EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #30 - Page 5

Created

Last reply

Replies

1174

Views

60996

Users

32

Likes

18983

Frequent Posters

Drya thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago

Originally posted by: nn027


Sto? Znam da je slaba na crvenu maramu i zelenu detelinu, al sta je sa cipelama?

Hahahhahaha ,ali ahahhahahhaa znaci bravo 👏 Balika Vadhu
MINA1971 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 4 Thumbnail
Posted: 11 years ago
14 35Papuuovaa reakciijja  kadd gleeddaa Makaanaa🤪
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago

Originally posted by: saska


Ako mislis da spijuniras, moze, ako mislis da vezbas, sta ce ti, vi's kolko si ojacala od ovih transparenata, treba to dici brale 😆


Imas pravo 😆 nema vezbanja transparenti su zakon,ja idem u spijunazu😎
mima88 thumbnail
Posted: 11 years ago

Originally posted by: Daltoni



Vestica bikulja se i zaletela na Doroti zbog cipelica..niste gledale scenu gde joj kaze "Daj mi svoje cipelice ! "😆

Zboog raadii tooga saam i reeknula😃
Serviana thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail + 3
Posted: 11 years ago

Originally posted by: saska


Jasna je tamo ostavila dobar kom. da su price sklonjene jer nisu ovoj ni bile namenjene, nema kad crvena furija iskoci i samo ih postroji 🤣



Volim te 🤗
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 11 years ago

Originally posted by: smeker

Ovii ljudiii su nemmmoguciii  eno sad brane Makana od nasss kao zasto mislite da laze mozda je stvarno pocela da ide u tertanuuu  😆😆😆 kaze jedna jjaa saaam mrsava pa idem u teretannnuuu 🤣 koji likovi  ggglupppacooo mi znamo da ide u tertanu😆😆



Kad padnes u depru svratis u komsiluk na 5 minuta i preporodis se. Nisu ni svesne koja su one terapija😉
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago

Originally posted by: MINA1971


Nemoj takoo Smekii ja ga uopstte nisam hvaliilaa sa moo sam muu na krAJUU POZELEELAA srecuu,htela jos da napisemm trebace tii ali😕


Pa nisam ni ja nesto preterano, rekla sam da je dobar glumac ali da je sa Prats bio savrsen, pa sto, to i jeste moje misljenje, nisam nista sl*gala
MINA1971 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 4 Thumbnail
Posted: 11 years ago

Originally posted by: smeker

Ovii ljudiii su nemmmoguciii  eno sad brane Makana od nasss kao zasto mislite da laze mozda je stvarno pocela da ide u tertanuuu  😆😆😆 kaze jedna jjaa saaam mrsava pa idem u teretannnuuu 🤣 koji likovi  ggglupppacooo mi znamo da ide u tertanu😆😆


Bozee Smeekkii tii hooceess dda kaazeess daa onne namma baas niisttta nee verujjuu🤣🤣
Drya thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
E a sto mi lepo kad vidim dva EXYU topika na prvoj strani ,prosto pokazuje koliko su odusevljeni novonastalom situacijom i bikuljinim dolaskom 😃
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago

Originally posted by: nn027



Kad padnes u depru svratis u komsiluk na 5 minuta i preporodis se. Nisu ni svesne koja su one terapija😉


Bas tako😆😆