Returning of the written off #23 Invited only - Page 72

Posted: 10 years ago
Nataly , mislis ako se ovako  "razbaskari"   🤣



Posted: 10 years ago
Originally posted by Bikica


Kumo,ne bi da vas ometam,vi imate zajednickih tema u kojima ja se ne snalazim,a kreacija ce biti,nemam nekih za sad vise.😉



Evo meee 😃

Kumo moja lepa, pa koga ti ometas sacuvaj Boze, nasa treca smena, pa kafice, pa nase pricice, tvoji citati i mudrosti, a tek moj Levi i Desni koje mi serviras ,  narocito pred spavanje. 😉O kreacijama necu ni da pricam, van svake kategorije, ja ti lepo kazem, nama se urezu u pamcenje vise nego tebi samoj koja ih pravis jer je to  nesto zaista za hats off 👏  Bez toga tek ovaj topic ne bi bio pravi

A sto se tice diskusija za koje kazes da se ne snalazis, naravno kad to ne gledas a i ne interesuje te i ja to pozdravljam. Medjutim , zar nisi primetila da JA imam svoju diskusiju i od nje ne odstupam, sto bi se reklo ja u klin, ostali  u plocu. 🤣I nece me obrlatiti nikako , ja furam svoj fazon , hahahaha, narocito se sa Nadom malo razmimoidjem u shvatanju  u sitne nocne sate ili rane jutarnje. A kako bih bez toga inace znala da nam je obema pala klapna i da je vreme za spavanje.

Zato Biki, samo kad si ti ovde, srce nam je na mestu
❤️
Posted: 10 years ago
Originally posted by Bikica


Zao mi je Smeki,😆ja samo bi da nazdravim sa kumom Saskom😉


Eto vidis, o cemu ja pricam sve vreme. Nazdravicu , naravno da cu nazdraviti ali jos i dok nisam nazdravila ja sam se vec izvrnula
🤣
Posted: 10 years ago
Originally posted by nn027


Bady Drya ❤️

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=o20g5Sac7U4[/YOUTUBE]


A na ovu moze da se nadoveze i ova, mislim zbog naslova pesme 🤣

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=v62940edW-E[/YOUTUBE]



ovom rasulu ja dodajem nulu
na svaki ''njen ''🤣 promasaj
ti likuj i uzivaj

Posted: 10 years ago
Dobro draga kuma Saska.❤️Hvala 🤗na svim recima upucenim meni,ali nekad tako preteram sa svim tim i onda kazem stop.A i vreme je doslo da ne znam sta i kako dalje, da'li nastaviti sa boravkom ovde na IF ili otici(sto ni malo nije lako,jer je ovo kao LSD).
Nego vidis li ti Levog😆
Posted: 10 years ago
Nataly, ima i ovo kad brebnes sa oblaka 🤣



Ili ovo kad ti partner pobegne
🤣






ili ovo kad ti mocvara poledi



ili kad partner pokaze sta u stvari misli o tebi '' ma teraj se bre u... 🤣


Posted: 10 years ago
Originally posted by Bikica


Dobro draga kuma Saska.❤️Hvala 🤗na svim recima upucenim meni,ali nekad tako preteram sa svim tim i onda kazem stop.A i vreme je doslo da ne znam sta i kako dalje, da'li nastaviti sa boravkom ovde na IF ili otici(sto ni malo nije lako,jer je ovo kao LSD).
Nego vidis li ti Levog😆


Da ti pravo kazem , pretpostavljam da se ti i umoris radeci sve te kreacije,puno to vremena i truda iziskuje, a mi stalno trazimo jos,    mislim lako je meni, Smekicina skola i bezi ( nekad ne moram ni da bezim ,sve sto je na gugiju, valjda je dozvoljeno 🤣) A sve dok uzivas radeci nesto, ne vidim razlog zasto bi sebi rekla stop, plus i mi uzivamo u svemu tome. Onog momenta kad osetis da si se umorila, malo odmoris , pa u nove radne pobede. 😉

A sto se tice Levog, pa naravno da sam sad ovo mogla da ocekujem, raspojasao se mali od kako si ga ti ovih par dana ispustila iz vida.😆 Zato kumo, stisni zube, cuti  i prati sta ti kum radi .😉 A uskoro ce i GPA , treba motriti i na Sida, nece mu jadnicku biti lako ako bude morao da plese ... sa onom , trebace mu nasa podrska  
, kako god
Posted: 10 years ago
Originally posted by saska


Inace veceras epizoda,tj kraj epizode, uvod u zestoke, brrr , sve ce da puca od strasti.

