Chat Clubs

Returning of the written off #23 Invited only - Page 89

Created

Last reply

Replies

1107

Views

53740

Users

8

Likes

5507

Frequent Posters

Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Drya

Jesam,jesam super sam se provela,sad mi zao sto nisam uzela karte za obe veceri nego samo za jedno πŸ˜Š



Jer za isti koncert ?? Drago mi je da si se toliko dobro provela πŸ‘πŸΌ a bice opet prilike, pa mozes da povedes i nekog zgodnog baticu kao telohranitelja sledeci put..πŸ˜‰πŸ˜†
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Bikica

Onako...Malo brljalaπŸ˜•




Prelepo..πŸ‘ Kako da je postavim u sigi..mora da je na netu ili moze i ovako ?
Edited by Daltoni - 10 years ago
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
DalπŸ€—Hvala draga,ali uvek moze bolje.πŸ˜‰
@Dal,potpuno te razumem,uspomene se vracaju svaki dan,a pogotovu kada se radi o najdrazim osobama,koje nisu vise sa nama,a zive u nama,u najlepsem secanju😳
@DryaπŸ€— Drago mi je da si se lepo provela na koncertu

A sad idem,imam nekih obavezaπŸ˜‰
Edited by Bikica - 10 years ago
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Super DalπŸ‘,uspela si pokusaj dodati i neki gif ako zelis.πŸ˜‰
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

EPIZODA OD 3.APRILA


http://youtu.be/CkjhURoLVNI

Part 1

Proslava je u toku . Cuju se bubnjevi i svi okolo igraju i boje se raznim bojama praznika.  Padmini stavlja boju na ljude iz filmskog naselja...dolazi i Madu i pridruzuje joj se. Izlaze i Sultan,Arajan i Kaka..Madu cestita Padu i stavlja boju na nju...ali pre nego li Padu uspeva da stavi boju na nju..Madu bezi..πŸ˜†

Ljudi iz filmskog naselja prilaze Sultanu kako bi stavili boju na njega ali on odbija..Madu stavlja boju na devojke koje stoje u dvoristu i vesto izbegava da boja bude stavljena na nju samu..Arajan dolazi pored nje i sprecava devojke da stave boju na Madu. ..tako da devojke stavljaju boju na decaka..πŸ˜† Sultan sve to gleda i smeje se..Druga deca iz filmskog naselja pozivaju Aryana da se igra sa njima ..Sultan sve to gleda srecan..



.picture1

Pocinje muzika..Pesma je ona koja je bila na prijemu za kolektora u BV ,gde je Anandi igrala na sceni..😭 Madu igra..Sultan, Kaka ,Arayan i Padu gledaju sa osmehom..

Prikazuju RK kako vozi ..Ponovo muzika...onda prikazuju kako neko nudi slatkisima Aryana ,Madu prekida igru, zaustavlja ga,.proba pre decaka i kada utvrdi da je ok,daje decaku poslasticu..



picture2


picture3


picture4

RK stize u filmsko naselje ..gleda Madu kako igra...Igra cse zavrsava, svi tapsu..Arayan grli Madu ..kaze joj kako on misli da je prelepo igrala..Madu ga pita da li uziva u proslavi i on klima glavom. RK se priblizava i Madu oseca njegovo prisustvo .  Ona neprestano gleda prema ulazu u filmsko naselje...Arayan je vuce i pita da li bi trebalo da pozovu Sultana da igra ? Madu malo razmislja..a onda poziva devojku koja daje svoj pistolj na vodu decaku i ohrabruje ga da ide i oboji Sultana..Arayan odlazi..

RK hoda prema Madu a Arayan nedaleko od nje prema Sultanu. On prska Sultana i dok ga Sultan gleda strogo i Madu zadrzava dah u strahu.. Arayan je uplasen ,sakriva se iza Kake ..Sultan pokusava da uhvati Arayana..on uzima u saku crvenu boju u prahu i upravo kada je hteo da je baci na Aryana,on se saplice i boja pada na Maduinu glavu ( bas kao sto muz stavlja sindur na glavu zene) Svi su zapanjeni..dok je RK u soku..RK steze zube i baca svoju boju.. Sultam kaze : Greskom.. a Madu odgovara : U redu je ..  Gledaju se...

