Balika Vadhu

EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #21 (Page 6)

Post Reply New Post

Page 6 of 150

jadra211

Senior Member

jadra211

Posted: 03 March 2013 at 6:02pm | IP Logged
Drage moje drugarice, dosla sam da se zapljunem i ja na najlepsem mestu na svetu!

Toliko sam zelela da ovaj postic bude poseban kao jubilaran... zivela sloboda Clap tako da sam moralno (=od glagola morati) stavila ovaj snimcic i zelim da ceo ovaj i naredni topici budu ispunjeni njihovim slickicama i snimcicima StarEmbarrassedCryClap Dace Bog valjda bolje dane i za njih i za nas! Dakle, spavajte mi lepo do sutra, a meni ce MAKAN i PAPU jos neko vreme praviti drustvo...

The following 19 member(s) liked the above post:

Alexandrijakristinavasicmina92Cicaollamima88SOFFI007saaskadoka1709alisa112Siya_JecaMINA1971DryaBikicasaskasmekerDaltoniServiana

Dear Guest, Being an unregistered member you are missing out on participating in the lively discussions happening on the topic "EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #21 (Page 6)" in Balika Vadhu forum. In addition you lose out on the fun interactions with fellow members and other member exclusive features that India-Forums has to offer. Join India's most popular discussion portal on Indian Entertainment. It's FREE and registration is effortless so JOIN NOW!

SOFFI007

Senior Member

SOFFI007

Posted: 03 March 2013 at 6:03pm | IP Logged

Znaci ipak ne mogu  na  spavanje,  a  da  ne kazem, da je Prats dobila s*t  ka*t*   bas  zato je, jako, lose odglumila ono sanjarenje u sumi ,...  a kod Sida je bila  sreca,  sto i on nije odleprsao  za Pratyushom,  zbog ocajne  glume..WinkLOLEmbarrassed... Toliko je ocigledno da tu  nema ni g. od glume...
a od  kamere se nista ne moze sakriti ...Confused... i naravno neko je morao da  fasuje, pa su se
kola sl***la na  Prats.  A  paradoks je sto smo ih mi zavoleli,  IAKO SMO VIDELI DA SU JAKO LOSI GLUMCI ...SmileTako ,.. dzabe su se trudili da glume,  kada smo mi i bez glume SVE  VIDELI.
A, ne mogu se oteti utisku  da smo pratili  ONO sto niko ne moze da vidi , ono sto ni sami akteri ne vide, vec samo osecajuEmbarrassed a mi smo preko kamere mogli videti  ono sto je inace  skriveno !!!!!!
A kao svedoci  skrivenih stvari, mi   nismo  mogli  ostati  ravnodusni,... pa smo se i mi navukli kao i
(gospoda Glembajevi, hihihih)*** Molom vas , sve je tako ocigledno  i OPIPLJIVO, da ne ostavlja 
prostora nikakvoj nedoumici...LOL.
Sto bi rekla  Nada , ali  MAKAN   je  ZAKON,  A ja dodajem,  ali samo sa PAPUOM.
HeartHug

The following 17 member(s) liked the above post:

AlexandrijakristinavasicCicajadra211ollamima88doka1709saaskaalisa112MINA1971loveanshsaskasmekerDaltoninn027BikicaServiana

Cica

Senior Member

Cica

Posted: 03 March 2013 at 6:05pm | IP Logged
Ako ima nekoga, laku noc i od mene. Da se odmaramo, a sutra u nove borbe. I sanjajte ove lepe Bikicine slike.

The following 18 member(s) liked the above post:

Alexandrijamima88SOFFI007saaskajadra211olladoka1709alisa112Siya_DryaMINA1971loveanshsaskasmekerDaltoninn027BikicaServiana

SOFFI007

Senior Member

SOFFI007

Posted: 03 March 2013 at 6:10pm | IP Logged
Originally posted by jadra211

Drage moje drugarice, dosla sam da se zapljunem i ja na najlepsem mestu na svetu!

Toliko sam zelela da ovaj postic bude poseban kao jubilaran... zivela sloboda Clap tako da sam moralno (=od glagola morati) stavila ovaj snimcic i zelim da ceo ovaj i naredni topici budu ispunjeni njihovim slickicama i snimcicima Clap Dace Bog valjda bolje dane i za njih i za nas! Dakle, spavajte mi lepo do sutra, a meni ce MAKAN i PAPU jos neko vreme praviti drustvo...

