Returning of the written off #17*invited only* - Page 4

Created

Last reply

Replies

1096

Views

47332

Users

7

Likes

4765

Frequent Posters

Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: nn027



🤣🤣🤣🤣 videla sam

nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Sutra prelazi u luksuzni deo kuce. Makar to ako nista drugo lepo danas nismo videli 😕
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Nego Nale , vidim na IF imaju problema sa ovim sto azuriraju prevode BV na engleski, neki odustaju od gledanja, traze se rezerve i rezerve za rezerve. Kako bi bilo da se prijavis da pomognes ljudima za WU 🤣
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Ja sam sad u panici, raspasce nam se serija totalno, nit radnje, nit glumaca nit poruke, nit prevodioca,ma Totalno Rasulo, kukuuu🤣
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Nado pisala sam na FB,ne znam jesli se vide moje poruke,poslala sam nesto tamo ispisano da li vidis.
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska

Nego Nale , vidim na IF imaju problema sa ovim sto azuriraju prevode BV na engleski, neki odustaju od gledanja, traze se rezerve i rezerve za rezerve. Kako bi bilo da se prijavis da pomognes ljudima za WU 🤣


Badi ti znas da bih ja rado pomogla i da to meni nije tesko ali imam toliko posla sa "Finskim" da ne mogu nikako da postignem i jedno i drugo 🤣
Mozda moja koleginica  Smeki ima malo vise vremena.  🤣
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Ako su raspolozeni mogu ja da im dajem KU svaki dan , pa sto, kako su oni nama izlazili u susret ovih par meseci, sto ne bismo i mi njima 😃
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Bikica

Nado pisala sam na FB,ne znam jesli se vide moje poruke,poslala sam nesto tamo ispisano da li vidis.

Biki nesto mi koci net. Stiglo je i upravo citam. Hvala ti mnogo. Sad je sve jasnije ❤️
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska

Ako su raspolozeni mogu ja da im dajem KU svaki dan , pa sto, kako su oni nama izlazili u susret ovih par meseci, sto ne bismo i mi njima 😃


Sto se mene tice Badi mozes 😆
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska

Ja sam sad u panici, raspasce nam se serija totalno, nit radnje, nit glumaca nit poruke, nit prevodioca,ma Totalno Rasulo, kukuuu🤣


🤣 Badi a da mi ipak preuzmemo stvar u svoje ruke, onako "nepristrasno"  🤣