Returning of the written off #23 Invited only - Page 77

Posted: 10 years ago
Originally posted by saska




🤣🤣🤣

A zar ti sumnjas u mene ? 😆 Ako sam ti jednom obecala biti cu fina, onda znaj da je tako . Jesam te zvala ... nisam  ... a 'tela sam,     jel dovodim vatrogasce... ne dovodim... a 'tela bih,   jel mi RK pristojno obucen... jeste.. a mog'o bi bas... 🤣

pa cerko imam i ja dusu , vec sam se pronervozila, zato sam isla danas malo u komsiluk ,tek da izbacim iz sebe nesto
, al to je bilo po komsiluku , ovde sam bas fina
🤣


Ma meni drago sto me nije zvala sa Cecinog koncerta...ne volim Cecinu muziku..😆
Posted: 10 years ago
Niko ne komentarise Mulen Ruz I Sky Viklera, Aleksu Jelica...😉
Posted: 10 years ago
Originally posted by Daltoni




Biki, mene stavi sa Sidom,RK,Sultanom,Mahirom i Jese Pavelkom..A mozda sam nekoga i zaboravila..😆



Pa bitno je da nisi izostavila fitnes trenera, kolko si ih nabrojala vala i trebace ti kondicija
🤣
Posted: 10 years ago
Originally posted by Daltoni




Da, Orhan je negativno-pozitivan lik..komplikovan.. Bas lepo sto cemo opet gledati istu seriju.. Ko prvi sazna termin ,javlja ostalima..mislim,moze i Nale da se ukljuci jer ima tv prva,pa nema izgovor..😉 a serija je extra..
Ne volim turske serije ali cu dati sansu ovoj ðŸ˜Š
Posted: 10 years ago
Originally posted by saska


TOI: Why TV marriages take long to consumate-

Why does it take long for TV show couples to consummate marriage?


Balika Vadhu Shiv is the ideal husband, but Anandi, for whom it's a second marriage, took a long time to warm up to him. And even after falling in love, the consummation honeymoon track happened several episodes later.


Jesu sigurni da se desilo uopste 🤣





I to sto kazes..oni u sceni pre gasenja svetla sede na  metar jedno od drugog i samo sto se ne diraju pomocu stapa..kao ono kad proveravas da li je neko mrtav pa ga stapom..🤣
Edited by Daltoni - 10 years ago
Posted: 10 years ago
Originally posted by saska


TOI: Why TV marriages take long to consumate-

Why does it take long for TV show couples to consummate marriage?


Balika Vadhu Shiv is the ideal husband, but Anandi, for whom it's a second marriage, took a long time to warm up to him. And even after falling in love, the consummation honeymoon track happened several episodes later.


Jesu sigurni da se desilo uopste 🤣




Ma samo nagadjaju Badi. Nema od tog posla nista, pa valjda mi najbolje znamo ðŸ˜‰
Posted: 10 years ago
Originally posted by nn027


Ne volim turske serije ali cu dati sansu ovoj ðŸ˜Š


Ako ti je za utehu ne volim ih ni ja, i sve do ove serije nesto sam pocinjala ali mi se nisu dopadale..Ova serija nema nasilja, nema vulgarnosti, toliko je realna i emotivna a opet te natera da mastas i sanjas...Ali necu vise da je hvalim,videcete i same pa cete se uveriti..😉

Posted: 10 years ago
Originally posted by Daltoni


Niko ne komentarise Mulen Ruz I Sky Viklera, Aleksu Jelica...😉
Meni je Knez bio najbolji. 
Posted: 10 years ago
Ne mogu da postavim slicicu za Nataliju..Evo linka pa ko moze neka postavi...😉

http://dzonson.files.wordpress.com/2013/01/plakat-gmo1.jpg?w=530&h=749
Edited by Daltoni - 10 years ago
Posted: 10 years ago
Originally posted by Daltoni





I to sto kazes..oni u sceni pre gasenja svetla sede na  metar jedno od drugog i samo sto se ne diraju pomocu stapa..kao ono kad proveravas da li je neko mrtav pa ga stapom..🤣

🤣  Sta "neko" . Mi smo to radili kao klinci sa gusterima, zmijma, bubama i ostalim "alama" .

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

8 Participants 1107 Replies 53514Views

Topic started by Daltoni

Last replied by Drya

loader
loader
up-open TOP