Returning of the written off #23 Invited only - Page 52

Posted: 10 years ago
Originally posted by Nataly


 
 
                     Samo jedno?!?!?!     
 
 
                                  Ne dolazi u obzir...  
 
 
 

Sa strucne tacke gledista, klin se klinom izbija, jel' tako?πŸ˜‰
Posted: 10 years ago
I samo da se zna, πŸ˜‰



As the rude and arrogant superstar RK with tons of attitude in Madhubala, Vivian Dsena should have evoked hatred but he has done the exact opposite, thanks to his good looks. Not surprisingly, girls have the hots for this charismatic actor. His way of expressing love to Madhu is offhanded and coarse but it only seems to have added to his sex-appeal. In his earlier serial Pyaar Ki Ye Ek Kahaani, he had played a dishy vampire. He is yet to play a full-fledged lover boy but that doesn't seem to matter to girls who hang around the sets vying for his attention and clicking a picture with him!

Kao nepristojan i arogantan superstar RK , sa ogromnom kolicinom drskosti u Madhubali , Vivian Dsena je trebao da izazove mrznju, ali on je uradio upravo suprotno , zahvaljujuci svom dobrom izgledu.Nije iznenadjujuce sto su se devojke lozile na ovog harizmaticnog glumca. Njegov nacin izrazavanja ljubavi Madhu je spontan i grub ,ali izgleda da je samo doprineo njegovoj seksualnosti. U njegovoj prethodnoj seriji Pyaar Ki Ye Ek Kahaani, glumio je zgodnog vampira . Ostalo mu je jos da odigra zrelog ljubavnika ,ali to izgleda nista ne znaci devojkama koje su visile na setovima boreci se za njegovu paznju i da se slikaju sa njim

WOW RK


Edited by saska - 10 years ago
Posted: 10 years ago
Originally posted by nn027


Badi povodom onog sto krace, ima li tamo mozda neka slicica? Ja nista ne vidim. πŸ˜•


Da
πŸ˜†


Posted: 10 years ago
Originally posted by nn027


Badi kako ces izdrzati toliko sedenje?  Em vozis em u pozoristu πŸ˜†



Primenicu istu tehniku kao kad sam se porodila . Ovo sam koristila πŸ˜†



Posted: 10 years ago
@ Nataly

                     Samo jedno?!?!?!     
 
 
                                  Ne dolazi u obzir...  


Obecavam Nataly, od nedelje moze koliko hoces, a i kad ostale cure dodju, bice veselije πŸ‘πŸΌ


Posted: 10 years ago
Nego, ja procitah nesto sto je Smeki postavila za Sidov tvit , ne mogu sad da nadjem, a ovo mi samo nesto mota, nikako da ucita kako treba. Znaci li taj njegov tvit da je opet izdejstvovao povisicu,kad uziva πŸ˜’
Posted: 10 years ago
Ovo bih vam isto prevela ali znam da Smeki ne interesuje, za Nadu znam da joj gugi savrseno pomaze cim za Gauri pomisli da moze biti Shivov tata,🀣 ostale cure mogu prevesti ,tako da ne mislite da je on nepravedno zapostavljen πŸ˜‰

Siddharth Shukla



Tall, dark with an athletic build, Siddharth Shukla as the spohisticated Shiv in Balika Vadhu has his female fans going weak in the knees. He gave a tantalising glimpse of his body when in a white transparent shirt with buttons open he tried to save his love Anandi from drowning. His dancing skills in Jhalak Dikhhla Jaa prompted judge Karan Johar to say that he had the makings of a Bollywood hero.
Posted: 10 years ago
A vi ste  izgleda otisle u Pariz, ostah sama. Nema veze , inace hocu da se pozdravimo, i da se premestim u horizontaluπŸ˜‰

Laku noc moje lepe



Posted: 10 years ago
Ne mogu da quotujem ni jedan post  Sad sam , malo je reci po...la 😑  Do sada sam mogla makar to. bacicu ga majke mi kroz prozor, πŸ˜‘😑😑

Posted: 10 years ago
Povodom tvog posta za laku noc Badi.
Eto srece da sam otisla u Pariz. Ja sam izgleda negde pogresno skrenula i zavrsila u pi...i ma...i  sa ovom mojom skalamerijom od interneta
😑

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

8 Participants 1107 Replies 53637Views

Topic started by Daltoni

Last replied by Drya

loader
loader
up-open TOP