Returning of the written off #23 Invited only - Page 61

Created

Last reply

Replies

1107

Views

53749

Users

8

Likes

5507

Frequent Posters

Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
E sto mi se ne da nista da radim , uf , a dobijam i moralnu podrsku, ko god me nazove, ja se pozalim , a svi mi kazu, ma sedi i uzivaj ðŸ˜ƒ
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: smeker

Ipak su nominovani ðŸ˜¡



Golden Petal Awards - 2013 Uskoro!
Anandi i iv promo
Nominovani ove godine su:
MOST DAMDAAR PERSONALITY-Dadisa(Surekha Sikri)
MOST TEZ TARAAR PERSONALITY-Saanchi(Roop Durgapal)
MOST MAZEDAAR PERSONALITY-Dadaji(Sudhir Pandey)
MOST ANUBHAVI PERSONALITY-Dadi Sa(Surekha Sikri)
MOST LOKPRIYA JODI-Anandi-Shiv(Toral Rasputra-Siddharth Shukla)
MOST LOKPRIYA FAMILY-Shivraj Shekhar's Family
MOST LOKPRIYA FAMILY-Kalyani Devi Family
MOST LOKPRIYA FACE MALE-Shiv(Siddharth Shukla)
MOST NANHE NATHKAT PERSONALITY-Nandu(Sanjay)
MOST JAANBAAZ PERSONALITY-Jagdish(Shashank Vyas)
MOST CHAHITA PERSONALITY-Dada ji(Sudhir Pandey)
MOST BHAVUK PERSONALITY-Sumitra(Smita Bansal)



Smeki, oni su i bili nominovani u toj kategoriji, a peticija je bila da se ONA nominuje takodje i kao MOST LOKPRIYA FACE female, kapiras,kao i glavne junakinje ostalih serija, ali vidis, jedino nje nema. E sad , ako budu pisali peticiju 🤣
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Daltoni



Jedino je tu i nominovana a sa Shivom da dobije nagradu za najbolji jodi nema sanse..ne brini..



E a zamisli i tu na dodeli nagrada kad njih dvoje budu trebali da odglume neku scenu, kao sto je to obicaj za sve nominovane, kao sto je Vivian alias RK glumio scenu da prosi DD alias Madhu, joj sto ce biti tu pisijade, kad ona bude izvela onu njenu rafalnu paljbu '' il to grmi il se zemlja trese '',  niti grmi nit se zemlja trese vec Rasulo udara dupetom o zemlju posle visemesecnog boravka na oblacima  DAAAM 🤣
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska



Smeki, oni su i bili nominovani u toj kategoriji, a peticija je bila da se ONA nominuje takodje i kao MOST LOKPRIYA FACE female, kapiras,kao i glavne junakinje ostalih serija, ali vidis, jedino nje nema. E sad , ako budu pisali peticiju 🤣


Aha sad shvatam,ja se nadam da ce MB da uzme tu nagradu a da Rasulo i doticni izvise.
Peticija ce sigurno da pomogne🤣
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Daltoni



Meni je lap top stalno na punjacu pa mi je u spavacoj,..kada budem kupila komp,sledeca investicija mi je neki bolji monitor koji ce moci da bude i tv, pa cu moci i ja tako..A i to ce resiti mnoge ratove za tv i komp u nasoj kuci..😆



Dobro je da si me podsetila za to veceras, tako da cu se i ja javiti posle emisije ( a i dok su reklame 😉)
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Koliko kreacija J i G ðŸ˜†
Edited by smeker - 10 years ago
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Ali ima i onih koji jos rade kreacije sa Prats



Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: smeker


Aha sad shvatam,ja se nadam da ce MB da uzme tu nagradu a da Rasulo i doticni izvise.
Peticija ce sigurno da pomogne🤣



Ja se iskreno nadam da ce nagradu osvojiti MH, najpre jer zaista mislim da zasluzuju, a sto se tice peticije za nju, kad sam otvarala taj link bio je jedan jedini komentar tad da ona kao glumica ne zasluzuje da bude nominovana, ali da bi se  lik Anandi ipak trebao naci  u tim nominacijama jer je glavni zenski lik BV. A da zlo bude vece, u svim kategorijama sporedni likovi, decji likovi, negativni, da ne nabrajam , svi su ponegde nominovani samo nje nema ( vidis da je dadu nominovan cak u dve kategorije ) . Ne znam gde mi je taj link, a nisam ni imala vremena da iscitavam, tako da ne znam da li je bilo jos komentara posle.
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: smeker


Aha sad shvatam,ja se nadam da ce MB da uzme tu nagradu a da Rasulo i doticni izvise.
Peticija ce sigurno da pomogne🤣



I mi se nadamo..to sto imaju Madu i RK se zove hemija..ovo sto imaju Shiv i Anandi se zove fizika i to mehanika..🤢
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska

E sto mi se ne da nista da radim , uf , a dobijam i moralnu podrsku, ko god me nazove, ja se pozalim , a svi mi kazu, ma sedi i uzivaj ðŸ˜ƒ



Lepo ti kazu..steta sto ja ne mogu tako ..termiti moraju da jedu ..i da usluzim gospodu..😆