EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #29 - Page 2

Created

Last reply

Replies

1168

Views

51977

Users

34

Likes

20872

Frequent Posters

smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Sta mislite o intervijuu?🀒
Bambina thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 2 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: smeker

Sta mislite o intervijuu?🀒

 
Jel uopste pravi ili opet pricaju sami sa sobom πŸ˜‰????
Bambina thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 2 Thumbnail
Posted: 11 years ago
E da i ako moze ukratko sta ste pricale od sinoc 😳
 
 
Nisam bila prepodne kuci, a sad imam bitnijih stvari... prtilegla sam na posao πŸ˜†. Saram li saram, a vidim moji crtezi su pocesto pusteni πŸ˜†
 
 
mima88 thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Bambina

 
Jel uopste pravi ili opet pricaju sami sa sobom πŸ˜‰????

Svvakoo moozee daa naapise stta zeelii oddnosnno stta muu pllate Makan je ZAKON
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Bambina

 
Jel uopste pravi ili opet pricaju sami sa sobom πŸ˜‰????


Mozda pricaju sami sa sobom,πŸ˜† ali ko bi smeo da napise da nece da se vraca? I da je potpisala ugovor?Zar to nisu ozbiljne stvari? Neznam sta sad da mislim, u svakom slucaju ja idem gde ide MakicaπŸ˜‰
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 11 years ago
Originally posted by: mima88

Svvakoo moozee daa naapise stta zeelii oddnosnno stta muu pllate Makan je ZAKON


Partneru , nas nemogu farbati. malo vise smo mi namazani nego sto oni misle!!!
Edited by nn027 - 11 years ago
mina92 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 2 Thumbnail
Posted: 11 years ago
evo i mene da se zapljunemπŸ˜›
Sneha.Love thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: smeker

Exclusive: 'Balika Vadhu's' Pratyusha reveals new TV serial role


http://www.emirates247.com/entertainment/films-music/exclusive-balika-vadhu-s-pratyusha-reveals-new-tv-serial-role-2013-03-16-1.498800



Evo i mene u podmornici, nije valjda ona Yellow Submarine πŸ˜‰ i evo Smekici prevoda ovog clanka, ne znam je li ga netko preveo, jer dok sam ja prevodila vi vec uskocile iz camaca za spasavanje u podmornicu.
Sto se clanka tice, mislim da je mosa...zaludjivanje i pokusaj da se smire vatreni navijaci vodeceg kluba MAPA.

Kao Anandi u BV, Pratyusha Banerjee je toliko impresionirala fanove da je zapalila forumsko ludilo kojim se trazi njen povratak.

Nakon sto je tumacila ulogu jednostavne devojke iz sela, pojavit ce se sada u potpuno drugacijem izdanju na stanici Star Plus.

U intervjuu koji je dala Emirates 24/7 pricala je o njenoj buducnosti na TV-u i rekla: Potpisala sam ugovor za drugu seriju koja ce uskoro poceti da se emituje na Star Plus. Pocinjem sa snimanjem od Aprila. Ali ne znam kada ce poceti da se prikazuje.

U svakom slucaju, uloga ce biti drugacija od povucene, konzervativne devojke koju je glumila kao Anandi.

Prats je nastavila: Kad god da se emituje, biti ce to potpuno drugacije od Anandi, bit ce to modernija devojka koja ima mnogo vrlina i ponosa, i ceni prave vrednosti.

Gledaoci BV su bili duboko razocarani sa njenom odlukom da napusti BV i bio je pravi izliv zahteva u porukama kojima se zahteva od producenata da je vrate.

Kada su je pitali za povratak u BV kao Anandi, rekla je: Jos nisam o tome razmisljala, mozda ne jos sada. Iako volim taj lik, mislim da to nije moguce.

β€ž Verujem u to da radim po jedan projekat u datom trenutku. Uradi jedan, ali ga uradi dobro. Rekla je.

Nakon sto je napustila BV spekuliralo se da je potpisala ugovor za snimanje filma sa Vikram Bhatt ali da je glumica odbila ulogu.

β€žVB mi je ponudio ulogu u njegovom novom filmu, ali sam je morala odbiti jer sam zelela provesti vise vremena sa mojom mamom koja je imala operaciju i oporavljala se. Sada sam odlucila da nastavim sa ulogama na TV.

 Pratyushini fanovi bi trebalo sada da budu srecni jer ce je uskoro moci videti na TV-u mozda ne kao Anandi ali, kao sto ona kaze, u necemu sto je vece i bolje.πŸ˜‰ Ma nije nego, a mi se kopcamo otpozadiπŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†


Serviana thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail + 3
Posted: 11 years ago
Ljusi ne znam jos da li je onaj clanak tacan. Sad sam se skenjala!!!
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 11 years ago
Originally posted by: smeker


Ako Makica snima mi gledamo, a dotle se bavimo torpedovanjem olupine. Samo sto je ovo trac Smeks!