EX YU AnSh SCENARIO MALE NEVESTE #15 - Page 7

Posted: 11 years ago

Ma,ne sudim ja ljudima po odeci, niti po stilu,samo komentarisem koliko se meni ne dopada..Sid/Shiv je najlepsi bez odece,to mu je definitivno dobitna kombinacija..πŸ‘πŸΌ

Ja sam se pomirila s tim da oni tamo nemaju veze s modom🀣🀣 i onda gledam samo facuπŸ˜† πŸ€£
Posted: 11 years ago
Prva epizoda sa Pinka:

http://www.youtube.com/watch?v=72ZLffcb_Ok
Posted: 11 years ago
Originally posted by jadra211




Kaliopice draga, evo nas sad vec u zemlji bajki πŸ‘β­οΈπŸ˜³... ali moram da ti odgovorim na ono od malopre, jesam na "serijeonline" nasla tekst i objasnjenje nase omiljene pesme, ali sam se pre toga dobro namucila da pronadjem kako se uopste zove i ko je izvodjac... to sam radila u "youtube" sa svim mogucim varijacijama reci - BV, Shiv, Anandi, song, music itd. - pa kad sam videla desno slicicu tog benda (da ne kazem bande) koji izvode, onda sam prepoznala likove (kao sto sam rekla, neko je to vec na nekom ranijem topiku postavio i ja sam to ranije nekad cula, ali nisam se setila da to negde i memorisem), a posle toga naravno nije bilo tesko naci objasnjenje na srpskom na linku serijeonline.

πŸ€— Eh, da si nam samo rekla ovde sta trazis, odmah bi ti pritekle u pomoc, a ovako si se namucila... 
Posted: 11 years ago
Originally posted by smeker



🀣 odozdo na gore🀣
Od vas covek d'umre od smeha... πŸ€£
Elem, sto se oblacenja tice, meni su na ovim dodelama nagrada oboje slatki, ali stvarno su mogli nesto bolje da obuku... Ko zna, mozda od silnog posla nisu ni stigli da odu u shoping pa navukli sta im prvo palo pod ruku πŸ˜•
Posted: 11 years ago
Originally posted by nn027



Jel to ovaj cika ima "svecani" perjani prsluk i patike?  Ko je ovde promasio "temu"  on ili Prats?πŸ˜•
Haha, dobro zapazanje, ja sam samo blenula u Prats, cikicu maltene nisam ni primetila πŸ˜†
Posted: 11 years ago
Pa vi niste normalne 🀒
 
 
Edited by Bambina - 11 years ago
Posted: 11 years ago
Daaal ne da ti je dobra tema, nego najbolja do sad πŸ‘
Posted: 11 years ago
Pisu kao da je ta dodela nagrada u fazonu da predstavljaju omladinu Indije,pa se zato Prats sigurno obukla takoπŸ˜ƒ trazim opravdanje jer je volim πŸ˜†πŸ˜†
Posted: 11 years ago
Bikice, nedostajala si, jakooo Cry 
Posted: 11 years ago
Originally posted by Vedo


Hello πŸ˜ƒ



Dear Vedo, te amo❀️

. Thank you for a beautiful VM, love the music and lyrics, not to mention the most beautiful scene till now, Anandis dream.😳

These days we are not getting enough of our beloved couple in BV, so to start a day with such a wonderful  AnSh  VM is really a great pleasure
πŸ€—

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

29 Participants 1176 Replies 79020Views

Topic started by Daltoni

Last replied by medena

loader
loader
up-open TOP