=SOFFI  Jadro da li ja to dobro videh ,da si upravo otkucala  200 postWink

Hug pa cestitam dragaHug

Alexandrijajadra211ollamima88saaskadoka1709Cicaalisa112Siya_MINA1971DryaloveanshBikicann027DaltonismekerServiana

jadra211

Senior Member

jadra211

Posted: 03 March 2013 at 6:11pm | IP Logged
Originally posted by saska

Originally posted by nn027

Cestitke Jeco na jos jednom topicu i  sa Bozjom pomoci da gledamo uskoro ponovo nase zaljubljene Ansh kao sto su ovde na nasem topicu

Cestitke i od mene. Da ostanemo zajedno jer "mi zajedno mozemo sve"!
A sta bi s tobom i sa mnom na kraju jesmo li buddy ili nismo,ovake spretne za slanje i prihvatanje zahteva ROFL
[/QUOTE]

Ovo nema nigde osim kod nas, gledam i citam topik od pocetka (Jeco pcelice Clap), Cry  i Cry  i onda vas dve ko prave - jesmo li buddy ili nismo LOL... ma umrla sam od smeha ROFLne mogu da stanem, niste normalne, ali ako, ako, ima jos jedna vasa drugarica... kad mislim da sam ubola, nista... a kad mislim da sam promasila - ja ubodem... evo imam vec dva buddy-ja, pa ako se iznenadite kad vidite moje recke, samo me tresnite porukom pravo u glavu da se istog casa opasuljim (Boze, kako li se ovo gugla?!) Eto malo sam se povratila i pripremila za dalje citanje, jer mi je ostalo mnogo i iz prethodnog, bezale ste mi junacki... jurila sam vas i okolo i tamo i ovamo... ma glavno da smo zajedno, ne moze nam niko nista (to je bila nekadasnja himna moje bivse firme, covece, sve neke bivse, pa i ja postala bivsa)... Samo da su nam Makan i Papu zivi i zdravi, stvarno su najbolji!!!

ipak sam ga editovala, u brzini zaboravih da ga ofarbam onako kako volim...

Edited by jadra211 - 03 March 2013 at 6:43pm

AlexandrijaSOFFI007ollamima88mina92Cicasaaskaalisa112JecaMINA1971DryaDaltonismekernn027saskaBikicaServiana

SOFFI007

Senior Member

SOFFI007

Posted: 03 March 2013 at 6:14pm | IP Logged
Originally posted by Cica

Ako ima nekoga, laku noc i od mene. Da se odmaramo, a sutra u nove borbe. I sanjajte ove lepe Bikicine slike                                                                                                                               .
= SOFFI  Laku noc ,.. i sada stvarno idemSleepy

The following 16 member(s) liked the above post:

Alexandrijamima88ollajadra211Cicadoka1709saaskaalisa112MINA1971DryaDaltonismekernn027BikicasaskaServiana

jadra211

Senior Member

jadra211

Posted: 03 March 2013 at 6:47pm | IP Logged
Originally posted by SOFFI007

Originally posted by Cica

Ako ima nekoga, laku noc i od mene. Da se odmaramo, a sutra u nove borbe. I sanjajte ove lepe Bikicine slike                                                                                                                               .
= SOFFI  Laku noc ,.. i sada stvarno idemSleepy

Zelim ti laku noc i lepe snove, obavezno nek to budu MAKAN i PAPU, eventualno i BIM SING, ali njega mozes i da izostavis, cisto da ne stuca covek... Confused Cry

The following 16 member(s) liked the above post:

Alexandrijaollamima88doka1709Cicasaaskaalisa112JecaMINA1971DryaDaltonismekernn027saskaBikicaServiana

mina92

Senior Member

mina92

Posted: 03 March 2013 at 6:49pm | IP Logged
evo i ja stigo na stanicu kad nigdje voza LOL
tacno je 2:45  sati viditel sta mi radite  dok ja procita sve (zao mi
da propustim bilo koji komentar) proso voz vi sve odleprsale
na drugi topic ja ponovo za vama i ukljucila turbo kad ono corak nema nikog
 mnogo ste dobre i ja puno volim MAKANA  a da ne zaboravim mnogo volim i PAPUAStar

Alexandrijamima88Cicajadra211olladoka1709saaskaalisa112JecaMINA1971DryasmekerDaltoninn027saskaBikicaServiana

Post Reply New Post

Go to top