Balika Vadhu

EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #10 - Page 118

Created

Last reply

Replies

1186

Views

81993

Users

26

Likes

14617

Frequent Posters

Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Bikica

Izvolite kalendar...pa da mozemo bileziti lepe trenutke AnSh..i brojati do Valentinovo...😳


Biki, ovo ti kradem i stavljam kao wallpaper..πŸ˜† πŸ˜† πŸ˜†
Jeca thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Dora77


Shiv je rekao Anandi da se moli za njega , a kako CV uvek daju neke tragove i nesto najavljuju ali onako malo uvijeno , moguce je da ce se nesto desiti. Mada i ja mislim da nece biti puno povredjen vec mozda onesvescen a ona ce misliti da jeste ozbiljno.


Kada je rekao da se moli za njega?Procitah da je rekao da je njen muz,ali nisam videla to...
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Daltoni


Biki,ne trazi logiku,jer ces ispasti gluplja i nebuloznija od njih jer ovo sve odavno nema veze s mozgom..ne trudi se..samo se nasmej i nastavi da gutas ...🀒

Tacno DalπŸ€—...kod njih je neka druga logika u pitanju...necu ni da vise razmisljam o njima..uopste niti da ih komentarisem...ne mogu me  razocarati koliko se ja mogu nasmejati svemu tome...😳
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Ni ja Smeks, ne verujem,slazem se sa Jecom, i sto se mene tice neka se vise nesto pomeri sa mrtve tacke u nekom smeru..pa makar Shiv bio sa Gangom a Anandi sa Jag...
PS Sreca pa nije sezona paradajzu, nemojte samo da me gadjate sa onim iz flase ..please..😭 πŸ˜†



Dalll😭 jajima cu da te gadjam,πŸ˜†πŸ˜† nisam pravila paradajz u flaseπŸ˜ƒ
alisa112 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Bikica

Izvolite kalendar...pa da mozemo bileziti lepe trenutke AnSh..i brojati do Valentinovo...😳




A ja cu da odstampam ... pa da okacim na zid!! πŸ˜† πŸ˜† Umesto postera! πŸ€£
kop93 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: dadisabih


I tajanstvenaπŸ˜‰ Nesto priprema😊

Dadi,dadi πŸ˜†πŸ˜† citas me ko otvorenu knjigu...πŸ˜‰πŸ˜ƒπŸ˜†πŸ˜†
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: shmeker


Ja sam je danas davila πŸ˜‘😑 ostace bez glasa ako nastavi da me iritira,πŸ˜†πŸ˜†


Znaci to je bilo u pitanju πŸ˜† πŸ˜† πŸ˜† Ostace ona i bez kose,ako nastavi da se naginje ka Sidu..πŸ˜† πŸ˜†
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: shmeker

Ni ja Smeks, ne verujem,slazem se sa Jecom, i sto se mene tice neka se vise nesto pomeri sa mrtve tacke u nekom smeru..pa makar Shiv bio sa Gangom a Anandi sa Jag...
PS Sreca pa nije sezona paradajzu, nemojte samo da me gadjate sa onim iz flase ..please..😭 πŸ˜†




Dalll😭 jajima cu da te gadjam,πŸ˜†πŸ˜† nisam pravila paradajz u flaseπŸ˜ƒ


Moze,samo da nisu nojeva πŸ˜† πŸ˜† πŸ˜†
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: sashka123

moguc je ovaj Bikicin scenario ,pa ako vec mora da bude povredjen,neka sve bude tako kako Biki kaze,mada mi je to njegovo povredjivanje bljak,a ne bih volela ni svinja da bude povredjen,iz 2 razloga,jer bi ga opet velicali kao heroja i drugo,mogao bi opet od amnezije da oboliπŸ˜•

Da Sasha...ni ja ne bi zelela da iko bude povredjen...ali verovatno iza toga stoji neki razlog...
ali necu se zamarati time...nego razmisljam ruzicasto i cekam trenutak...kada ce biti ruzicasti vatromet...😳
Dal...no problem...❀️...svidja ti se kalendarcic...πŸ˜†
Edited by Bikica - 11 years ago
Jeca thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Daltoni


Ni ja Smeks, ne verujem,slazem se sa Jecom, i sto se mene tice neka se vise nesto pomeri sa mrtve tacke u nekom smeru..pa makar Shiv bio sa Gangom a Anandi sa Jag...
PS Sreca pa nije sezona paradajzu, nemojte samo da me gadjate sa onim iz flase ..please..😭 πŸ˜†


U tom slucaju ne bih tebe gadjala,vec CV's πŸ˜‘😑 πŸ˜†πŸ˜†