Returning of the written off #15*invited only* - Page 93

Posted: 10 years ago
Originally posted by Bikica


I veceras u 23h
Da se ponovi 

Posted: 10 years ago
Originally posted by Drya


Da se ponovi 


Navijamo za Noleta naravno❤️
Posted: 10 years ago
Originally posted by Drya




Srce moje, pa ko te to meni osiso cmok cmok cmok

Au Drajce, pa nisi bas morala na nularicu da ga sisas 🤣


Posted: 10 years ago
Originally posted by Drya




E vidis ovde vec imam di svoje prste metnuti i ruse kose mrsiti 😉🤣
Posted: 10 years ago
Dobro vece..nesto nije htelo da se postavi pokusam posle😉
Edited by Bikica - 10 years ago
Posted: 10 years ago
Sta nas ocekuje u 7-j epizodi,tj.sutra

Marina u znak zahvalnosti prema Damianu,koji joj je spasio zivot, oseca duznost da bude uz njega i da ucini sve povodom njegovog oporavka. Ernan dolazi sa jahtom, ocajnicki trazeci Marinu, sa strahom da li je ona dobro. Pritom nailazi na "Oluju", objasnjavajuci da ne pucaju, jer je on Marinin prijatelj.Mornari mu govore da je dobro i da pomaze Damianu, koji je ranjen, da se oporavi, ali on insistira da je vidi. Damian biva iznena'en Marininom brigom i priznaje joj da ga nijedna zena nije cuvala kao ona. Damian u snu razmislja o Marini i polako pocinje da otkriva svoja osecanja prema njoj. 


[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=qcatE6Oni6Q&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

Marina in gratitude to Damian, who saved her life, he feels a duty to be with him and to do everything on his recovery. Hernan comes with a yacht, desperately seeking the Marina, with the fear that if she was okay. Without encountering the "Storm", explaining that they do not shoot, because he is Marina's prijatelj.Mornari tells him it is good and helps to Damian, who is injured, to recover, but he insists that he sees. Damian is surprised Marina's care and admits her to another woman as she is guarded. Damian asleep thinking about Marina and slowly begins to reveal his feelings to her.
Edited by Bikica - 10 years ago
Posted: 10 years ago
Jedna lepa pesma iz serije sa nasim prevodom😳
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=8VA26fxYutM&feature=c4-overview&list=UU4C2Nre0MzBNu80vVNf_axg[/YOUTUBE]
Posted: 10 years ago
Edited by Bikica - 10 years ago

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

8 Participants 1002 Replies 67442Views

Topic started by Daltoni

Last replied by Daltoni

loader
loader
up-open TOP