Chat Clubs

Returning of the written off #23 Invited only - Page 78

Created

Last reply

Replies

1107

Views

53725

Users

8

Likes

5507

Frequent Posters

Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: nn027

Meni je Knez bio najbolji. 



Jeste.. bio tako blag..izgleda da je bas pozitivan lik..Prelepo je otpevao..πŸ‘


[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=0KJ60uJZ3-Q[/YOUTUBE]
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Daltoni


Biki..dobro je..neces ti nigde..posle GPA ,smislicemo jos nesto sto bi moglo da te interesuje...Ti znas da niko od nas nece da ti zameri sto ides gde zelis,samo moze da se rastuzi za tebe jer ispada da njih volis vise pa se nama i ne javis..To bi bilo isto kao kada bi Smeki otisla u kradju i zaboravila da postavi te slicice na topik nego ih zapamtila samo u racunaru,..ili kada bih se ja domundjavala sa nekim facama odavde i rekla im e super vam je to,neka ne treba i za nas topik,ali hvala...Zato Biki, ne shvati me pogresno, ali ...

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=mhJK8Cc1-eg[/YOUTUBE]

Draga ne treba smisljati za mene nista,meni je nekada tako tesko samoj sebi ugoditi kada je pitanje oko neke serije,a sto se tice drugih interesovanja,moja sfera je rad,i trazim nesto novo kao sto sam navela pre,ako uspem u tome vi cete to znatiπŸ˜‰ i videti.
Zao mi je sto ti gledas na taj nacin,ali postujem to.Ja ne gledam to tako.@Bold
Ja ljubav ne mogu vagati,samo mogu davati."Vise volis" kod mene nema manje ili vise,ja kad volim volim srcem a ono nema vagu  i tu nema merenja.Kod mene postoji samo reci Voleti.
Ja jedino mogu podeliti na one koje 1.Volim, 2.Koji su mi dragi. 3.Nebitni
Druga stvar jeste ako se neko rastuzi na to znaci da sumnja u mene i moj dosadasnji boravak sa njim.Toliko.
Hvala na pesmi... ali ja ovu volim
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=XIZ3znfuZg0[/YOUTUBE]                                                            
Edited by Bikica - 10 years ago
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

🀣  Sta "neko" . Mi smo to radili kao klinci sa gusterima, zmijma, bubama i ostalim "alama" .



Da, vidim da me kapiras..🀣
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Daltoni

Niko ne komentarise Mulen Ruz I Sky Viklera, Aleksu Jelica...πŸ˜‰



Pa ne mogu, moram sutra gledati reprizu, morala sam iznenada da odem po Ivanu do rumske raskrsnice,  znas da sam vam rekla da je bila opcija da veceras idemo u pozoriste, posto sam to odjavila, ona resila da me iznenadi i to dosla sa dva druga. I to u ova j krs koji ceo dan raspremam ... virtuelno
πŸ˜†
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Bikica

Draga ne treba smisljati za mene nista,meni je nekada tako tesko samoj sebi ugoditi kada je pitanje oko neke serije,a sto se tice drugih interesovanja,moja sfera je rad,i trazim nesto novo kao sto sam navela pre,ako uspem u tome vi cete to znatiπŸ˜‰ i videti.
Zao mi je sto ti gledas na taj nacin,ali postujem to.Ja ne gledam to tako.@Bold
Ja ljubav ne mogu vagati,samo mogu davati."Vise volis" kod mene nema manje ili vise,ja kad volim volim srcem a ono nema vagu  i tu nema merenja.Kod mene postoji samo reci Voleti.
Ja jedino mogu podeliti na one koje 1.Volim, 2.Koji su mi dragi. 3.Nebitni
Druga stvar jeste ako se neko rastuzi na to znaci da sumnja u mene i moj dosadasnji boravak sa njim.Toliko.
Hvala na pesmi... ali ja ovu volim
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=XIZ3znfuZg0[/YOUTUBE]                                                            



Naravno da niko ne sumnja u tebe,ali ti mozda nisi svesna koliko nam ovde svima znacis..pa te podsecam..Znam da ti samo umes da pruzas ljubav, ali evo ja ti dajem svoju,pa je ti primi za promenu..i ne zameri..
πŸ€—
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska



Pa ne mogu, moram sutra gledati reprizu, morala sam iznenada da odem po Ivanu do rumske raskrsnice,  znas da sam vam rekla da je bila opcija da veceras idemo u pozoriste, posto sam to odjavila, ona resila da me iznenadi i to dosla sa dva druga. I to u ova j krs koji ceo dan raspremam ... virtuelno
πŸ˜†



Nista zato, sutra cemo komentarisati ...ako se Nada i ostali slazu..πŸ˜‰
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Edited by saska - 10 years ago
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
EditπŸ˜‰
Edited by Bikica - 10 years ago
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago


Hvala...❀️
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Ovo je slika koju je Dal htela da postavi Nataly, ja je vidim, ne znam kako vi , s obzirom da ja sad sva slova opet vidim u Bikicinoj Plavoj boji

@ Nataly

Nataly , ti si jedna pametna zena i shvatices da smo neke krastavce morali maknuti πŸ˜‰πŸ˜†


image
Edited by saska - 10 years ago