Balika Vadhu

EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #21 (Page 115)

Post Reply New Post

Page 115 of 150

jadra211

Senior Member

jadra211

Posted: 04 March 2013 at 6:28pm | IP Logged
Originally posted by saska

Originally posted by Cica

Ako ima jos nekoga neka svrati malo do komsiluka.

http://www.hindustantimes.com/Entertainment/Television/The-show-must-go-on-Pratyusha-quits-Balika-Vadhu-at-peak/Article1-1020853.aspx
Bila ,sta mi se tamo dofadja kaze pofresna adresa ?

Ja uspela iz cuga, pricaju kako su i dosad upadali i ispadali iz takvih sovova, pa nekad propadali nekad ne bas... ima ispod i raspravljanja... ajde da vidimo nase duse balkanske Hug samo napred u nove radne pobede, nema predavanja pred planinama i ostalim bikuljama! Obozavam Makana i Papua, ma ziveli oni nama sto godina Clap

The following 16 member(s) liked the above post:

dada68saaskamedenaollamima88SOFFI007Cicaalisa112MINA1971DryasmekerDaltoniBikicasaskann027Serviana

Dear Guest, Being an unregistered member you are missing out on participating in the lively discussions happening on the topic "EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #21 (Page 115)" in Balika Vadhu forum. In addition you lose out on the fun interactions with fellow members and other member exclusive features that India-Forums has to offer. Join India's most popular discussion portal on Indian Entertainment. It's FREE and registration is effortless so JOIN NOW!

SOFFI007

Senior Member

SOFFI007

Posted: 04 March 2013 at 6:39pm | IP Logged
 Samo jos  nesto zelim da podelim sa vama.
MOlim vas obratite narocitu paznju  sa kakvim  "zarom" izgovara  njeno  ime...kao  da zove 
Tutu  Bugarina..hehehehBig smileBig smile.  A nasu   Anandi kada izgovara njeno ime kao da je miluje...LOL
Znaci  scenu sam odgledala deset puta,  i svaki put je zvucao sve gore... Confused A svi  kadrovi  sa nasom Anandi, ... ma... ne mozes ih se nagledatiiiHeart .i  naslusatiHeart...

The following 18 member(s) liked the above post:

dada68mina92medenasaaskajadra211ollamima88Cicaalisa112JecaMINA1971DryasmekerDaltoninn027saskaBikicaServiana

saska

IF-Sizzlerz

saska

Posted: 04 March 2013 at 6:44pm | IP Logged
Originally posted by SOFFI007

Ma bre sto  idete sada kad je naj lep'eWinkWink

Soffi, pa ja sam te cekala i cekala jer si sinoc rekla da taman kad si ti dosla, mi sve otisle, al ti veceras opet u sitne sate Wink

The following 15 member(s) liked the above post:

saaskajadra211ollamima88SOFFI007medenaCicaalisa112DryaMINA1971Bikicann027smekerDaltoniServiana

saska

IF-Sizzlerz

saska

Posted: 04 March 2013 at 6:47pm | IP Logged
Originally posted by SOFFI007

Samo jos  nesto zelim da podelim sa vama.
MOlim vas obratite narocitu paznju  sa kakvim  "zarom" izgovara  njeno  ime...kao  da zove 
Tutu  Bugarina..hehehehBig smileBig smile.  A nasu   Anandi kada izgovara njeno ime kao da je miluje...LOL
Znaci  scenu sam odgledala deset puta,  i svaki put je zvucao sve gore... Confused A svi  kadrovi  sa nasom Anandi, ... ma... ne mozes ih se nagledatiiiHeart .i  naslusatiHeart...

Ja vama lepo kazem, razvod i nek zeni Makana, Makana ionako svi obozavamo i borimo se za njega Heart

The following 16 member(s) liked the above post:

saaskamina92Cicajadra211ollamima88SOFFI007alisa112MINA1971DryaJecaDaltonismekerBikicann027Serviana

Bikica

IF-Sizzlerz

Bikica

Posted: 04 March 2013 at 7:02pm | IP Logged
Ja upadam da pozelim snove u nasem svetu princeva i princeza a oni su tiEmbarrassedSkraceno

Princ je spasao princezu,upoznali su se i vremenom zblizili.Princ je bio ocaran princezom,nije mogao ni trenutka bez nje,kradom je vidjao pred njihovo vencanje,sto je i princezi veoma prijalo.
I tako su se i vencali...Princeza je postala opsednuta svojim princom,postala je nestrpljiva kad on nije bio blizu nje,zvala ga je,sanjarila o njemu...i jedva cekala dan kad ce mu ispoljiti svu svoju ljubav, sve ono sto nije imala snage do sad..a princ je toliko voleo da je cekao kada ce ona sama se odluciti na taj korak...I tako dosao je taj ocekivani dan kada je princ iznenada dosao sa puta i time odusevio princezu..To nije bilo obican susret,ovo je bio susret za pamcenje...Princeza a i princ sijali su od svoje srece...reci su bile suvisne..oci su govorile umesto neiskazanih reci...
Princ je poklonio princezi zekicu i ispoljio po ko zna koji put ljubav prema svojoj dragoj,princeza je sa odusevljenjem primila poklon od svog voljenog...Na decijoj tabli ispisala je I LOVE ...Volela je svog princa...kao nikoga do tada...a princ nije mogao zamisliti zivot bez svoje princeze..njegove koju je spasao od ponora,nijedna druga princeza sa drugim likom pa makar se i zvala isto!!!...Ona je bila  i ostala jedina princeza za njega..njegovaHeart  PPPHeart -Anandi..Heart makan kaka

