Chat Clubs

India-Forums

Chat Clubs
Chat Clubs

Returning of the written off #15*invited only* (Page 137)

nn027 IF-Addictz
nn027
nn027

Posted: 08 September 2013 at 5:01pm | IP Logged
Originally posted by saska

Sad moram nesto da vam pokazem, nisam u mogucnosti jos uvek da gledam Vilija, rekoh da mi termin ne odgovara, ali imam zato Bikicu, sve cu nadoknaditi, ali postoji jedan drugi par u koji sam se zaljubila 

OMG, bas me onako dobro protresu , nisu za mene nicija kopija, ni zamena, niti nasi AnSH mogu ikad biti zamenjeni, ali svoji su, originalni na svoj nacin i uh, strastveni i u mrznji i u ljubavi. Verujte, vrede paznje Embarrassed

Vrede jos kako. Sjajni su. Oni nisu niti mogu biti nasi Anandi i Siv ali su posebni na neki svoj nacin.
They're worth more to. They were great. They may not even be our Ananda and Grey but special in its own way.

The following 4 member(s) liked the above post:

DryaBikica_BikismekerDaltoni

nn027 IF-Addictz
nn027
nn027

Posted: 08 September 2013 at 5:04pm | IP Logged

Momak je stvarno zgodan a i dobro glumi Wink
The guy is really handsome and a good actor

nn027 IF-Addictz
nn027
nn027

Posted: 08 September 2013 at 5:09pm | IP Logged

Edited by nn027 - 08 September 2013 at 5:08pm

Stephi IF-Sizzlerz
Stephi
Stephi

Posted: 08 September 2013 at 5:22pm | IP Logged
Originally posted by Bikica

Sad moram nesto da vam pokazem, nisam u mogucnosti jos uvek da gledam Vilija, rekoh da mi termin ne odgovara, ali imam zato Bikicu, sve cu nadoknaditi, ali postoji jedan drugi par u koji sam se zaljubila 

OMG, bas me onako dobro protresu , nisu za mene nicija kopija, ni zamena, niti nasi AnSH mogu ikad biti zamenjeni, ali svoji su, originalni na svoj nacin i uh, strastveni i u mrznji i u ljubavi. Verujte, vrede paznje Embarrassed

Draga moja kumaHug dusa moja slatkaHug
Naravno,Vilija ne smes propustiti,ako nisi gledala od pocetka ,ima i kanal sa prevodom,sve smo nabaviliLOL Imamo uvek gotovih i slika a tu sam i ja da uradim neku ako zafaliLOL
Ja nisam nista drugo povela gledati sem kuma u "oluji",a da'li cu nesto jos to ne znam.
Vidim da su svi zadovoljni ovom serijom kao i ti,verujem da je super,ali jos mi se neda pogledati.Mada ja imam uvek nekog posla oko labosa,po netu,tako ne stizem. Ljubim te draga mojaHug

Draga moja kumo, sto se tice Vilija p[otpuno sam opustena, znam da ces mi ti pomoci tvojim slikama sve da postignem, tako je bilo i sa nasim AnSh, dok smo ih gledali u seriji, gutali smo ih pogledom pa mozda neke stvari i propustali a onda smo zahvaljujuci tebi i tvojim radovima mogli sve natenane da analiziramo, gledamo,  uzivamo i upravo zahvaljujuci tebi zaista mogli da uhvatimo svaki trenutask, svaki njihov pogled, osmeh, tako da znam i da cu Vilija moci analizirati i analizirati i analizirati dok se ne hipnotisem. Eh, sta bi Ceca dala da moze da gleda tvoje slike... ma neka ceka Ceca ROFLSto se tice Madhu, meni se dopada, Nada i Dal su daleko ispred mene sa epizodama, tj. Dal je vec gledala ranije, Nale gleda na netu , a ja polako, srecom pa se daje u 8h uvece  pa mi vreme odgovara. Ja sam jos u fazi gde njih dvoje igraju svoju igru macke i misa, navodno se strastveno mrze a iza te strasti nazire se uh, bogami opasno varnicenje. I u  meni se onako sve uzburka dok gledam te scene izmedju njih dvoje kad je ocigledno koliko je tanka linija izmedju mrznje i ljubavi kod njih dvoje, narocito kad te scene prati neka pesma, kao sto su nasi AnSh imali svoju, ali nikako da saznam koja je to pesma a nemam vremena ni da istrazujem sad . Znam koliko vremena provodis u labosu, na netu, u istrazivanju i s obzirom da si tako sposobna za te stvari, mozda i otkrijes koja je to pesma. Ljubim i ja tebe, cucemo se nadam se opet za vikend HeartHug