Arayan se smeje videci obojenu Madu..a Madu se pravi da je ljuta i govori : Sada te necu postedeti Ary..Juri ga oko Sultana..RK sve to gleda besan..Madu uzima Aryana da mu stavi boju, i njih troje: Sultan,Madu i Ary se smeju zadovoljni,izgledajuci kao srecna porodica..RK ne moze vise da izdrzi taj prizor ...ali gleda i dalje kako sada Ary obara Sultana na zemlju a Madu mu pruza ruku da ustane..sva nasmejana dok se gledaju..RK je crven od besa..u njemu sve kljuca..




picture5


picture6


Part 2

RK se okrece i odlazi..Padu pita Madu da dodje gore..Madu juri Arayana okolo..Sultan uzima bubanj i pocinje da svira..dok Madu gleda zadivljena..Tada se zacuje da jos neko udara u bubanj..

Sultan se uklapa uz taj novi zvuk i nastavlja da svira...To je RK sa celim licem prekrivenim crvenom bojom..On hoda prema MB ..Madu je sokirana sto ga vidi : RK ??

RK nastavlja da svira non stop,Sultan staje ..tada i RK staje i uzima Madu za ruku..Sultan mu prilazi da ga zaustavi..RK ga zaustavlja ispruzenom rukom : A A Bivi je ..MOJA !!! (Moja je zena !!)

Madu zuri u RK ..otrgne svoju ruku iz njegovog jakog stiska ..Arayan grli Sultana i njih dvojica odlaze  ostavljajuci RK sa Madu..




picture8


picture9


picture10

Part 3

Madu pokusava da ode..RK je zaustavlja..i privlaci je blizu ..😳 Okrece Madu okolo..Madu opet pokusava da ode dok RK nastavlja da je privlaci blizu..Madu se vrti u krug..gledaju se..

Sultan gleda kako RK privlaci i odguruje Madu ...RK podize Madu..vrti je sa jedne na drugu stranu..Madu je osamucena..Kada pokusa da se pomeri,RK je blokira, drzi je za struk..Madu sklanja njegove ruke sa svog struka..RK ponovo vrti Madu dok se gledaju..



picture11


picture12


picture13




Precap "



picture15


Edited by Daltoni - 10 years ago
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Daltoni



🀣Kada sam otvorila link,shvatila sam zasto nisi postavila snimak..🀣 Znaci Shivova majka je choti ma ,a ko je onda otac, i zasto su to krili..mozda zato sto Ira i Alok nisu mogli da imaju decu a i Sachi je usvojena kasnije..πŸ˜•


Au gde bre da postavim,🀣
Ko zna sta sve sad smisljaju,da bi privukli gledaoce a samo tonu jos vise,koga bre zanima ciji on sin πŸ€£ mene ne
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Daltoni



Nesto nece da mi otvori...πŸ˜• Sve je belo..πŸ˜•


Ne znam zasto nece evo ja sam opet pokusala i uspelo mi😲
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

EPIZODA OD 4.APRILA


http://www.youtube.com/watch?v=RM5X-SiQGAE

Part 1

RK vrti Madu okolo..ona je osamucena..samo sto ne padne kada je RK uzima u ruke ..Madu place bespomocno..

Sultan gleda...



picture1

Radha sulks thinking of what could have been had Madhu been at the mansion with RK She concludes.. ITS DIFFICULT.. to understand RK.. pushing Madhu away or pulling close..!

Bittu says.. Chief ki mohabbat hai.. (it's chief's love) !! He says...abhi bhi kuch hai..jo JUDA hua hai..!! (there's still something that's connected) Radha says.. Ahankar (ego) is his worst enemy.. he is breaking within but refuses to bend!



picture2

Radha hopes Madhu will return to RK but rues that Paddo was right ..Madhu has right to move on She expresses her worry ..about what would happen today.. since RK is with Madhu..!

