Chat Clubs

India-Forums

Chat Clubs
Chat Clubs

Returning of the written off #15*invited only* (Page 12)

nn027 IF-Addictz
nn027
nn027

Posted: 21 August 2013 at 2:21pm | IP Logged

Samo onda kada se izgubim

Samo onda kada se izgubim sa nekim drugim pronalazim sebe

Nesto prelepo se desava u meni
Nesto senzualno, puno je vatre i misterije
Osecam se hipnotisano, osecam se paralisano
Pronasao sam raj
Ima hiljadu razloga zbog kojih ne bi trebalo da provodim vreme sa tobom
Za svaki razlog da ne budem ovde mogu da se setim dva da ostanem
Osecam da je sve u redu u tvome raju

Osecm da praznina u meni bledi i nestaje
Osecam se ispunjenim sada kada si tu
Osecam se zadovoljno
Ja pripadam tvom raju od somota

Da li je trebalo da prodam svoju dusu
za ovakvo zadovoljstvo?
Da li sam morao da izgubim kontolu
da bih sacuvao tvoj poljubac?
Da li je trebalo da stavim svoje srce na tvoj dlan
pre nego sto i pocnem da shvatam?

Edited by nn027 - 21 August 2013 at 2:22pm

The following 4 member(s) liked the above post:

DryaBikica_BikismekerDaltoni

Daltoni IF-Stunnerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 21 August 2013 at 3:18pm | IP Logged
Jao..toliko sam u haosu da nemam vremena ni da vas procitam..na poslu guzva-radi se prekovremeno, kad dodjem kuci neznam sta cu pre..sve u svemu, osecam se ko poslednje g...
Probacu da vas iscitam sutra pre posla jer sada cu da se izvrnem od umora u krevet..

Ouch .. so I do not have time to mess not to read at work .. crowd-it's long hours, when I get home before I do not know what .. all in all, I feel who recently g ...
I'll try to read out before work tomorrow because now I'm going to the dial of fatigue in bed

The following 5 member(s) liked the above post:

jagodaDryaBikica_Bikismekernn027

jagoda Newbie
jagoda
jagoda

Posted: 21 August 2013 at 4:22pm | IP Logged
Originally posted by nn027

Originally posted by tijara

Originally posted by nn027

Originally posted by tijara

Da li je neko postavio pitanje Sidu na portalu? Prvo je bilo samo desetak pitanja, moje se jutros videlo, ali ga sada odjednom nema, ni odgovora naravnoAngryAngryAngry

Ja nisam. A sta si ga pitala ako smem znati?

I'm not. And what did you ask if I know?

Ma nista posebno. Koji mu je bio omiljeni ples, meni se najvise svideo onaj gde je u uniformi,  i napisala sam da u Srbiji ima mnogo obozavalaca. Jutros oko pola 10 videla sam pitanje, i sad ga odjednom nema. Inace, postavila sam pitanje i preko twitter naloga, i preko gmail-a i preko yahoo mail-a, ali se ona uopste nisu videla. Ne znam da li je to moja paranoja, ali mi je cudno
Bas cudno. Pitanje ti je sasvim pristojno i u njemu ne vidim nikakav razlog da bi ga izbrisali.
Very funny. The question's quite decent and it does not see any reason to delete it.

Pozdrav svima :))

Izgleda da  svako od nas ima neka svoja pitanja za koja ne mislim da su besmislena ili da ne zasluzuju da budu dostupna ostalim clanovima foruma. Jedva sam peonasla vas zadnji thread i bila sam zapanjena kada sam videla da su stavili zabranu do daljnjeg. Ja sam na drugom forumu dobila zeleno svetlo za sve ljude iz EX-YU koji prate korejsku kinematografiju, s tim da su mi omogucil da mozemo ravnopravno koristiti svako svoje pismo, kako kome odgovara. Znajuci sve to, jos uvek ne mogu da dodjem sebi da je to ovde stopirano. ( nadam se da ovaj moj post nece biti uklonjen LOL )
Elem, da iskoristim priliku da vas pitam, posto znam da vi unapred gledate epizode ( u odnosu na emitovanje u Srbiji ) da li znate, hoce li neko zapusiti usta onoj zloj i pateticnoj curetini koja kontaminira svaki prostor u kojoj se nalazi ? Ta Sanci je jos gora od one Gauri koja barem nije imala takvu podrsku kakvu Sanci ima. Jagdisa nije moj omiljeni lik, ali pakleno bih se razocarala kada bi Sanci uspela da nabaci laso na njega i prisvoji ga. Toliko mrznje i zlobe prema Anandi, videla sam samo u Gauri.  Taman sam pomislila da je serija oslobodjena od tako samozivih zena, kad umesto da zadovoljno gledam seriju, treba da gledam drugu Gauri. Hajte, molim vas, recite mi da ce je uskoro neko nauciti pameti da mi date razloga da ne prestanem da gledam tu seriju. Cry

