EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #6 - Page 7

Posted: 11 years ago
Originally posted by Daltoni


Biki ,dobra ti ova cokoladica,samo sam cula da goji ali cudno..ugojis se za 9 meseci naglo a posle smrsas..Neverovatno πŸ˜† πŸ˜† πŸ˜†

Joj...Dal...🀣🀣🀣...bas,,cudno...samo  9meseci🀣🀣🀣
Je' li da i nakraju dobijes veliku mislim...cokoladnu 
Posted: 11 years ago
Originally posted by Daltoni



E Kopice,ako ga ona nastavi pipkati,grliti,stipkati a on nastavi drzati ruke u dzepovima,morace uskoro da mu usiva i dzepove i to na vise mesta..πŸ˜†πŸ€£πŸ€£πŸ€£
 
 
Ma usila bi mu ih nekako, to me ne brine, domacica je to πŸ˜†... nego me brine ono grickanje konca, to bi joj morao vec neko pokasti 😳 πŸ˜Ž
Posted: 11 years ago
Originally posted by Tina013


 
 
Ma usila bi mu ih nekako, to me ne brine, domacica je to πŸ˜†... nego me brine ono grickanje konca, to bi joj morao vec neko pokasti 😳 πŸ˜Ž

E da li je neko ocekivao od one nase svete Anandi da ce tako da gricne konac ,postoje makaze pa  ono isto neznam kako se zove bas za paranje konaca a ona cap..😲...Ajde kazite? Ja iskreno nisam i jos ne mogu da se nacudim..prvo zagrljaj a posle ono priblizavanje usnama na njegove grudi..Jadan Shiv,ni njemu sigurno nista nije jasno,bas kao i meni..πŸ˜†πŸ˜†
Edited by Daltoni - 11 years ago
Posted: 11 years ago
Ansh go to Shanti Dhaam orphanage  & say we brought blankets for the kids
A girl comes up & says I want blanket for the doctor bhaiya
Anandi says of course
Ansh follow her with Anandi holding the blanket 
the girl says Doctor bhaiya & Jagiya treating a patient turns around &  is face to face with Ansh they are shocked 


Evo promo za sutra,slucajno su ga sreli.Znaci da Sh nije znao da je tu.Kad vidim πŸ· u kadru
Posted: 11 years ago
Mene zanima odkud ta njena iznenadna promena,samo da nije zahvalnost sto je rekao da ce da vrati🐷 kuci.A mozda nam se domacica zaljubila ko znaπŸ˜†
Posted: 11 years ago
Originally posted by Daltoni


Biki ,dobra ti ova cokoladica,samo sam cula da goji ali cudno..ugojis se za 9 meseci naglo a posle smrsas..Neverovatno πŸ˜† πŸ˜† πŸ˜†
Istinito: Stala zena u visokom stadiju trudnoce na vagu,a muz je mjerucka i kaze:Ah,sta k...c moze napravit od zene!! 😲🀣
Posted: 11 years ago
Originally posted by kop93


Istinito: Stala zena u visokom stadiju trudnoce na vagu,a muz je mjerucka i kaze:Ah,sta k...c moze napravit od zene!! 😲🀣

πŸ€£πŸ€£πŸ‘πŸΌ
Posted: 11 years ago
Originally posted by kop93


Istinito: Stala zena u visokom stadiju trudnoce na vagu,a muz je mjerucka i kaze:Ah,sta k...c moze napravit od zene!! 😲🀣

Kopice,ako nekada ostanem u drugom stanju,dolazim kod tebe u Svicu da se porodim.Zelim da me ti u tvom porodilistu primis a umesto anestezije da mi pricas viceve ,moze drugarice ? 🀣 🀣

Posted: 11 years ago
http://s2.postimage.org/wjtuk9tll/DSCN0629.jpg

http://s2.postimage.org/vk852b3tl/DSCN0630.jpg

http://s9.postimage.org/4cvm651fj/DSCN0631.jpg

Evo, ne znam da li je dobro postavljeno :)
Posted: 11 years ago
Bas me zanima sta ce reci🐷?Kad bi mogla sad da odgledam sutrasnju epizoduπŸ˜† nesto se Sh smeska u pozadini,a posle je nervozan ko zna ,da nam ne presedne danasnje radovanjeπŸ˜•

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

24 Participants 1154 Replies 92982Views

Topic started by Daltoni

Last replied by dadisabih

loader
loader
up-open TOP