ps.Drustvo dalje snivajte sami..Wink...
Nadam se da ce se probuditi vladar njihovog univerzuma i da cemo ponovo videti nasu princezu i princa...jer drugi za nas nepostoje...
iii

Edited by Bikica - 04 March 2013 at 7:27pm

The following 17 member(s) liked the above post:

saaskaCicajadra211mima88ollamina92medenaSOFFI007alisa112MINA1971JecaDryaDaltonisaskasmekernn027Serviana

jadra211

Senior Member

jadra211

Posted: 04 March 2013 at 7:05pm | IP Logged
Originally posted by nn027

Sad sam ostavila komentar u fan klubu. Kad mere ovaj njihov Television Celebrity Ranking? Njen se ne menja. Volim Makana sada jos vise!!!!

Pa to je ono sto sam ja onomad iskom..., jednostavno niko ne moze da me ubedi da njen da prostite za tri dana padne sa 60 na 80 i bupne na 100 i tu je jos uvek... ma jasno je odakle vetar duva ili odakle puse, svejedno, glavno da je neki vetar grozan u pitanju, meni mnogo lici na onaj od g... jer bikuljetina je njena, rece negde da se poznaju vec 6 godina, a pre nove godine ako se neko seca, isto je bilo reci dal' ce da izadje ili ne, verovatno to njima dvema onom g... od Ga i ovoj bikuljetini nije odgovaralo... to je neko moje vidjenje... pa su malu pritiskali samo tako... posredno, naravno, da se vlasi ne dosete Wink pa nismo mi sisali vesla... (kako gunglici, zar se vesla sisajuConfused)

Edited by jadra211 - 04 March 2013 at 7:06pm

The following 14 member(s) liked the above post:

saaskaCicamima88ollamedenaSOFFI007alisa112MINA1971Bikicann027saskasmekerDaltoniServiana

saska

IF-Sizzlerz

saska

Posted: 04 March 2013 at 7:15pm | IP Logged
Originally posted by Bikica

Ja upadam da pozelim snove u nasem svetu princeva i princeza a oni su tiEmbarrassedSkraceno

Princ je spasao princezu,upoznali su se i vremenom zblizili.Princ je bio ocaran princezom,nije mogao ni trenutka bez nje,kradom je vidjao pred njihovo vencanje,sto je i princezi veoma prijalo.
I tako su se i vencali...Princeza je postala opsednuta svojim princom,postala je nestrpljiva kad on nije bio blizu nje,zvala ga je,sanjarila o njemu...i jedva cekala dan kad ce mu ispoljiti svu svoju ljubav, sve ono sto nije imala snage do sad..a princ je toliko voleo da je cekao kada ce ona sama se odluciti na taj korak...I tako dosao je taj ocekivani dan kada je princ iznenada dosao sa puta i time odusevio princezu..To nije bilo obican susret,ovo je bio susret za pamcenje...Princeza a i princ sijali su od svoje srece...reci su bile suvisne..oci su govorile umesto neiskazanih reci...
Princ je poklonio princezi zekicu i ispoljio po ko zna koji put ljubav prema svojoj dragoj,princeza je sa odusevljenjem primila poklon od svog voljenog...Na decijoj tabli ispisala je I LOVE ...Volela je svog princa...kao nikoga do tada...a princ nije mogao zamisliti zivot bez svoje princeze..njegove koju je spasao od ponora,nijedna druga princeza sa drugim likom pa makar se i zvala isto!!!...Ona je bila  i ostala jedina princeza za njega..njegovaHeart  PPPHeart -Anandi..Heart makan kaka

ps.Drustvo dalje snivajte sami..Wink...
Nadam se da ce se probuditi vladar njihovog univerzuma i da cemo ponovo videti nasu princezu i princa...jer drugi za nas nepostoje...
iii
Biki duso, uvek za kraj poslastica  Hug

The following 15 member(s) liked the above post:

mina92ollasaaskamedenaCicaSOFFI007mima88alisa112MINA1971DryaDaltonismekerBikicann027Serviana

saska

IF-Sizzlerz

saska

Posted: 04 March 2013 at 7:17pm | IP Logged
A posto sam skapirala da u borbi za Makana mogu da se pozlatim sad cu reci da puno volim Makana

The following 13 member(s) liked the above post:

mina92saaskaollamima88medenaCicaalisa112MINA1971DryasmekerDaltoniBikicann027

Post Reply New Post

Go to top