Balika Vadhu

India-Forums

Balika Vadhu
Balika Vadhu

SidYusha AT#11 Aafaton Ke Parindey...Ishaqzaade! (Page 37)

milindrose IF-Sizzlerz
milindrose
milindrose

Posted: 10 April 2013 at 2:22am | IP Logged
Photo: Morning is not only sun risebutA Beautiful Miracle of godthat defeats darkness and spread light.This may be a very beautiful day for you.!!GOOD MORNING... Mr. Shukla

The following 5 member(s) liked the above post:

pussycatriya_ss9Vishakha_SakhiSneha...LoveBikica_Biki

milindrose IF-Sizzlerz
milindrose
milindrose

Posted: 10 April 2013 at 2:23am | IP Logged

The following 5 member(s) liked the above post:

pussycatriya_ss9Sneha...LoveBikica_BikiVishakha_Sakhi

milindrose IF-Sizzlerz
milindrose
milindrose

Posted: 10 April 2013 at 2:25am | IP Logged
Photo: Slika iz današnje ep :D

The following 4 member(s) liked the above post:

riya_ss9Sneha...LoveBikica_BikiVishakha_Sakhi

milindrose IF-Sizzlerz
milindrose
milindrose

Posted: 10 April 2013 at 2:26am | IP Logged
Photo: Anandi :D10 Avgusta joj je rođendan :)

milindrose IF-Sizzlerz
milindrose
milindrose

Posted: 10 April 2013 at 2:28am | IP Logged
Photo: Evo i sta se dešavalo danas u seriji :D(postavljam ranije)1 deo http://www.indiahdtv.com/video.php?id=26482 deo http://www.indiahdtv.com/video.php?id=2650Makan donosi cebad I odecu za sirotiste.Siv se pita kako je Kajljani za to znala.Anandi mu govori da joj je ona rekla.Mekan stavlja torbe u auto I odlazi.Siv govori Anandi kako ona brine vise o porodici nego o sebi I kaze da ce se truditi da joj pruzi ljubav koliko I njena porodica.Siv I Anandi stizu.Izlaze iz auta I ugledaju sirocad kako se igra napolju.Anandi je srecna sto vidi decu.Siv gleda okolo zabrinut.Anandi ga pita da li trazi nekoga.On joj govori da razgleda mesto.Stizeupravnica I uvodi ih u sirotiste.Siv I Anandi dele stvari deci.Jedna devojcica uzima svoj poklon I pita za cebe za doktora.Anandi kaze da ce mu oni odneti cebe.Siv je zadovoljan.Njih odvodi devojcica kod doktora.Devojcica zove doktora,on se okrece I S i A vide da je to Jagi.A je sokirana,Siv se smeska. A daje poklon devojcici I prilazi J.S je sledi.Anandi: "Ti si ovde? Kada sam otisla, tebi sam prepustila punu odgovornost. Zasto si dosao ovde?" Jagdis posalje decu napolje. A: "Samo ti mozes da popunis moje mesto. Kada si se vratio, bilo mi je lakse da napustim kucu. Bila sam precutno srecna sto si ti bio tamo sa njima da pazis na njih. Porodica je bila tako srecna. Ali ti, zasto si uradio ovo?" Jagdis se seca kako je gledao A. vencanje na TV-u. Shiv: "Jagdis je takodje mnogo izgubio. Hteo je da se skloni od uspomena." J: "Ne, nije to. Zelim da pocnem ispocetka, daleko od svih. Vraticu se kada sve zavrsim." A: "Stagod da ti se dogadja, ne dogadja se samo tebi. Ako si u problemima, porodica je takodje u problemu zbog tebe - oni su takodje na gubitku. Sada prestani. Ne kaznjavaj sebe i porodicu. Vrati se kuci." J: "Ne mogu sada." Shiv je zatecen. J: "Samo ih vi mozete uciniti srecnima. Babini miljenici ste ti i Anandi, ne ja." Sh: "Nemam prava, ali, mogu li reci nesto? Anandi nikada ne bi ovo rekla, ali ja zelim da ti kazem." Anandi se pita sta ce to Sh. reci. Sh: "Jagdise, bol i usamljenost kroz koju prolazis, prolazila je i Anandi kada si ti otisao. Video sam koliko se borila, Anandi je mogla da se vrati svojoj kuci, ali nije. Ona je bila snaja, ali samo dok si ti bio tamo kao njen muz. Ali ona to nije ucinila. Nije zelela da kazni tvoju porodicu zbog tvojih gresaka, ona je mislila na njih. Okolnosti su iste, ali je A. mislila na druge, a ti si mislio samo na sebe. Anandi se kontrolisala. Ti se krijes. Nesiguran si i pokajao si se. To nece ici tako. Da li se tvoj bol smanjio? Nije, zar ne? Mozemo bezati od ljudi, ali ne i od sebe samih. Odkada si otisao, tvoja se porodica nije nasmejala.Zasto ih kaznjavas? Jagdise, prestani da mislis na sebe, pomisli na njih i na to kako da im udovoljis. I tvoja ce se bol takodje smanjiti. Idi kuci. Podji sa nama." Anandi je impresionirana Sh. recima.  J: "Ti i Anandi ste miljenici - ja nisam. Vi ih mozete usreciti." Sh: "To nije tacno. Kada dodjemo na ovaj svet, donosimo sa sobom neke veze. Svaka veza je posebna. Moze li neko drugi zauzeti babino mesto? Ne moze, zar ne? Kako je onda moguce da oni to urade? Svi te cekaju. Onoliko koliko i ranije." A: "Da, gospodin inspektor je potpuno u pravu. Mi smo dobili porodicu tako dobru i punu ljubavi, kakvu ljudi retko dobiju. Vrati se." Jagdis place, seca se kako mu je Lal Singh pricao kako je Sumitra loseg zdravlja, kako je cuo babin glas na telefonu... Sh. klimne glavom Jagdisu, on mu uzvrati. Sh. i An. su srecni. J: "Moram da dam ostavku. Nacicemo se za pola sata." Anandi i Sh. odlaze kolima. Ganga dolazi kod ujaka u selu I pronalazi ga bolesnog uprkos njegovim recima da ne dolazi ovde jer ce upasti u nevolju.On je iznenadjen kada vidi Jagija.Ganga je takodje nespretna kada ga vidi.Ekran zamrzava na Jagijevo lice. Gledacete:Siv I Anandi se vracaju I pricaju K o sirotistu.Siv poziva nekoga I Jagi dolazi na vrata.Cela porodica je iznenadjena sto ga vidi.

The following 3 member(s) liked the above post:

Vishakha_SakhiSneha...LoveBikica_Biki

milindrose IF-Sizzlerz
milindrose
milindrose

Posted: 10 April 2013 at 2:29am | IP Logged
Photo: Anandi u zadnjoj sceni koju je snimila u seriji <3

last scene with so much somberness to kill us ,,,love her still like heart needs blood

milindrose IF-Sizzlerz
milindrose
milindrose

Posted: 10 April 2013 at 2:30am | IP Logged
Photo: Shiv

Reenatyzed IF-Addictz
Reenatyzed
Reenatyzed