A sto se tice zalosnog Sultana, nije mi jasna jedna stvar. On je musliman a ucestvuje u holiju, narocito ono kad prima onu tiku ili kako se vec zove ono na celo. Jedino ako je u Indiji to drugacije, mada cisto sumnjam, i tamo su njihovi hramovi zasebni, a po islamu svako upraznjavanje drugih rituala se smatra za najveci greh. Tako da ili  ga je vec tu  sludela Madhu, ili i tu scenaristi pomalo gube kompas



E samo ovo da odgovorim kad me vec vuces za jezik..🤣 Secas se da je bio i neki Sultan koji je pretio RK preko telefona..sada odjednom to nije taj nego neki levi Sultan..koliko bre oni Sultana kriminalaca imaju 😆 A to sa holijem..i ja sam se isto zapitala,pa reko mozda mu je zena bila te vere..ali bre sta ce on onda da ucestvuje u ritualima...Ma nemaju veze s mozgom..toliko tih scena gde nema veza s vezom ima u MB da pocnem da nabrajam,zavrsila bih ujutru..

E sad odoh da se istusiram,pa se vracam..😉 (naravno ako mi jos bude radio net 😕)

Posted: 10 years ago
Originally posted by nn027


Nataly , mislis ako se ovako  "razbaskari"   



 
 
A ovo ce biti izletanje iz kadra...😃
 
  
 
 
Posted: 10 years ago

Ceca Raznatovic: Publika me je ucinila najvoljenijom na svetu!



Novosadska publika sino i veeras uinila me je najvoljenijom enom na svetu. Nisam umorna ve puna poleta i veoma se radujem sledeem koncertu, rekla je Ceca obraajui se publici u prepunom Spensu

Ne propustite...

SPEKTAKL U NOVOM SADU: Spens goreo, Ceca zavrila koncert posle bisa!

Nakon jueranjeg spektakularnog koncerta u Novom Sadu, folk zvezda Svetlana Ceca Ranatovi se i veeras druila sa svojom publikom u dvorani Spens.

Novosadska dvorana veeras je bila krcata ve od 20 asova, tanije pola sata pre poetka koncerta, koji je poeo tano na vreme u 20:30 asova.

Kao i prethodne veeri pevaica je otvorila koncert pesmom Nevaljala, a ve sa prvim taktovima publika je zapevala zajedno sa svojom miljenicom i to glasnije nego prethodne veeri.

Grmljavina dobrog raspoloenja preplavila je uvenu dvoranu, a Ceca je odluna da svojim fanovima priredi no za pamenje.

Nakon Nevaljale, Ceca je nastavila da nie svoje stare hitove, a Novosa'anima je otpevala i pesmu Beograd. Usledili su i noviji hitovi, ali i prava eksplozija dobrog rasploenja i pozitivne energije.

Frizerka Svetlana Bubanja Bucka i veeras prati koncert iz bekstejda i odluna je u nameri da svojoj prijateljici skine visoke potpetice kako bi joj olakala vieasovno 'uskanje koje joj predstoji. U emu je i uspela Ceca numeru "Vazduh koji diem" izvodi bosa i razigranija.

"Pusti me da raskinem s njom" podigla je Spens da igra u ritmu sa pesmom. "Novosadska publika sino i veeras uinila me je najvoljenijom enom na svetu. Nisam umorna ve puna poleta i veoma se radujem sledeem koncertu u Srbiji u Subotici 27. decembra", otkriva Ceca, koja je nakon koncerta organizovala privatnu urku u Novom Sadu.


A di li je ovde Drya, ne vidim 😆

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

8 Participants 1107 Replies 53509Views

Topic started by Daltoni

Last replied by Drya

loader
loader
up-open TOP