The following 5 member(s) liked the above post:

DryaBikica_BikismekerDaltoninn027

Stephi IF-Sizzlerz
Stephi
Stephi

Posted: 08 September 2013 at 5:26pm | IP Logged
Originally posted by nn027

Nasi momci su danas pobedili Letoniju i obezbedili ucesce u drugoj fazi takmicenja.
Our boys still beat Latvia and ensure participation in the second phase of the competition.
foto: StarSport

Dragi Milojko Panticu , sa velikim uzivanjem citam vase izvestaje o uspesima nasih sjajnih devojaka i momaka. Znam da vam po vasem horoskopu sleduje neizmerna ljubav prema casici, travcici i jos ponekom poroku , moze se to shvatiti kao opravdanje sto ponekad malo pobrljavite pa dajete cudne izjave sto se tice fudbalera, jeste da su izgubili sansu da idu na SP u fudbalu, ali i to su necija deca, dajte i njima malo podrske LOL
Badi, volim ja i nase fudbalere. Nema veze sto se ovaj put nisu kvalifikvali, Bice jos prilike, nasi omladinci su pokazali da se u ovoj zemlji jos igra fudbal i da ima sanse da stignu bolja vremena.
Buddy, I love you and our players. No matter that this time they kvalifikvali, will be more opportunities, our youth have shown that in this country is soccer and he has a chance to get better times.

Salim se badi, znam da volis i fudbalere, nego sam procitala jednu nebuloznu Milojkovu izjavu povodom fudbalera, pa mi onako doslo malo da ga potkacim , a kako cu nego preko tebe, sta cu kad su vam horoskopi isti, ah ta casica WinkLOL

Stephi IF-Sizzlerz
Stephi
Stephi

Posted: 08 September 2013 at 5:30pm | IP Logged

Momak je stvarno zgodan a i dobro glumi Wink
The guy is really handsome and a good actor

Ima malo krive noge ali bas na nacin koji se meni jako dpadao u jednom ludom periodu moje mladosti. Ah, sto sam volela tako bezobrazne, drcne,  krivonoge mangupe , mozda mi se zato ova serija tako i dopala , jeste opak, jeste bezobrazan ali meni ipak neodoljivo sarmantan i nekako bas muskarac LOL

Stephi IF-Sizzlerz
Stephi
Stephi

Posted: 08 September 2013 at 5:35pm | IP Logged
Odoh devojke sad, laka vam noc i lepi snovi, nadam se da se cujemo uskoro ponovo

nn027 IF-Addictz
nn027
nn027

Posted: 08 September 2013 at 6:06pm | IP Logged

Dragi Milojko Panticu , sa velikim uzivanjem citam vase izvestaje o uspesima nasih sjajnih devojaka i momaka. Znam da vam po vasem horoskopu sleduje neizmerna ljubav prema casici, travcici i jos ponekom poroku , moze se to shvatiti kao opravdanje sto ponekad malo pobrljavite pa dajete cudne izjave sto se tice fudbalera, jeste da su izgubili sansu da idu na SP u fudbalu, ali i to su necija deca, dajte i njima malo podrske LOL
Badi, volim ja i nase fudbalere. Nema veze sto se ovaj put nisu kvalifikvali, Bice jos prilike, nasi omladinci su pokazali da se u ovoj zemlji jos igra fudbal i da ima sanse da stignu bolja vremena.
Buddy, I love you and our players. No matter that this time they kvalifikvali, will be more opportunities, our youth have shown that in this country is soccer and he has a chance to get better times.

Salim se badi, znam da volis i fudbalere, nego sam procitala jednu nebuloznu Milojkovu izjavu povodom fudbalera, pa mi onako doslo malo da ga potkacim , a kako cu nego preko tebe, sta cu kad su vam horoskopi isti, ah ta casica WinkLOL
Znam na koju mislis. Onu da zeli da nasa reprezentacija izgubi. Sta reci Badi. Ne znam ko je gori on sto lupa gluposti ili oni koji te gluposti napisu.
I know you're thinking about. The one that he wants our team to lose. What to say Buddy. I do not know who's worse that he spouting nonsense or those who write this crap.

Go to top