Chat Clubs

Returning of the written off #23 Invited only - Page 97

Created

Last reply

Replies

1107

Views

53713

Users

8

Likes

5507

Frequent Posters

Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=qt_IwkaHTHc[/YOUTUBE]
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Nataly

 
Opet mi Apy izbrisao post... 
odoh da mu odgovorim...
 
odmah se vracam...



I tako cveta ljubav ...🤣
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Bikica

Idem ja sta raditi...😉



Biki, ovo sam shvatila kao : Ovde ostavljas srce i ides tamo gde si potrebna...Jesam li u pravu..?

Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Daltoni



Glasanje za Lice godine..nisu nominovani niti Sid, niti bilo ko iz BV.. Treci je nas RK, a Madu druga u svojoj kategoriji..


Nisu nominovani?! 😲

🤣


Zelim srecu RK i Madu 😃 Predpostavljam da mi ne mozemo glasati.


A ko ce da me spreci 🤣
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska



A ko ce da me spreci 🤣


 🤣  Glasala sam za glumce. Devojke nisam uspela da pronadjem 😕
Edited by nn027 - 10 years ago
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska

.Anandi ti je bila previse nerealna i savrsena..a Madu..hajde gukni golube..🤣

Zaboravila sam da ti odgovorim na ovo, ali net me muci strasno ili mi se komp pregrejao, dodjose mi deca nocas iz provoda, zasednem s nima i zaboravim i komp da iskljucim , tako da to mi je sto mi je.

Sto se tice Anandi, i tad sam cutala i trpela u sebi, da sam tad nesto guknula bila bih razapeta na krst. Ali , od momenta kad se pojavio Shiv, pa posle polako postepeno, sve vise i vise , htela sam itekako nju da otresem o patos zbog ponasanja prema njemu. Prica je drugacija, odnosi drugaciji, tako da ne mislite da tu pravim paralelu izmedju nje i Madhu, ne nikako. Pricam o ponasanju, a plus u BV Shiv teski pozitivac. Uh ,,, kako je znala da me nervira, nemate pojma, i tad sam navijala za Shiva,al kao sto rekoh, cutala sam i tpela😆 jer za svaki njen postupak cela nasa grupa je videla samo odobravanje i opravdavanje,a ja nisam, ali nisam htela da povredjujem nicija osecanja.



Sto se kompa tice..ja oko prvog ocekujem da isplatim poslednju ratu za novi..Znaci,extra komp , po misljenju mog muza ( sto je verujte tesko jer je mnooogo zahtevan)  sam uzela na rate,da mi ga cuvaju na lageru do prvog kada treba da isplatim zadnju ratu..Posto znam da za frizera dajes vece pare nego sto ovaj komp kosta ( a to je 28 500 din.bez monitora) preporucujem ti da se uskoro podnovis..ako te zanima sta sve ovo cudo ima..napisacu ti i to..a prvog (zdravlje boze) cu da ti i spricam kako radi i da demonstriram uzivo..👍🏼

Sto se Anandi tice..ona nas je sve nervirala..nisi jedina..ne ona,nego ono sto su producenti i scenaristi uradili od njenog lika..a Madu, meni je Madu po ponasanju normalna devojka iz grada..ja ih znam puno takvih,koje prave greske, ili misle jedno a rade drugo..onda ona njena tvrdoglava crta..ta sam..ono njeno isterivanje pravde..ono njeno pomaganje ljudima u nevolji i to mi nije strano..Ali nismo svi isti..nesto sto je ya nekoga normalno ,drugi se sa tim nisu sretali..Ja evo recimo juce gledam Skz viklera i kazem muzu,da se ovaj ne drogira vutrom toliko,bio bi isti ja po razmisljanju-sto opet dovodi do toga da se zamislim,koliko sam ja brate normalna kad sebe tako dozivljavam..🤣

nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Bikica


[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=qt_IwkaHTHc[/YOUTUBE]


Biki  
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Daltoni



Biki, ovo sam shvatila kao : Ovde ostavljas srce i ides tamo gde si potrebna...Jesam li u pravu..?

Ne ..uopste nisi u pravu😉 To je samo jedna jako lepa misao,a kako je ko shvata to je druga stvar❤️
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Bikica

Idem ja sta raditi...😉


Biki , ocekujem da nam pokazes sta si uradila kad zavrsis. 😊
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Bikica

Ne ..uopste nisi u pravu😉 To je samo jedna jako lepa misao,a kako je ko shvata to je druga stvar❤️



Biki..nemoj sada da me stavljas u rebuse..ne radi mi nesto mozak ovih dana, moracu da ga teram na generalku a i gume treba da zamenim za zimske..😕😆