Returning of the written off #11*invited only* - Page 48

Created

Last reply

Replies

1044

Views

83554

Users

8

Likes

5270

Frequent Posters

smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Intervju sa Pratyushom Banerjee povodom dana zaljubljenih 

Odevena kao Anandi,ona sedi mirno na plasticnoj stolici u jednoj od glavnih kancelarija.Ušli smo I pitali je da li ima nekoliko minuta za razgovor.Pre nego što je pristala gledala je oko sebe ima li nekoga.Rekli smo joj da smo hteli napraviti pricu sa Colors glumcima u vezi dana zaljubljenih.Pocela je okolo da gleda I naišao je njen partner u seriji,Siddharth Shukla.On je došao I seo pored nje,kao moralna podrška,I mi smo poceli sa pitanjima…

Da li ste trenutno u vezi sa nekim?
Na ovo nismo dobili odgovor I predpostavljamo da nije u vezi.

Dakle,šta trba uraditi neki covek da bi dobio vašu naklonost?
"Dobro da izgleda,dobro telo,visinu.Izgled je prva stvar koja privlaci moju naklonost. "

Jedan glumac koji vam je vrlo privlacan?
(Nakon razmišljanja i gledanja u Siddhartha za malo) 
"Ummm ...Siddharth Shukla."

Koji nivo ludosti treba da uradi neki momak da bi ste bili sa njim?
"Nikada nisam ucinia ništa ludo ni za koga.

Da li bi ste se nekada istetovirali?
"Nema šanse!Nikad u mom životu.Ne,cak i ako sam vecno u ljubavi s njim. "

Jedno mesto na koje cete ici sa svojim buducim za dan zaljubljenih?
"Ja nemam pojma o tome kao takva. Mislim,za mene,to je kao trošenje vremena s muškarcem koji mi se svida.To bi moglo biti bilo gde.Svako mesto postaje dobro,ako imate dobro društvo."

Šta za vas znaci romantika?
Za mene Kuch Kuch Hota Hai and DDLJ znace romansu."

Jedan romantican dijalog koji vam je blizu srca?
"Pyaar sirf ek baar hota hai."…..?:-)
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Pratisa zavrsila u bolnici!

''Pratisi je nedavno pozlilo posle visesatnog snimanja bez pauze,kada je trebla da odradi scenu sa Smitom rekla je da se ne oseca dobro i pala je u nesvest,odmah je prebacena u bolnicu gde je provela dva dana na infuziji.'' 

Rekao je jedan clan tehnicke ekipe i dodao da je Pratisa krhkog zdravlja i da je u poslednje vreme pod jakim stresom.

Pratisa Banerdzi se otrovala hranom!

''Naime ova glumica je otisla na rucak sa kolegama u pauzi snimanja.Ona je pojela samo salatu i sladoled ali je to bilo dovoljno da se otruje.Ona je provela jedan dan u bolnici,sada je dobro i vratila se na snimanje serije Mala Nevesta.''

Pratisa imala saobracajnu nesrecu!

''Nedavno je Pratisa imala saobracajnu nesrecu,zadobila je jake povrede,u bolnici je provela mesec dana.Sada je sve u redu,ali kada se seti nesrece nije joj svejedno.Saobracajna nesreca se desila tako sto je njen prijatelj zbog prebrze voznje izgubio kontrolu nad automobilom.''

Rekla je jedna od sminkerkih i dodala da se Pratisa odmah posle oporavka vratila na snimanje serije.

Mlada indijska glumica Pratisa Banerdzi,koja glumi Anandi u bolivudskoj hit seriji Mala Nevesta je nedavno izjavila da se plaši ljubavi!

''Iza sebe imam propalu vezu od koje nisam dobila ono što sam ocekivala,iako me je partner stalno iskorišcavao uvek sam mu se vracala.Više ne verujem u ljubav kao pre,plašim je se.'