Madhu kaze RK da je spusti dole ,on  to cini ..pritiska je uza zid i drzi zarobljenu svojim rukama..

RK : Zar neces da me pozdravis Bivi ?

Madu : EX Bivi !!!



picture3

RK : Dosao sam da te vidim..da stavim boju na tebe ..ne da te obojim svojim bojama ..!

Sultan se pita gde je Madu..Madu gura RK ,dok je RK hvata za ruku i povlaci jos blize..RK je pita : Kako se jos nisi umorila od ove ljutnje ..a Madu mu odgovara : Jesam..od njega i uspomena na njega...

Covek iz naselja nudi Sultanu alkoholno pice ali on odbija..




picture4

RK se priblizava Madu i kaze: Dosao sam da te obojim..jer to je moje pravo !

Madu: Cemu ove scene ?

RK : Ja imam pravo da stavim prvi boju na tebe  !

RK stavlja boju na Maduine obraze,celo, ruke..ramena..😳

Pesma u pozadini :


Hum Hai Deewane plays in Background..
Kitni baar hum milke bichde. tu hi jane rabba..
Tu hai sirf meri. .fir bhi na jane..
mujhko ye tu bata..duriya hai kyun darmiya?
hum hai dewane ..tere dewane..!!

Is tara tumhe rang lagane ka haq sirf mera hai. aur is tarah rang lagane ke baad kapne ka haq sirf tumhara hai...

RK : Samo ja imam prava da stavim boju ovako na tebe..i samo je tvoje pravo da ovako drhtis dok ja to radim..Srecan ti praznik Bivi !!



picture5


picture6


picture7

RK drzi ;Maduinu ruku..gledaju se..Madu stavlja ruku na RK grudi..uzima boju da stavi na RK..ali u tom trenutku ona ugleda gangstere u dvoristu naselja...ostavlja RK i trci prema Sultanu stavljajuci boju preko celog njegovog lica da ga ubice ne bi prepoznale.. RK gleda sokiran i zaledjen..



picture8


picture9


picture10


picture11

Part 2

Madhu govori Sultanu za uljeze ..i pita za Arayana...Sultan joj odgovara da je unutra...kaze joj da brzo ide kod njega..Madu se okrece da krene po decaka, priseca se RK, i gleda ga kako odlazi besan..Madu ga gleda i place...


Hum Hai Deewane plays in Background..
Fir kyun har pal bechaini hai..
kyun nahi chahte ye puri hai..
Hai adhuri khushiyan
Mera rom rom hai jala...
hum the dewane.. tere dewane..!

Sultan savladava razbojnike..



picture12


picture13

Part 3

Sultan fires gun shot n sends chawl people inside!

He calls Bhujang out n Aryan comes n Sultan sends him inside n Paddo too!

He says Wafadar tu nahi. .isliye kutta nahi.. to kum se kum mard bankar samne aa (you're not loyal.. that's why you're not a dog.. so at least be a man and come out).. n he comes!

Both pointing guns ..!



picture14

Precap " Sultan snatches Bhujangs gun .. n Bhujang throws color on Sultans eyes..! Madhu rushes n picks up Sultans gun n points to Bhujang..!



picture15


picture15


Edited by Daltoni - 10 years ago
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: smeker


Ne znam zasto nece evo ja sam opet pokusala i uspelo mi😲



Meni opet nece...😭
Drya thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Daltoni

Jesam,jesam super sam se provela,sad mi zao sto nisam uzela karte za obe veceri nego samo za jedno πŸ˜Š

Jer za isti koncert ?? Drago mi je da si se toliko dobro provela πŸ‘πŸΌ a bice opet prilike, pa mozes da povedes i nekog zgodnog baticu kao telohranitelja sledeci put..πŸ˜‰πŸ˜†

Da za isti,imala je i u petak i u subotu koncert na spensu...Neka fala Dal,na koncerte iskljucivo idem sa drugaricama,ne bi da se smaram sa nekim baticom πŸ˜†πŸ˜‰