Balika Vadhu

EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #21 (Page 116)

Post Reply New Post

Page 116 of 150

jadra211

Senior Member

jadra211

Posted: 04 March 2013 at 7:17pm | IP Logged
Originally posted by Bikica

Ja upadam da pozelim snove u nasem svetu princeva i princeza a oni su tiEmbarrassedSkraceno

Princ je spasao princezu,upoznali su se i vremenom zblizili.Princ je bio ocaran princezom,nije mogao ni trenutka bez nje,kradom je vidjao pred njihovo vencanje,sto je i princezi veoma prijalo.
I tako su se i vencali...Princeza je postala opsednuta svojim princom,postala je nestrpljiva kad on nije bio blizu nje,zvala ga je,sanjarila o njemu...i jedva cekala dan kad ce mu ispoljiti svu svoju ljubav, sve ono sto nije imala snage do sad..a princ je toliko voleo da je cekao kada ce ona sama se odluciti na taj korak...I tako dosao je taj ocekivani dan kada je princ iznenada dosao sa puta i time odusevio princezu..To nije bilo obican susret,ovo je bio susret za pamcenje...Princeza a i princ sijali su od svoje srece...reci su bile suvisne..oci su govorile umesto neiskazanih reci...
Princ je poklonio princezi zekicu i ispoljio po ko zna koji put ljubav prema svojoj dragoj,princeza je sa odusevljenjem primila poklon od svog voljenog...Na decijoj tabli ispisala je I LOVE ...Volela je svog princa...kao nikoga do tada...a princ nije mogao zamisliti zivot bez svoje princeze..njegove koju je spasao od ponora,nijedna druga princeza sa drugim likom pa makar se i zvala isto!!!...Ona je bila  i ostala jedina princeza za njega..njegovaHeart  PPPHeart -Anandi..Heart makan kaka

ps.Drustvo dalje razmisljajte sami..Wink...
Nadam se da ce se probuditi vladar njihovog univerzuma i da cemo ponovo videti nasu princezu i princa...jer drugi za nas nepostoje...
iii

Sta god rekla, ne zelim da pokvarim ovu lepotu i ovu nasu istinitu bajku... ma koliko bajkovito se cinila, ona je jedina prava... Hug prica o princu Star i princezi Embarrassed, a ti si je ispricala onako kako MAKAN KAKA i PAPU to zasluzuju, ma samo su oni jedini i niko ih ne moze imitirati Clap

The following 18 member(s) liked the above post:

milosergSicilijamina92Cicaollamima88SOFFI007medenasaaskadadisabihalisa112MINA1971nn027ServianaBikicasaskasmekerDaltoni

Dear Guest, Being an unregistered member you are missing out on participating in the lively discussions happening on the topic "EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #21 (Page 116)" in Balika Vadhu forum. In addition you lose out on the fun interactions with fellow members and other member exclusive features that India-Forums has to offer. Join India's most popular discussion portal on Indian Entertainment. It's FREE and registration is effortless so JOIN NOW!

saska

IF-Sizzlerz

saska

Posted: 04 March 2013 at 7:17pm | IP Logged
A u ovom cu vam svima pozeleti slatke snove i nema predaje 

The following 14 member(s) liked the above post:

saaskamedenaCicaollamima88SOFFI007alisa112DryaMINA1971nn027BikicaServianasmekerDaltoni

Bikica

IF-Sizzlerz

Bikica

Posted: 04 March 2013 at 7:21pm | IP Logged
Originally posted by saska

A posto sam skapirala da u borbi za Makana mogu da se pozlatim sad cu reci da puno volim Makana
Draga moja ...zlatna...Clap  Drago mi je da se svidela poslastica..nesto mi naisloWink
Idem sad sanjati MMM i PPP

Edited by Bikica - 04 March 2013 at 7:28pm

The following 15 member(s) liked the above post:

Sicilijamedenasaaskaollamima88SOFFI007Cicadadisabihalisa112DryaMINA1971nn027ServianasmekerDaltoni

jadra211

Senior Member

jadra211

Posted: 04 March 2013 at 7:24pm | IP Logged
Originally posted by saska

A posto sam skapirala da u borbi za Makana mogu da se pozlatim sad cu reci da puno volim Makana

Bravo Saska moja draga Hug, pozlatila ti se svaka izgovorena, napisana ili makar u mislima proletela rec u korist naseg Makana... i ja ga mnooogo volim, MAKAN je moj omiljeni KAKA Heart obozavam ga, volim i Papua, normalno... i zajedno smo skupa, samo da znas Smile

The following 16 member(s) liked the above post:

mina92medenaCicaollaSOFFI007saaskadadisabihalisa112MINA1971JecaDryasmekerDaltoniServianann027Bikica

jadra211

Senior Member

jadra211

Posted: 04 March 2013 at 7:42pm | IP Logged
Originally posted by Jeca

Jadra,cestitke na slobodi Clap

Jeco srecoHug kako je dobro postati slobodan, zbog samog osecaja da mozes svaki cas nesto iskom... Embarrassed kamo srece da imam i vise vremena i da umem vise i bolje, a ovako, trudim se kako i koliko mogu... zelim samo da uvek uz nas budu nasi MAKAN KAKA i PAPU, ja ih obozavam, stvarno, majke mi, a i tebe voleeem mlooogo

Edited by jadra211 - 04 March 2013 at 7:42pm

The following 15 member(s) liked the above post:

medenaCicamima88SOFFI007saaskadadisabihalisa112MINA1971JecaDryaDaltonismekerServianann027Bikica

Sicilija

Newbie

Sicilija

Posted: 04 March 2013 at 7:52pm | IP Logged
I od mene, laku noc vam zelim.
P.S. konacno sam savladala PM, jos da promenim slicicu. Napredujem polako, ne kao tenak, ali se stize i pesice.

The following 17 member(s) liked the above post:

mina92medenajadra211ollaCicamima88SOFFI007saaskadadisabihalisa112MINA1971JecaDryaDaltonismekerServianaBikica

Vishakha_Sakhi

IF-Sizzlerz

Vishakha_Sakhi

Posted: 04 March 2013 at 7:56pm | IP Logged
Everything is free to use:

The following 18 member(s) liked the above post:

Sicilijamina92medenaCicajadra211ollamima88saaskadadisabihalisa112MINA1971JecaDryaDaltonismekerServianann027Bikica

Drya

IF-Dazzler

Drya

Posted: 04 March 2013 at 7:57pm | IP Logged
Originally posted by nn027

Originally posted by Daltoni

Dacas, ja verujem da je tebi stalo do nase borbe,i do tvoje IP adrese,ali mnogo ti to tajnovito..ipak je ovo BV a ne James Bond 007..ja te nista ne razumem,sta cu kad sam glupa..Confused

Hahaha Ja sam Dal iskopirala tekst i prevodila sebi. Rotiraj slogove. Poslednji stavi napred . Sve ce dobiti smissao
I tako ce sad starosedeoci da izgulaju nov nacin komuniciranja LOL Pa ti nas ofiras ROFL

The following 14 member(s) liked the above post:

mina92medenaCicaollajadra211saaskadadisabihalisa112MINA1971Bikicann027ServianasmekerDaltoni

Post Reply New Post

Go to top