DryaBikica_BikismekerDaltoninn027

jagoda Newbie
jagoda
jagoda

Posted: 21 August 2013 at 4:27pm | IP Logged
Za slucaj da se moj post ukloni, postavila sam pitanje vezano za onu paklenu Sanci, pa bih vas zamolila da mi kazete nesto vise sta ce biti s tom curetinom, moze i porukom Tongue

Hvala i pozdrav Embarrassed

smekerBikica_BikiDaltoninn027

nn027 IF-Addictz
nn027
nn027

Posted: 21 August 2013 at 5:02pm | IP Logged
Originally posted by jagoda

Pozdrav svima :))

Izgleda da  svako od nas ima neka svoja pitanja za koja ne mislim da su besmislena ili da ne zasluzuju da budu dostupna ostalim clanovima foruma. Jedva sam peonasla vas zadnji thread i bila sam zapanjena kada sam videla da su stavili zabranu do daljnjeg. Ja sam na drugom forumu dobila zeleno svetlo za sve ljude iz EX-YU koji prate korejsku kinematografiju, s tim da su mi omogucil da mozemo ravnopravno koristiti svako svoje pismo, kako kome odgovara. Znajuci sve to, jos uvek ne mogu da dodjem sebi da je to ovde stopirano. ( nadam se da ovaj moj post nece biti uklonjen LOL )
Elem, da iskoristim priliku da vas pitam, posto znam da vi unapred gledate epizode ( u odnosu na emitovanje u Srbiji ) da li znate, hoce li neko zapusiti usta onoj zloj i pateticnoj curetini koja kontaminira svaki prostor u kojoj se nalazi ? Ta Sanci je jos gora od one Gauri koja barem nije imala takvu podrsku kakvu Sanci ima. Jagdisa nije moj omiljeni lik, ali pakleno bih se razocarala kada bi Sanci uspela da nabaci laso na njega i prisvoji ga. Toliko mrznje i zlobe prema Anandi, videla sam samo u Gauri.  Taman sam pomislila da je serija oslobodjena od tako samozivih zena, kad umesto da zadovoljno gledam seriju, treba da gledam drugu Gauri. Hajte, molim vas, recite mi da ce je uskoro neko nauciti pameti da mi date razloga da ne prestanem da gledam tu seriju. Cry

Zdravo Jagoda i dobro dosla!
Slobodno pisi niko ti nece uklanjatii postove. 
Sto se tice serije BV mi je ne gledamo posle Pratsinog odlaska ali po malo znamo sta se desava . Na zalost, koliko ja znam od zapusavanja usta doticnoj osobi za sada nema nista.  Ona je , cak sta vise, postala i Jagijeva verenica. Zao mi je sto nemam za tebe lepse vesti. Valjda ce i tu jednom stvari krenuti na bolje.

Strawberry Hello and welcome!
Free wiener Nobody will uklanjatii posts.
As for the BV series we do not look after Pratsinog going on but little do we know what is going on in the series. Unfortunately, as far as I know the gag to the person concerned for now there is nothing. It is even even more, and become Jagijeva fiancee. I'm sorry I do not have better news for you. I hope for this once things turn for the better.

Edited by nn027 - 21 August 2013 at 5:18pm

jagodaDryaBikica_BikismekerDaltoni

nn027 IF-Addictz
nn027
nn027

Posted: 21 August 2013 at 5:11pm | IP Logged
Originally posted by Daltoni

Jao..toliko sam u haosu da nemam vremena ni da vas procitam..na poslu guzva-radi se prekovremeno, kad dodjem kuci neznam sta cu pre..sve u svemu, osecam se ko poslednje g...
Probacu da vas iscitam sutra pre posla jer sada cu da se izvrnem od umora u krevet..

Ouch .. so I do not have time to mess not to read at work .. crowd-it's long hours, when I get home before I do not know what .. all in all, I feel who recently g ...
I'll try to read out before work tomorrow because now I'm going to the dial of fatigue in bed
Opusteno Dal. Nemoj se nervirati,  Wink 
Relaxed Dal. Do not fret, Wink

nn027 IF-Addictz
nn027
nn027

Posted: 21 August 2013 at 5:12pm | IP Logged

Edited by nn027 - 21 August 2013 at 5:13pm

Bikica_Biki IF-Sizzlerz
Bikica_Biki
Bikica_Biki

Posted: 21 August 2013 at 5:21pm | IP Logged
Originally posted by Daltoni

Znam odlicno kako to izgleda,samo opustenoHug

DryasmekerDaltoninn027

Go to top