Balika Vadhu
Balika Vadhu

India-Forums

EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #10 (Page 7)

Daltoni IF-Sizzlerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 06 February 2013 at 3:53am | IP Logged
Originally posted by Dora77

Dobro jutro, dobro vas nasla u novom,jubilarnom topicu!

Za dobar dan i da se prekrati cekanje par klipova za nove i stare pionire:
http://www.youtube.com/watch?v=unf5ToMdknc  ( kako li bi zvucalo kad bi Star pevao pionirsku?)

http://www.youtube.com/watch?v=7f-QgIfGd3c  ROFLROFL

http://www.youtube.com/watch?v=sWaX0vZfdZU

Za prvi video, da slazem se tako bi i Star zvucao..ROFL a razumela sam sta peva isto ko sto sam ikada razumela Tita sta govori ROFLROFL
Za drugi video ROFLROFL
Za treci Clap prava pionirska pesma..Thumbs Up

The following 10 member(s) liked the above post:

Dora77kaliopadadisabihalisa112loveanshBikicakop93smekersladjana333nn027

Jeca IF-Rockerz
Jeca
Jeca

Posted: 06 February 2013 at 3:58am | IP Logged
Originally posted by shmeker

Originally posted by Jeca1997

Drage moje,prvo da vam se izvinim za to sto sa epizodom imaju i reklame.Desilo se to da sam se zeznula pa umesto onog videa gde su isecene reklame ja postavim onaj gde nisu (ala sam pametna,nema sta Dead) A sto se tice druge epizode,krecem sa stavljam,ocekujte za nekih 50 minuta Smile

Hvala jeco na truduClap ma sve je super bez sikiracijeBig smileWink

Nema na cemu Smile

The following 11 member(s) liked the above post:

Dora77alisa112kaliopadadisabihmedenaloveanshBikicasmekerkop93nn027sladjana333

Jeca IF-Rockerz
Jeca
Jeca

Posted: 06 February 2013 at 4:02am | IP Logged
Originally posted by Daltoni

Drage moje,prvo da vam se izvinim za to sto sa epizodom imaju i reklame.Desilo se to da sam se zeznula pa umesto onog videa gde su isecene reklame ja postavim onaj gde nisu (ala sam pametna,nema sta Dead) A sto se tice druge epizode,krecem sa stavljam,ocekujte za nekih 50 minuta Smile

Prvi put je uvek najteze, kada se budes izverzirala ima da ih postavljas ko od sale..Wink Bitna je namera, i hvala ti za trud..sada cemo da imamo i svoj kanal sa sertijama sa prevodom..tako sam srecna...Clap Clap Clap

Nema na cemu,volim kada mogu da pomognem Smile

Dora77medenaalisa112kaliopaloveanshsmekerDaltonikop93Bikicann027sladjana333

Daltoni IF-Sizzlerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 06 February 2013 at 4:03am | IP Logged

Da,zaboravila sam da vam kazem : moze da se desi da mi ovi sa Pinka obrisu videe zbog prava,ali ja cu iznova i iznova da stavljam Wink Da znate... Smile

VaziWink ma ko ih sisaLOLLOL

Jeco, dok oni provale...Ja predlazem i svim pionirkama da pocnu da skidaju epizode koje Jeca postavlja na svoje racunare, bice im lakse da ih ponovo gledaju i ako se nesto desi sa Jecinim kanalom, mozemo da nastavimo gde smo stale ili saljemo mejlom one snimke koji nam fale..

The following 15 member(s) liked the above post:

BambinaDora77jadra211kaliopadadisabihalisa112medenaJecaloveanshBikicakop93smekersladjana333Servianann027

Daltoni IF-Sizzlerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 06 February 2013 at 4:04am | IP Logged

Prvi put je uvek najteze, kada se budes izverzirala ima da ih postavljas ko od sale..Wink Bitna je namera, i hvala ti za trud..sada cemo da imamo i svoj kanal sa sertijama sa prevodom..tako sam srecna...Clap Clap Clap

Nema na cemu,volim kada mogu da pomognem Smile

Jeco, mene si toliko usrecila, da nemas predstavu..Ljubim te i grlim te puno Hug

The following 13 member(s) liked the above post:

Dora77jadra211BambinakaliopamedenaJecaloveanshkop93smekerBikicaServianann027sladjana333

Jeca IF-Rockerz
Jeca
Jeca

Posted: 06 February 2013 at 4:06am | IP Logged
Originally posted by Dora77

Hvala ,Jeco, puno,puno,puno!!!! Heart si!  Nemas brige-reklame se mogu premotati!Wink

Nista Wink Znam da mogu,ali sam se iznervirala,posto sam vec bila spremila onaj bez Smile

The following 12 member(s) liked the above post:

Dora77jadra211kaliopadadisabihloveanshkop93DaltonismekerBikicann027sladjana333Serviana

Dora77 Senior Member
Dora77
Dora77

Posted: 06 February 2013 at 4:08am | IP Logged

http://www.youtube.com/watch?v=sWaX0vZfdZU

[/QUOTE]

Za treci Clap prava pionirska pesma..Thumbs Up
[/QUOTE]
A sada-nagradno pitanje:,,Ko je najveci frajer ?"

jadra211alisa112kaliopadadisabihloveanshkop93DaltonismekerBikicann027sladjana333

Jeca IF-Rockerz
Jeca
Jeca

Posted: 06 February 2013 at 4:08am | IP Logged

Da,zaboravila sam da vam kazem : moze da se desi da mi ovi sa Pinka obrisu videe zbog prava,ali ja cu iznova i iznova da stavljam Wink Da znate... Smile

VaziWink ma ko ih sisaLOLLOL

Jeco, dok oni provale...Ja predlazem i svim pionirkama da pocnu da skidaju epizode koje Jeca postavlja na svoje racunare, bice im lakse da ih ponovo gledaju i ako se nesto desi sa Jecinim kanalom, mozemo da nastavimo gde smo stale ili saljemo mejlom one snimke koji nam fale..

Slazem se Smile Svaki video sa YT mozete skinuti ovde:
http://keepvid.com/

The following 12 member(s) liked the above post:

Dora77jadra211medenaalisa112dadisabihloveanshkop93smekerDaltoniBikicann027sladjana333

Go to top