Chat Clubs

Returning of the written off #23 Invited only - Page 10

Created

Last reply

Replies

1107

Views

53720

Users

8

Likes

5507

Frequent Posters

nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska



Cekam da Nada prevede pa cu onda diskutovati 🀣


🀣    Prevela πŸ˜ƒ
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Bikica

Prijatno druzenje devojke,ja sto sam imala postavila sam,vas ostavljam da diskutujete o cemu imate😳,a ja idem se vrteti negde okolo.πŸ˜‰


Biki , znas kako se kaze? "Svuda prodji svojoj  kuci dodji".  ❀️
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: nn027


Podvukla sam delove koje bih prokomentarisala.
Iz cijeg je secanja brzo izbledela? Laz i to notorna. Svi smo svedoci da TR ni posle 10 meseci ne moze ni da se primakne Pratsinom rejtingu kod gledalaca.
U JDJ je ucestvovala dok je jos snimala u BV a izasla je iz njega zbog bolesti.
Izvan vidokruga?😲  Pa koliko se ja secam ona je imala vise clanaka i priloga nego TR koja je glumila u seriji.
Ko god da je pisao clanak , jasno je sta je zeleo njime da postigne.



Nado, ti  ko da sam ja pisala clanak pa podvlacis , ja sam samo prevodila P R E V O D I L AπŸ˜†

A prevela sam ga zbog Smeki, jer joj gugi nije dobro preveo ( odkud to🀣 )

To sto ti sad pricas, nema veze sa sustinom. Ja sam rekla da joj je Colors lepo smestio, prikazao je tako kako je prikazao i jedino za nju na kraju izasao jedan jako neafirmativan clanak. Niko nju ovde nije poredio ni sa Rasulom, niti je pomenuo da je ona veliki talenat, vec je prikazao kao osobu koja je nestalna, prica jedno, radi drugo i da joj karijera visi o koncu. A to je zavrsni pecat koji je hteo da da Colors. I oni u medijima ne iznose nase misljenje, vec misljenje Indijaca, zemlje u kojoj ona zivi i treba da radi. Samim tim sto su rekli da je prihvatila ucesce u programu koja je poslednja nada glumcima kojima je karijera na zalasku i da se pitaju ko ce joj ponuditi nesto,govori u prilog tome da je Colors uradio sta je hteo, a to sto mi iznosimo cinjenice suprotne ovim, tesko da ce njoj pomoci. Samo se o tome radilo, nista drugo.


A daj Boze da ja gresim da joj se Colors sveti i da sad njoj karijera dostigne neslucene visine.

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Bikica

                                                    Dobro vece draga Natali
Pitala sam se sta je sa tobom,mogu misliti koliko si bila umorna i dobro je ako si uspela da odmoris Sinoc sam ti kuvala kaficu,ne znam jesi li videla

 
 
Leleee...Biki πŸ€— ,
toliko sam blenula u tu kafu da zaboravih da mi Gagi sedi u fotelji iza ledja...πŸ˜ƒ
rece "zar ono nisi ti na onoj soljici..." 😲 dobro je pa nije video ONOG iznad soljice...πŸ˜›
 
 
 
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska



Nado, ti  ko da sam ja pisala clanak pa podvlacis , ja sam samo prevodila P R E V O D I L AπŸ˜†

A prevela sam ga zbog Smeki, jer joj gugi nije dobro preveo ( odkud to🀣 )

To sto ti sad pricas, nema veze sa sustinom. Ja sam rekla da joj je Colors lepo smestio, prikazao je tako kako je prikazao i jedino za nju na kraju izasao jedan jako neafirmativan clanak. Niko nju ovde nije poredio ni sa Rasulom, niti je pomenuo da je ona veliki talenat, vec je prikazao kao osobu koja je nestalna, prica jedno, radi drugo i da joj karijera visi o koncu. A to je zavrsni pecat koji je hteo da da Colors. I oni u medijima ne iznose nase misljenje, vec misljenje Indijaca, zemlje u kojoj ona zivi i treba da radi. Samim tim sto su rekli da je prihvatila ucesce u programu koja je poslednja nada glumcima kojima je karijera na zalasku i da se pitaju ko ce joj ponuditi nesto,govori u prilog tome da je Colors uradio sta je hteo, a to sto mi iznosimo cinjenice suprotne ovim, tesko da ce njoj pomoci. Samo se o tome radilo, nista drugo.


A daj Boze da ja gresim da joj se Colors sveti i da sad njoj karijera dostigne neslucene visine.


Znam Badi da si samo prevela clanak. A htela sam da kazem da u njemu ima neistina. Kao sto je ova za JDJ . Kada ga citam ispada da je od izlaska iz BV niko spomenuo nije, da je sasvim zaboravljena i da joj je BB bio poslednja sansa da nesto uradi sa karijerom.
O tome kako je kao licnost potpuno ocrnjena da i ne kazem. 

A da joj je Colors smestio, smesto joj je i sto se toga tice 100% si u pravu.
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: nn027


A jesi li videla kako je Ganga na laptopu gledala tok porodjaja i kao po njemu u stvari i radila sve sto treba? A beba, rodjena u 7 mesecu, dakle pre vremena, toliko je velika da je slobodno mogla i da sedi. πŸ˜•



Jao jesam..🀣kao video igrica..eh sta sam ja sve pogledala na internetu,mogu i neurohirurg da budem..eto ti vec radis u NASA..🀣
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Daltoni



Jao jesam..🀣kao video igrica..eh sta sam ja sve pogledala na internetu,mogu i neurohirurg da budem..eto ti vec radis u NASA..🀣



🀣   Da. Neverovatno sam "napredovala"!  Kad Ganga sa tri osnovne i dva dopisne skole poradja gledajuci u laptop onda i ja mogu da konstruisem svemirske brodove πŸ˜†
Edited by nn027 - 10 years ago
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Daltoni

Veceras u MB..Sultan u  kadru..zapravo cela epizoda je bila posvecena njemu...

.πŸ˜†



🀒🀒🀒


nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska



🀒🀒🀒



Dok jednom ne smrkne  drugom...  πŸ˜†
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Bikica

Chile-Stigli😳



Aj sto je poveo Viktora  ... al sto ga ovaj Englez Mark nikako ne ispusta 🀣