Chat Clubs

Returning of the written off #23 Invited only - Page 12

Created

Last reply

Replies

1107

Views

53739

Users

8

Likes

5507

Frequent Posters

Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: nn027


A sta je sa tim Markom? 😲



Pa jel vidis da se i ja pitam 🤣
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Daltoni



I ja se nadam i ja mislim da je talentovana i prelepa..I da ima puno potencijala..samo da odmah zgrabi neku dobru seriju i zaigra u njoj..


Znas razmisljam o tome sto si pisala , o manje budzetnoj seriji. Cak i da joj se to desi da zaigra u takvoj seriji, ona jednostavno nije "nizebudzetna glumica", ako razumes sta hocu da kazem.  BV je bila prepuna gluposti i kojecega ( i sada je) i mi smo to videli ali smo ignorisali. Paznju smo usmerili na nju i na njenog partnera u seriji. Ona je jednostavno zasenjivala sve oko sebe svojom dobrom glumom. Pored nje je produkcija mogla da seriju vodi u bilo kom pravcu.  Bez nje BV je jednostavno izgubila ono "nesto".
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska



Pa jel vidis da se i ja pitam 🤣



🤣  Badi ti si mene nacisto zblanula 😆
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Nale, salim se malo,to je Mark Stilitano, Englez, truli bogatas, Noletov extra prijatelj, Nole ga je pre izvesnog vremena spojio sa nasom Anom Ivanovic, zabavljali su se ... ali opet Marku ko da je lepse uz Novaka ðŸ¤£
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska

Nale, salim se malo,to je Mark Stilitano, Englez, truli bogatas, Noletov extra prijatelj, Nole ga je pre izvesnog vremena spojio sa nasom Anom Ivanovic, zabavljali su se ... ali opet Marku ko da je lepse uz Novaka ðŸ¤£



Pa vidim spominjes ga pa mi nije jasno sta se desava.  Pomislila sam da Nole nije u kakvoj "opasnosti" .  😃
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska

Nale, salim se malo,to je Mark Stilitano, Englez, truli bogatas, Noletov extra prijatelj, Nole ga je pre izvesnog vremena spojio sa nasom Anom Ivanovic, zabavljali su se ... ali opet Marku ko da je lepse uz Novaka ðŸ¤£



E sad moram da se quote , sorry, nikako da upamtim koju nijansu koristim ... pa da uporedim 🤣

E davno bese kad sam vezla Vilerove goblene
😆
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: smeker

I am from Montenegro and I would like to ask you to return to "Balika Vadhu"?We miss you,I mean I miss you:p I wish I have Colors Tv,but...Lot of kisses :*
Pratyusha Banerjee
I can't return back to the show again. But would definitely be back somewhere.


If you could rate your self again from 1 to 10 where do you think you would be now?
Pratyusha Banerjee
I would still be Number 1.



pratyusha we want to see u with sidharth sukla again on tv , is it possible?
Pratyusha Banerjee
Hopefully once even Sid is out of the show.

 
 
ja i dalje ostajem cvrsto da verujem da ce pre ili kasnije njih dvoje ipak opet da zaigraju zajedno...
 
Edited by Nataly - 10 years ago
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: nn027



Pa vidim spominjes ga pa mi nije jasno sta se desava.  Pomislila sam da Nole nije u kakvoj "opasnosti" .  😃



Ma dovoljno je sto ga ovi iz antidoping kontrole ... ne treba mu valjda jos i Mark 🤣
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska



E jos kako sam pocela da citam ovaj tvoj post , htela sam da se pozovem na peti amandman 😆

ali dodjoh do ovog dela kad ti rece da je Sultan  bolesnu majku i nejako dete koristio kao oruzje u ratu i moram da ti kazem stop stop stop kakav si ti muskarac kad koristis nejac kao oruzje u ratu na prvom mestu a na drugom, kasnije je sam rekao da mu nista od svega toga nije trebalo i nije nista  hteo vec je hteo Madhu , jedino i samo nju,  kakva buducnost mame i sina, to si zaboravila  a sto se tice RK i maltretiranja ovih beskicmenjaka, trebao je jos zesce, svi ga izneverili, svi ga povredili, svi zive na njegovoj grbaci, svi mu se mesaju u zivot i... i treba li jos

Saska za predsednika i RK za pod  predsednika
!!!!!!!!!!!🤣



Da, rekao je ,a kada je RK dosao da prosi Madu,tada se povukao i sve je radio da ona bude srecna..secas se onog udarca na maskembalu koji je dobio od RK..a povukao se ybog Madu..a ona mu je sve vreme lagala da ona nista nema sa RK..jer tako..dakle i Sultan je bio Maduino oruzje ..a RK je bio glavna nagrada..Zar nije tako ?

Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Nema mi je Dal, kakav li samo udarac sprema za sujetu nas  Kundri ðŸ¤£