Returning of the written off #23 Invited only - Page 79

Created

Last reply

Replies

1107

Views

53781

Users

8

Likes

5507

Frequent Posters

nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Daltoni



Jeste.. bio tako blag..izgleda da je bas pozitivan lik..Prelepo je otpevao..πŸ‘


[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=0KJ60uJZ3-Q[/YOUTUBE]

Nisu ni njih dvojica bili losi, naprotiv,  ali imam osecaj da je ovaj put neki kompromis u pitanju. Ma i onako pare idu u dobrotvorne svrhe pa je manje bitno ko ce da pobedi. Sneki mi je izgledala odlicno ali je njena imitacija bila losa. Ivan Ivanovic mi ide na nerve. 
Edited by nn027 - 10 years ago
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: saska



Pa ne mogu, moram sutra gledati reprizu, morala sam iznenada da odem po Ivanu do rumske raskrsnice,  znas da sam vam rekla da je bila opcija da veceras idemo u pozoriste, posto sam to odjavila, ona resila da me iznenadi i to dosla sa dva druga. I to u ova j krs koji ceo dan raspremam ... virtuelno
πŸ˜†


I dokle si stigla sa spremanjem, mislim virtuelno ?  πŸ˜†
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: nn027

Nisu ni njih dvojica bili losi, naprotiv,  ali imam osecaj da je ovaj put neki kompromis u pitanju. Ma i onako pare idu u dobrtvorne svrhe pa je manje bitni ko ce da pobedi. Sneki mi je izgledala odlicno ali je njena imitacija bila losa. Ivan Ivanovic mi ide na nerve. 



Tebi i celoj Srbiji,..postao je najomrzeniji lik za kratko vreme...bas ume da pretera u salama, nisu svima njegove uvrede zavijene u sale ,smesne...;Mnoge je razljutio i popio tuzbe..samo me zanima da li moze dovoljno da zaradi kako bi platio svima koje je povredio..πŸ˜•
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: saska

Ovo je slika koju je Dal htela da postavi Nataly, ja je vidim, ne znam kako vi , s obzirom da ja sad sva slova opet vidim u Bikicinoj Plavoj boji




Videla sam, i tvoju i Bikicinu..hvala..nadam se da ce se Nataliji dopasti..πŸ‘πŸΌ

Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Daltoni



Videla sam, i tvoju i Bikicinu..hvala..nadam se da ce se Nataliji dopasti..πŸ‘πŸΌ



Da ponovimo jos koji put, 🀣mislim Nataly ce pozliti od toliko krastavaca, sad cu lepo da editujem svoje pa da stavim nesto romanticno
πŸ˜‰
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Daltoni



Tebi i celoj Srbiji,..postao je najomrzeniji lik za kratko vreme...bas ume da pretera u salama, nisu svima njegove uvrede zavijene u sale ,smesne...;Mnoge je razljutio i popio tuzbe..samo me zanima da li moze dovoljno da zaradi kako bi platio svima koje je povredio..πŸ˜•

Vrlo retko i gledam njegovu emisiju. Samo kad je u pitanju neki poseban gost. Ne samo te njegove neslane sale nego i njegov prepotentni stav u poslednje vreme. 
Veceras je na primer bio bas bez veze prema Sneki a digao mi je pritisak kad je komentarisao Viklerov nastup. Poceo je sa otprilike nekako ovako..."kad sam ja bio na Brodveju... πŸ˜•
Alo brate ... oladi i ti i Brodvej i to foliranje. A jos se secam kako je vozio Kes Taxi.  

nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Daltoni



Nista zato, sutra cemo komentarisati ...ako se Nada i ostali slazu..πŸ˜‰

Ma vazi ali ja sam vec malo komentarisala . Sta cu kad nisam mogla da odolim πŸ˜ƒ
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: nn027


I dokle si stigla sa spremanjem, mislim virtuelno ?  πŸ˜†



Pa da vidis i nije mi tako  tako lose




nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Da mogu, sad bih jednu teglu stavila, koliko krastavaca ste postavile πŸ˜†