Returning of the written off #23 Invited only - Page 63

Posted: 10 years ago
Originally posted by Daltoni




Jedino je tu i nominovana a sa Shivom da dobije nagradu za najbolji jodi nema sanse..ne brini..

Ma nominovani su radi reda. I ja se slazem sa Dal, nema sanse da oni idobiju nagradu. Zivo me zanima kako ce se njih dvoje pojaviti na toj manifestciji. Mozda ce odigrati nesto kao sto su Prats i Sid prosle godine. Sta kazete? Dobar vic 😃
Edited by nn027 - 10 years ago
Posted: 10 years ago
Originally posted by Daltoni




Meni je lap top stalno na punjacu pa mi je u spavacoj,..kada budem kupila komp,sledeca investicija mi je neki bolji monitor koji ce moci da bude i tv, pa cu moci i ja tako..A i to ce resiti mnoge ratove za tv i komp u nasoj kuci..😆


Meni su televizor i sto sa kompjuetrom jedan pored drugog. Malo gledam u TV a malo se dopisujem sa vama. lap top je i meni u spavacoj sobi. Njega koristim kad legnem. Ne znam kako bih drugacije izdrzala do 5 ujutro. Ne bih mogla nikako da sedim toliko dugo.
Posted: 10 years ago
Originally posted by Daltoni




Ja vise nikada ne bih mogla da gledam BV istim ocima, ne posle svega.. A to znaci da necu ni da gledam nesto sto mi ne pricinjava zadovoljstvo..prebolela sam to i krenula dalje..Sada gledam MB i tvrdim da je neuporedivo bolja serija od BV posle februara..mogu da ubace i ceo harem zena Dr Jagdisu ne vredi.. Ja sam BV gledala u pocetku zbog obicaja koji su bili tako slikovito i lepo prikazani ,zbog male Anandi, njene velike patnje, a kasnije i zbog odrasle Anandi i njene volje za zivotom,njene borbe da se izbori sa svim sto je snaslo u vreme kada treba da bude najsrecnija..I sada vam najiskrenije kazem, volela sam kada je usao Shiv, zbog njegove uloge pravednog,zgodnog i zaljubljenog coveka..zbog toga sto je veliki kolektor drhtao pred devojkom sa sela, pred sicusnom i neznom Anandi.. I tu cu stati..vec svi znamo da je cela ta slika nestala, i da su producenti krivi zbog lose zamene, koja nikako ne odgovara slici koju smo voleli..Ali ne ide nista na silu, mogu samo da gledam stare epizode na netu, ili da gledam MB..toliko..

Dal citam te i placem,da zbog toga sam i ja gledala seriju,i nista me vise ne moze naterati da gledam ponovo kad je sve to zbog cega sam gledala nestalo😭
Posted: 10 years ago
Originally posted by saska


E sto mi se ne da nista da radim , uf , a dobijam i moralnu podrsku, ko god me nazove, ja se pozalim , a svi mi kazu, ma sedi i uzivaj ðŸ˜ƒ

Badi, ma sedi i uzivaj 😆
Posted: 10 years ago
Originally posted by smeker



Dal citam te i placem,da zbog toga sam i ja gledala seriju,i nista me vise ne moze naterati da gledam ponovo kad je sve to zbog cega sam gledala nestalo😭


Ne placi Smeki, pusti je..neka ide u zaborav gde joj je i mesto..Mozda ce jednog dana Sid i Prats snimiti nesto opet ..mozda nece..odbijam da budem rob mogucnosti..moje vreme na Zemlji je ograniceno i hocu da budem srecna svakog dana, biram to izmedju opcija da zivim u nadi ili u proslosti..ima toliko toga lepog u sadasnjosti sto me podize i cini srecnom..
Posted: 10 years ago
Originally posted by saska




Ja se iskreno nadam da ce nagradu osvojiti MH, najpre jer zaista mislim da zasluzuju, a sto se tice peticije za nju, kad sam otvarala taj link bio je jedan jedini komentar tad da ona kao glumica ne zasluzuje da bude nominovana, ali da bi se  lik Anandi ipak trebao naci  u tim nominacijama jer je glavni zenski lik BV. A da zlo bude vece, u svim kategorijama sporedni likovi, decji likovi, negativni, da ne nabrajam , svi su ponegde nominovani samo nje nema ( vidis da je dadu nominovan cak u dve kategorije ) . Ne znam gde mi je taj link, a nisam ni imala vremena da iscitavam, tako da ne znam da li je bilo jos komentara posle.

Ta peticija kada bi urodila plodom bi joj bila medvedja usluga zapravo. Pored svih onih sjajnih glumica njena gluma bi bila jos jadnija. Ovako , neka je u cosku nekom, neka statira i ne talasa. Valjda se i BV jednom zavrsi.
Posted: 10 years ago
Originally posted by nn027



Ma nominovani su radi reda. I ja se slazem sa Dal, nema sanse da on idobiju nagradu. Zivo me zanima kako ce se njih dvoje pojaviti na toj manifestciji. Mozda ce odigrati nesto kao sto su Prats i Sid prosle godine. Sta kazete? Dobar vic 😃


Mozda ce odigrati nesto, cak sta vise realne su sanse da se to desi..kada se ona bude razmahala po sali, bice to pravi spektakl za pamcenje..🤢
Edited by Daltoni - 10 years ago
Posted: 10 years ago
Originally posted by saska




Wow, kako si me sad protresla cerko, wow, razdrmala si me od glave do pete. Bravo , ali Bravo, sad odoh razdragana bar nesto da uradim, vidimo se kasnije.

ALI BRAVO



Hvala mama,hvala.. RK na zaru je danasnji specijalitet kuce...😉
Edited by Daltoni - 10 years ago
Posted: 10 years ago
Originally posted by nn027



Ta peticija kada bi urodila plodom bi joj bila medvedja usluga zapravo. Pored svih onih sjajnih glumica njena gluma bi bila jos jadnija. Ovako , neka je u cosku nekom, neka statira i ne talasa. Valjda se i BV jednom zavrsi.


Sreca, pa ne pokazuju koliko je ko osvojio glasova, inace bih i pozelela da je nominovana pa da se javno cuje glas naroda..😆

Posted: 10 years ago
Vidim Smeki nasla si novi "izvor"  ðŸ˜‰ Lepe su sllicice 😃



Simpaticni su mi Ganga i Jagi ovde. Steta sto je Sriti otisla.



PS:  ne mogu da quotujem pa moram ovako
Edited by nn027 - 10 years ago

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

8 Participants 1107 Replies 53663Views

Topic started by Daltoni

Last replied by Drya

loader
loader
up-open TOP