EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #10 - Page 119

Created

Last reply

Replies

1186

Views

82012

Users

26

Likes

14617

Frequent Posters

kop93 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Drage Forumasice sta vi vidite na mojoj profilnoj slici??? Stavila sam zenu,a Jeca mi kaze da vidi cvijece!! πŸ˜•
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
KRAJ ...
Drugarice pionirke, skinite kape i pionirske marame..i polako se presvucite u omiljenu glumicu iz romanticnih filmova..vodim vas u bioskop:

https://www.indiaforums.com/forum/post/75796030



Dora77 thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Jeca1997


Kada je rekao da se moli za njega?Procitah da je rekao da je njen muz,ali nisam videla to...

Tako pise u WU na Desitvbox-u. Bar sam ja tako razumela
dadisabih thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago

 Sreca da Minu nije sl*g stavila na vecerasnju epizodu😑
alisa112 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Ja citala komentare na AT. I oni su ubedjeni da ce Sh biti povredjen! πŸ˜­
Neki su i veoma zadovoljni AnSh razgovorom... Valjda oni bolje razumeju sta su rekli...
Kad sam pogledala ponovo, primetih da se πŸ· nesto ljubomorno beci... tako da pretpostavljam da je imao razloga za to. 
Pretpostavljam da posto je ona krestava pala, da ce πŸ· ostati da se pobrine za nju, a ovaj nas β­οΈ (brze trci od slinavka) ce da nastrada... Nadam se malo... πŸ˜­
To je logican sled... mada se pokazalo... da se oni u logiku bas ne razumeju!


Edited by alisa112 - 11 years ago
sladjana333 thumbnail
Posted: 11 years ago

Sladjo u svemu se savrseno razumemo,samo da znas,divno je za zensku decu kad imaju brata,a isto tako i obrnuto,budi sigurna da ce tvoj sin jednog dana biti dobar muz jer je rastao uz dve sestre i naucio je da postuje zene,ja to znam iz licnog iskustva,imam starijeg brata,uvek je bio divan prema meni,nezan,zastitnik,takav je prema svojoj zeni,zato kazem,ima Shivova u stvarnom zivotu,za one neverne Tome koje kazu da je lik iz bajke,postoje itekako i za Dal poruka,trazi,cero,trazi,nemoj se zadovoljiti necim manjim,sigurna sam da ces pronaci svog Shiva pa makar potrosila vazda vezbankiπŸ˜‰
πŸ‘πŸ‘πŸ‘
Draga mama, ne verujem da cu naci to sto trazim ali cu radije umreti pokusavajuci nego da se zarobim sa nekim ko me ne zasluzuje..Meni muskarac nije potreban u zivotu, imam svoje parce hleba i krov nad glavom, a za ostale potrebe jos uvek mogu da biram..drustva je doduse sve manje jer ih nesto uhvatilo pa se samo udaju i zene,kao da hvataju zadnji voz..πŸ˜†

Podrzavam te u potpunosti ali moj dobonamerni savet ti je ne lisavaj sebe jednog uz jedan dodatak jos, pazi da bude kao β­οΈ, jer sve je nasledno, ne samo fizicki izgled, vec sve, karakter, osobine, inteligencija, sve.(provereno tacno na moja ).

Potpuno se slazem, a i nameravam, trazim nekoga ko ce biti kombinacija pameti i lepote za donora s.. , na zalost obicno ispadnu komplikacije, tipa : njegova porodicna istorija naslednih bolesti i slicno..na kraju cu da se opredelim za kombinaciju zdravlje i izgled (sportista) a pamet neka nasledi od mene,ovo malo sto je imam, nadomestice je lepotom πŸ˜†πŸ˜‰
Za ''puteve i nacine'' moras sama da se snadjes, a posle izaberi, da mi je ova pamet, a one godine, mislim, zimovanje, letovanje, sve izracunas i skockas i rezultat nema da izostane, sad ti je to sve pronadjeno, a ovo, sto ti navodis u drugom redu, kao krajnje resenjeπŸ˜‰
Sneha.Love thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Daltoni


I Tina i Sladja isto misle...Ja ne znam..Sta ostale misle?



Eto, ja odgledala epizodu i procitala WU. Tetka se taman spremala da poprica sa A kada je Papp doneo onu lila/belu cebad i odneo na pranje, nakon sto mu je to A naredila. CM je tada odlucila da saceka sa pricom i vidi kako ce se stvari odvijati.

Mislim da na kraju nece ni imati potrebe da prica jer ce se sve izmedju AnSh srediti, nakon sto Shiv bude povredjen (nista fatalno, ni zestoko) i Anandi shvati koliko ga voli. Svi u AT-u misle da ce do Shivove povrede doci u borbi sa Ratanom, sledece nedelje.

Meni se danas svideo njihov razgovor telefonom, Ponovo su pokazali uzajamnu brigu, i kroz salu pokazali koliko su povezani. Ona se brinula za njega, a on je bio hrabar i neustrasiv.😊