'
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Evo je pisalo negde  4 februra

Zauvek cu biti sama! Ko bi mogao da bude srecan uz nekoga ko odsutan 15 sati dnevno,svakog dana!

U Srbiji,do sada je prikazsno više od 1.000 epizoda „Male neveste".Ako ste mislili da se kraj nadzire,prevarili ste se.

-"Sve serije u našoj zemlji traju veoma dugo.To ponekad,ume da umori gledaoce.Na snimanjima sam od 9 sati ujutru,pa sve do ponoci.To ostavlja posledice na privatan život,a ljudi koji žive oko vas I sa kojima ste povezani cesto nemaju razumevanja-otkriva mlada Indijka,koja je baš iz tih razloga okoncala strasnu vezu sa biznismenom I glumcem u usponu Makrandom iz Mumbaja".

-"Upoznali smo se preko zajednickih prijatelja.Njegova mama Pinki void studio koji izdaje za snimanje-prica Pratiša o temi koja je napunila prošlogodišnje tabloide..

-"Veza nam je bila ozbiljna,svi su se radovali našoj sreci I ljubavi,ali ja sam znala da ne može da potraje.Ko bi mogao da bude srecan uz osobu koja 15 sati dnevno,skoro svakog dana u nedelji provodi na snimanjima,televizijskim pojavljivanjima I ostaim obavezama koje moj posao podrazumeva.Makrand,svakako nije."
Kada je Pratiša,sredinom prošle godinne,potvrdila vest da njih dvoje više nisu zajedno,javnost je bila izneneadena,jer sui m svi proricali brak u najavi."

-"Nije bilo ni govora o tome,bili smo premladi za brak.Mada jedva cekam dan kada cu svom buducem suprugu,ko god to bio,reci "Da",smatram da I dalje nisam spremna za to.Novine me spajaju sa svim I svakim,neki su cak pisali o tome das am u vezi sa kolegom koji u seriji glumu Šiva,ali Istina je das sam sama I srecna,I u potpunosti posvecena uživanju u mojoj slavi.Uostalom,udacu se za onog mladica kog mi roditelji budu našli-porucuje junakinja "Male neveste".

Osim o ljubavnom životu,mediji su mnogo spekulisali o njenoj karijeri.Tako su kraj prošle godine obeležili novinarski napisi prema kojima Pratiša napuša seriju,potpisuje ugovore za filmove, pa cak I dobija otkaz I zamenu.Od svega se ispostavilo da je tacno samo to da u noveli dobija konkurenciju,devojku Gangu,koja je Jagdiševa nova ljubavna mezimica.
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Edited by nn027 - 10 years ago
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Edited by nn027 - 10 years ago
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: smeker


Ja ne gledam ,citam vase komentare i to mi je dovoljno,verujem vam u potpunosti😉
A sad da ti kazem nesto ,mnogo si se ti navukla na skitnju,ne savrces se kuci bre😆

I do not watch, I read your comments and that is enough, I believe you completely
Now let me tell you, you're hooked you can take a stroll, not savrces the home bre


😆 Jesam Smeki, svuda me ima i opet nista ne postizem..sada sam dosla iz skitnje sa drugaricama,idem da operem kola,pa sa decom u igraonicu...od kako je skolarcima poceo raspust,za mene vreme ide kao da me neko juri..dobra stvar je sto mrsavim i dalje ..a losa sto ne postizem da se izvidim sa vama u isto vreme,vec procitam kada vas obicno nema,ili moram da jurim dalje....Ako je za neku utehu,sada ce kise,pa cu se i ja malo zadrzati u kuci..bar se nadam..😕

LOL I did smack, all I have and still no results .. Now I have come from roaming the streets with my friends, I'm going to wash my car, and with children in playroom ... since schoolboys started recess, time for me to go as I a chase .. good thing is that skinny and still bad .. and that does not achieve the scout with you at the same time, but when you read it normally does, or do I have to chase away .. D'oh .. If for some consolation, now the rain, and I also will keep some in the house .. at least I hope .. Confused