Returning of the written off #23 Invited only - Page 24

Created

Last reply

Replies

1107

Views

53771

Users

8

Likes

5507

Frequent Posters

Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Rekla sam  od sada samo kratko 😃

Ja recimo da takvog sretnem,obisla bih ga u sirokom luku

Tako je, i ja bih ga obilazila u sirokom luku, to ti sve vreme i pricam, i ok ako zrtva podnese prijavu,ja cu biti svedok i niko i nista me nece zastrasiti ( sem ako bi to tolioko islo na ustb moje porodice i moja porodica dozivljavala svakakve pretnje zbog toga ) ali ovde je bilo obrnuto cak, nju je sama zrtva molila da se skloni iz njegovog zivota, a ona navaljivala i navaljivala i navaljivala. Sad ti kazes sta bi ti uradila, ja ti kazem sta bih ja uradila, ja bih zrtvi nesrece rekla, ok, desilo se to sto se desilo, ako hoces da isterujes pravdu , tu , sam , stojim ti na rasplaganju .Ali ok , ovo nije stvaran zivot, samo ti kazem koliko mi je isla na zivce. Ona odlazi kod njega na set, ironicno aplaudira, vredja, pa sta ocekujes od bahatog coveka koji je navikao da se svet vrti oko njega,da ce sedeti skrusen i miran,

I opet


Ja recimo da takvog sretnem,obisla bih ga u sirokom luku

narocito posle onakve izdaje i prevare, posle razvoda, nemam sta tebi da dokazujem i da ti ponovo dolazim na set, da, ja bih ga zaobisla u sirokom luku i cekala da on dodje meni na penal ako treba

Jel kratko Dal ?🤣

Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago


A ovde i bez zavoja na glavi, izraz lica prava seka persa
🤣
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago


Tja ... zgodan covek nema sta ... al uvek tako zgodni ... 🤢
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: saska



Tja ... zgodan covek nema sta ... al uvek tako zgodni ... 🤢



Da..tako je svima njima izgleda..ali i u realnom zivotu takvi frajeri uvek ozene neku koja ih uhvati na nesto...😕

Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: saska

Rekla sam  od sada samo kratko 😃

Ja recimo da takvog sretnem,obisla bih ga u sirokom luku

Tako je, i ja bih ga obilazila u sirokom luku, to ti sve vreme i pricam, i ok ako zrtva podnese prijavu,ja cu biti svedok i niko i nista me nece zastrasiti ( sem ako bi to tolioko islo na ustb moje porodice i moja porodica dozivljavala svakakve pretnje zbog toga ) ali ovde je bilo obrnuto cak, nju je sama zrtva molila da se skloni iz njegovog zivota, a ona navaljivala i navaljivala i navaljivala. Sad ti kazes sta bi ti uradila, ja ti kazem sta bih ja uradila, ja bih zrtvi nesrece rekla, ok, desilo se to sto se desilo, ako hoces da isterujes pravdu , tu , sam , stojim ti na rasplaganju .Ali ok , ovo nije stvaran zivot, samo ti kazem koliko mi je isla na zivce. Ona odlazi kod njega na set, ironicno aplaudira, vredja, pa sta ocekujes od bahatog coveka koji je navikao da se svet vrti oko njega,da ce sedeti skrusen i miran,

I opet


Ja recimo da takvog sretnem,obisla bih ga u sirokom luku

narocito posle onakve izdaje i prevare, posle razvoda, nemam sta tebi da dokazujem i da ti ponovo dolazim na set, da, ja bih ga zaobisla u sirokom luku i cekala da on dodje meni na penal ako treba

Jel kratko Dal ?🤣



Kratko 😆..ali opet se ne slazem za Madu..ona je htela da ga ne tuzi..i onda dolazi onaj policajac koji je resio da kazni RK za ponasanje..seti se kako je bilo..Manipulisali su njenim osecajem morala ...nije ona tada bila kriva..Posle da, da je koristila Sulju da bi RK pravila ljubomornim, to stoji, ali tada ne, nije bila kriva ...A posle razvoda, otisla je ona na drugi posao i tu su se stvorili Dipali,novinari..gde god bi otisla da radi,novinari bi joj prilazili sa uvredljivim pitanjima..to je Indija,niko je ne bi zaposlio takvu,jos pod budnim okom novinara ..(I tamo ne vole novinare da bi se reklamirali,bar ne negativno,kao sto je slucaj kod nas-svaka reklama je reklama..i ja sam isprva tako mislila kao ti a onda sam se dopisivala sa jednom devojkom iz Mumbaja i sve mi je objasnila) ..A kada je saznala da je RK tu,i da je Bitu to namerno namestio..onda je RK opet uvredio,da ne moze da se odlepi od njega,da joj je malo uvreda,i da ce pobeci odatle za 3 dana..Ko bi to progutao,ja ne bih..vec bi mu dokazala suprotno,da sam tu samo da radim, i gledam svoja posla, a da me se on kloni ako mu smetam...I tako je i bilo..Madu je gledala svoja posla a RK je stalno njoj prilazio i zadavao glavobolje,ponizavao i izivljavao se nad njom..
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
@ Daltoni

Jos krace

Ona se na taj set vratila tek kad joj je Rishuova mama rekla ne dozvoli da te vidi slomljenu... i nema veze nervirala me tad nervira me i sad ... sta da radim, ja to vidim tako , mozda jer su nasi nacini zivota i razmisljanja tako drugaciji. Samo negde mislim da ako joj je vec jednom njena sestra rekla zbog koga si ti nasu porodicu dovela do ruba propasti, (Trishna ne moze vise da nadje posao, Malik se u bolnici bori sa zivotom ,  da,  jeste to sve uradio RK ) zbog nekog ko je pobegao na prvi znak nevolje ( misleci na Mukunda ) i ako joj je i Sultan rekao na kraju ti si ovo sve izazvala, nisam ja tebe privukao sebi, vec ti mene, onda pomislim da mozda ja i vidim neke stvari isto kao i oni.


Najposle ,sta su ti svi ljudi dobili posle njenog isterivanja pravde za njih , i Mukund, i Sultan , najvise mali Aryan,da ih je ostavljala na miru kad su to od nje izricito zahtevali , mozda bi se stvari odvijale drugacije , ne znam samo kazem ...nikad nisam volela toliko guranje u tudji zivot, narocito ako neko izricito zahteva od mene da ih se klonim , a ja ne da ne uradim to nego im jos drzim i predavanje gde grese. Njihov zivot, njihove greske, njihova stvar. Ali ako neko trazi pomoc od mene, onda razmisljam drugacije
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Drya

Cao,zdravo ðŸ˜†ðŸ˜‰


Badi , ti opet u prolazu 😃