih ljudi koji me uvek vracaju kada mi je tesko i kada sam u nedoumici.Ali neke stvari ostaju nedorecene,koje su duboko u meni i sa kojima ja moram sama raskrstiti i videti sta dalje.WinkTako i sada.
Hvala ti na recima upucenim meni,tesko mi je ako sam te razalostila mojim izjavama,ali samo sam bila iskrena,a nisam mogla sakriti to.Ne zelim da vas vidim tuzne i ako nisam cesto ovde ako me nema sa vama itd. Ali ako dodje vreme da odem to ce biti na poseban nacin.WinkZa sada sam jos uvek tu i cekam GPALOL

Biki..dobro je..neces ti nigde..posle GPA ,smislicemo jos nesto sto bi moglo da te interesuje...Ti znas da niko od nas nece da ti zameri sto ides gde zelis,samo moze da se rastuzi za tebe jer ispada da njih volis vise pa se nama i ne javis..To bi bilo isto kao kada bi Smeki otisla u kradju i zaboravila da postavi te slicice na topik nego ih zapamtila samo u racunaru,..ili kada bih se ja domundjavala sa nekim facama odavde i rekla im e super vam je to,neka ne treba i za nas topik,ali hvala...Zato Biki, ne shvati me pogresno, ali ...

The following 5 member(s) liked the above post:

DryaStephismekerNatalyMusketeernn027

Go to top