Returning of the written off #15*invited only* - Page 76

Posted: 10 years ago
Originally posted by nn027


Meni je on lepsi sa kratkom kosom. U Oluji trenutno ima dugu kosu i po malo me podseca na gusara, Nekako je po malo divlji sa tom frizurom.
I find it more beautiful with short hair. The Storm now has long hair and a bit of reminds me of pirates, ie somehow a little wild with this haircut.


Nado,nadam se da ce se i u tvom zivotu pojaviti neki takav gusar,a sad kratka ili duga kosa nije vazno..πŸ˜‰

Nado, I hope that it will show up in your life like a pirate, and now short or long hair it does not matter .. Wink
Posted: 10 years ago
Originally posted by smeker




Kradem πŸ˜†πŸ˜‰
Posted: 10 years ago
Originally posted by Bikica


DalπŸ€— Drago mi je da si se javila. Znam da si puna obaveza,posao,mala dece,kuca i sve ostalo sto se doda,bila sam u tim situacijama i potpuno te razumem.
Nadam se da ces se lepo provesti na svadbi .
Dal, I'm glad you called. I know you're full-time duty, job, small children, the house and everything else that is added, I've been in those situations and I totally understand.
I hope you have a great time at the wedding.


Hvala Biki..neznas koliko mi nedostajete..😭

Thank Biki .. you do not know how much I miss you .. Cry
Posted: 10 years ago
Originally posted by nn027


Naisao je takav period Dal. Sve ce to proci i mi cemo se opet druziti makar uvece na kratko svaki dan. Nedostajes ali razumem da imas mnogo obaveza. Rado bih te videla i srela se sa tobom u Beogradu ali kao sto znas, ja sam trenutno na odmoru. Nadam se da ce biti jos prilike da se sretnemo. Lepo se ti nama provedi u subotu i uzivaj. U nedelju ocekujemo izvestaj i slike, naravno. πŸ€—
He came that period of Dal. All this will pass and we will be back in the evening to hang at least briefly each day. I miss you but I know you have a lot of obligations. I'd love to see you and I met with you in Belgrade, but as you know, I am currently on vacation. I hope there will be more opportunities for us to meet. Have you spend us on Saturday and enjoy. On Sunday, we expect a report and pictures, of course.


Hvala ti Nado, i ti se lepo provedi na odmoru i ne zaboravi na slike..πŸ€—


Thank you Nada, and you have a good time on vacation and do not forget the pictures .. Hug

Posted: 10 years ago
Originally posted by smeker


Dobro jutro
Sad sam vas iscitala ,ovih dana ne mogu da dignem glavu od obaveza jedva stignem da se javim.@Nado odmori i za mene i na disi se planinskog vazduha da imas posle za celu zimu hahahha.
@Dal tacno znam kako ti je ,kad se sve skupi odjednom ,sto kazu ne zna covek gde bije,ali ide zima pa ce i posla i biti manje ,vise ce mo se druziti.
@Biki pratim i ja seriju i svidela mi se videcemo kako ce biti dalje.Vidim da je kod tebe i dalje toplo,kod mene se vec vreme menja a ja osetim svaku promenu bem ti meneπŸ˜†

@Gago manje radi vise uzivaj,imaces vremena za rad kad ,dodjes u nase godine,sad iskoristi svaki trenutak za provod,jer posle i kad oces neces moci πŸ˜‰.

Krivo mi sto odavno nema Saske,nadam se da je dobro i zdravo i njena decaπŸ˜•

A ja se trenutno osecam ovako




good morning
Now I've read extensively, these days I can not lift my head from the obligation to barely make the call. @ Nado vacation for me and breathe the mountain air that you're dealing with the whole winter hahahha.
@ Dal know exactly how you feel, when all at once assembled, they say no man knows where the beats, but winter is going well and will be less work and, the more you can socialize.
@ Biki follow and I liked the series and we'll see how it will be dalje.Vidim you have it still warm in my place, but times change and I feel every change f**king meneLOL

@ Gago less for more enjoy, you'll have time to work when, come to our year, I use every moment of time, because after you and you will not be able oces Wink.

I feel bad that Sasuke is long gone, I hope it is good and healthy and her decaConfused

I currently feel like this


πŸ˜†  Smeki,  ti kao da me sada gledas..πŸ˜†


LOL charm, you like to watch me now .. LOL
Posted: 10 years ago
Originally posted by Drya


Daltoni πŸ€—


Druze moj πŸ€—

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=aYO9Wrb7V6Q[/YOUTUBE]
Posted: 10 years ago
Originally posted by Bikica


Snimak sa tog rodjendana
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=D1PT1IydjZU[/YOUTUBE]
Biki , hvala! 
Prats mi je jako simpaticna ovako u teksas sorcu. πŸ˜›
Biki, thank you!
Prats was very endearing way in denim shorts.
Edited by nn027 - 10 years ago
Posted: 10 years ago
Originally posted by smeker


Smeki , samo da znas da bih ga tako rado mlatnula  πŸ˜‘
Charm, just to know that I would so love to mlatnuo 
Posted: 10 years ago
Originally posted by smeker


ANANDI PRELAZI U PLAVUE! DA LI VAM SE SVIA PRATIINA NOVA FRIZURA?

Pratia Banerdi, biva zvezda "Male neveste", sve je odlunija u nameri da Anandi ostavi u prolosti. U prilog tome svedoi i nova frizura, odnosno plavi pramenovi koje je nedavno promovisala na crvenom tepihu uoi jednog veernjeg doga'aja. Tvrdnje o tome da je popularna Prats jedno od sedam sigurnih imena koja e za koji dan ui u kuu indijskog Velikog Brata sve su pouzdanije, a kojom e se strategijom posluiti ova televizijska glumica kako bi se domogla glavne nagrade ostaje da se vidi.
Da li vam se dopada Pratiina nova frizura?


Najvise mi se dopada njena hrabrost a sto se tice boje kose , meni je ona uvek lepa.
Most of all I liked her spunk and as for the hair color, it's me always pretty.

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

8 Participants 1002 Replies 67313Views

Topic started by Daltoni

Last replied by Daltoni

loader
loader
up-open TOP