Balika Vadhu

EX YU AnSh SCENARIO MALE NEVESTE #12 - Page 7

Created

Last reply

Replies

1173

Views

72705

Users

29

Likes

14966

Frequent Posters

Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: shmeker


Smeks,zasto ne uzmes neku veseliju boju da te lakse razlikujem?

Sneha.Love thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: shmeker

Zar vam se ne cini da je An ovde visocija nego obicno,mora da je obula visoke stikle ,sto i ide uz ovaj sari😃 nadam se da ce se sad ovako pojavljivati bez marame😃😃 nadam se ali ne vreujem😕
 




Ja mislim da je moja zelena tamnija od Kristinine, ili sam ja farbeblind. 😉 Inace sto se tice ovog Anandinog  novog image-a na forumu pisu da su je zato CVs unakazili u poslednjih nekoliko epizoda sa onim groznim sarijima kako bi razlika bila drasticna, cuvali su novi stajling ko iznenadjenje i bogami su uspeli. Nadajmo se da je to najava nove Anandi i njenog novog izgleda. Bas su slatki i oboje prelepi.
Nase forumasice iz zemlje domacina kazu da nikada nisu videle tako strastveni zagrljaj, i da tu ima dosta sidyushe😳
Serviana thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail + 3
Posted: 11 years ago
Evo mene, sad cu da zavrsim sa iscitavanjem starog i ovog topica.

Elem svesne ste da ce oni sad to njeno priznanje da isto odugovlace. Nesto ce da je prekine svaki put. I tako ce da nam skacu po zivcima...pa kad prizna ce da odugovlace prva bracnu noc i tako dalje i tako blize😕
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
A ova moze li ,ako je nema niko ja mislim da nema😃 znaci neka tamna ljubicanstvena😆
Sneha.Love thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Daltoni


Ne mozes, moras da budes sarena..zar ti se ni jedna druga boja ne dopada...😉



Pa, meni se Dal dopadaju sve boje, moze li ova? Taman kad neku nadjem, poslu dok citam vidim da je vec zauzeta😭 Ako i ova ne valja, vidi ti koje su slobodne, pa budi drug i preporuci, samo nemoj posle da moram da zovem Sherloka da mi je nadje medju onim sarenolikim kockicama😉
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
                       Caps br 1.   .sledi dalje(oprostite..ja sam se tresla sva dok sam radila od uzbudjenja..tako da sam izabrala napamet uradjene kadrove)
ps.uz to ispusila kutiju cigareta...😆
12 10
12 11
12 19
12 30
12 31
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Serviana

Evo mene, sad cu da zavrsim sa iscitavanjem starog i ovog topica.

Elem svesne ste da ce oni sad to njeno priznanje da isto odugovlace. Nesto ce da je prekine svaki put. I tako ce da nam skacu po zivcima...pa kad prizna ce da odugovlace prva bracnu noc i tako dalje i tako blize😕


I te kako smo svesni Jasna, oni su pravi slogirani puzevi sto se njihove brzine tice..A ona Gang(rena) je ubitacna za usi, mislila sam da dobro glumi,ali ona brate preteruje,ko da ce sve da ih bije tamo..
Serviana thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail + 3
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Jeca

Gde je Jasna?Dodji da se radujemo zajedno 🤗



Evo jos citam stari topic!! Stizem Jeco...jos malo!!!🤗
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: loveansh



Ja mislim da je moja zelena tamnija od Kristinine, ili sam ja farbeblind. 😉 Inace sto se tice ovog Anandinog  novog image-a na forumu pisu da su je zato CVs unakazili u poslednjih nekoliko epizoda sa onim groznim sarijima kako bi razlika bila drasticna, cuvali su novi stajling ko iznenadjenje i bogami su uspeli. Nadajmo se da je to najava nove Anandi i njenog novog izgleda. Bas su slatki i oboje prelepi.
Nase forumasice iz zemlje domacina kazu da nikada nisu videle tako strastveni zagrljaj, i da tu ima dosta sidyushe😳


Valjda  cemo jos videti tih zagrljaja,a njih dvoje su super odglumili👏 eh od kad cekaju da se pipnu😉,zato je bilo tako strastveno
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Daltoni


I te kako smo svesni Jasna, oni su pravi slogirani puzevi sto se njihove brzine tice..A ona Gang(rena) je ubitacna za usi, mislila sam da dobro glumi,ali ona brate preteruje,ko da ce sve da ih bije tamo..


Dal🤣 carice Gang(rena) eto  joj nadimka 😆😆