Returning of the written off #23 Invited only - Page 87

Posted: 10 years ago
Bas je lepa. πŸ˜›


Posted: 10 years ago
Zeza me net al to nije nista novo πŸ˜•
Imam obaveze poslepodne. Pozdravljam vas do veceras.
πŸ€—
Posted: 10 years ago
Originally posted by nn027


Bady Drya β€οΈ

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=o20g5Sac7U4[/YOUTUBE]
Nadam se da je bio dobar uzivo prenos πŸ€—
Posted: 10 years ago
Da ubacim malo "Oluje"πŸ˜‰
Posto su Damjan i Marina resili da obnove vezu i krenu ispocetka,Rebeka im je iznajmila kolibu -lepu,u kojoj su oni proveli divnu i stravstvenu noc.Marina je rekla Damjanu da hoce da mu bude supruga.Dok je Ernana zavela Ursula sa kojom je proveo noc.
Dalje desavanje sledi sutra:
Epizoda 61 (ponedeljak) : Beatris ima jaku glavobolju, sta je sustiye i pada u nesvest. Rebeka i Hose je odvode u bolnicu. Olinto otkriva da je u fabrici nesto podmetnuto i da su u velikoj opasnosti. Ernan govori Olintu da je on odgovoran za sve sta se desi u fabrici i zbog dogodjene nesrece, biva otpusten. On ostaje iznenadjen Ernanovom odlukom. Ernan zatim odlazi kod posade "Oluje" da im saopsti da su i oni otpusteni. Furhensio trayi od Lazara da okonca yivot Damjana Fabrea. Marina i Damjan proyivljavaju prelep dan, pun poljubaca, osmeha i ljubavi. Rebeka govori Ernanu da oko svega sto se desilo sa Beatris nije stigla da javi Marini sta se dogadja i da joj je majka u bolnici. Ernan zahteva od Rebeke da joj da adresu mesta gde se nalaze Marina i Damjan, kako bi otisao po nju i vratio je nazad. 
Posted: 10 years ago
Originally posted by nn027


😲  Jao Dal pa sto nisi ranije otisla na spavanje? Izvini molim te. Ja sutra mogu da spavam do rucka a ti imas porodicu i obaveze. πŸ˜•


Nije vazno Nado..teze bi mi palo da nisam ispunila obecanje,nego da danas ceo dan zevam..πŸ˜‰
Posted: 10 years ago
Originally posted by Bikica


Uh zaboravih ovoπŸ˜† a morala vam preneti porukuπŸ˜†



Hvala ti Biki...πŸ€—

Posted: 10 years ago
Originally posted by smeker



To Dal ne sme da se desi,pa onda maznjavanje nije interesantno,πŸ˜‰


Da , isto i ja kazem..dzabe mi sto znam te sto znam, ako to nema koristi ovde za nas..πŸ˜‰
Posted: 10 years ago
Originally posted by smeker



Dobro jutroπŸ˜ƒ

Nadam se da je bilo super na koncertuπŸ‘πŸΌ


Dobar dan Dry, nadam se da si se lepo provela sinoc..😎

Posted: 10 years ago
Originally posted by smeker


Choti maa is shiv's mother : Balika Vadhu
www.youtube.com

http://m.youtube.com/watch?v=nPxfAdqFb_U&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DnPxfAdqFb_U

as per dis shiv is cm son...





🀣Kada sam otvorila link,shvatila sam zasto nisi postavila snimak..🀣 Znaci Shivova majka je choti ma ,a ko je onda otac, i zasto su to krili..mozda zato sto Ira i Alok nisu mogli da imaju decu a i Sachi je usvojena kasnije..πŸ˜•

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

8 Participants 1107 Replies 53508Views

Topic started by Daltoni

Last replied by Drya

loader
loader
up-open TOP