Balika Vadhu
Balika Vadhu

India-Forums

EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #5 (Page 8)

smeker IF-Sizzlerz
smeker
smeker

Posted: 06 January 2013 at 1:31pm | IP Logged
Originally posted by dadisabih

Gledajuci An i JPig bas sam se rastuzila i nisam odgledala sveConfusedDeadsreca sem serije imamo nasa vidjenja i komentare.
ONO ZA HLACE mislila sam NA DZEPOVEROFL

Znam dadisa ROFL i ja sam tako shvatilaROFL

The following 2 member(s) liked the above post:

Daltonikop93

dadisabih Goldie
dadisabih
dadisabih

Posted: 06 January 2013 at 1:37pm | IP Logged
Originally posted by shmeker

Sta mislite An otvara vrata i buket cveca od njenog muzicaEmbarrassed

KojegQuestion Bivsi i ne zna sta je cvijece,a od sadasnjeg, mozda i pzze, dostava, da se An ne zamara oko sporetaWinkLOLjer ona hoce samo da radi,radi,radi, a sve pogresno i na pogresnom mjestu.Bas je neiskusna i isprepadanaConfused
od romantike slabo cemo mi sta vidjetiSmile

The following 5 member(s) liked the above post:

CpbujaJecasmekerDaltonikop93

smeker IF-Sizzlerz
smeker
smeker

Posted: 06 January 2013 at 1:41pm | IP Logged

Sta mislite An otvara vrata i buket cveca od njenog muzicaEmbarrassed

KojegQuestion Bivsi i ne zna sta je cvijece,a od sadasnjeg, mozda i pzze, dostava, da se An ne zamara oko sporetaWinkLOLjer ona hoce samo da radi,radi,radi, a sve pogresno i na pogresnom mjestu.Bas je neiskusna i isprepadanaConfused
od romantike slabo cemo mi sta vidjetiSmile

Mislila sam od sadasnjegBig smileali moze i ovo sto si ti napisala.Negde sam procitala na fb stranici kom ,da je ona uplasena i vrlo svesna njegove blizine,videcemo i ja se nesto posebno ne nadam izgleda da je bolje kad je ljut na nju,ona tad obraca paznjuConfused

The following 4 member(s) liked the above post:

CpbujadadisabihDaltonikop93

Daltoni IF-Sizzlerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 06 January 2013 at 1:49pm | IP Logged
Ja i ova glumica imamo istu haljinicu LOL,ja sam takvu istu nosila za docek..ROFL

http://youtu.be/77fc1HptIC8

Ko posti neka ne gleda ROFL ROFL

Edited by Daltoni - 06 January 2013 at 2:16pm

smekerkop93

smeker IF-Sizzlerz
smeker
smeker

Posted: 06 January 2013 at 1:52pm | IP Logged
Originally posted by Daltoni

Ja i ova glumica imamo istu haljinicu LOL,ja sam takvu istu nosila za docek..ROFL

Opa Wink DalThumbs Up

Daltonikop93

Daltoni IF-Sizzlerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 06 January 2013 at 1:54pm | IP Logged

Gledajuci An i JPig bas sam se rastuzila i nisam odgledala sveConfusedDeadsreca sem serije imamo nasa vidjenja i komentare.
ONO ZA HLACE mislila sam NA DZEPOVEROFL

Znam dadisa ROFL i ja sam tako shvatilaROFL

ROFL ROFL

The following 1 member(s) liked the above post:

kop93

Daltoni IF-Sizzlerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 06 January 2013 at 1:55pm | IP Logged

Originally posted by Daltoni

Opa Wink DalThumbs Up

Nisam na vreme stavila napomenu, ti Smekerice veceras ne postis ? ROFL

The following 3 member(s) liked the above post:

dadisabihsmekerkop93

dadisabih Goldie
dadisabih
dadisabih

Posted: 06 January 2013 at 1:55pm | IP Logged

Za edukaciju CV, i upoznavanje drugih kulturaSmile
HeartHeartHeart

Carolija poljupca

"Osnovna sustina poljupca upravo je u prepoznavanju duse one druge osobe, jer duh i dah imaju isti etimoloski korijen i samim tim upucuju na istovjetnost. Dah, kao i duh, oznacava zivot, ali istovremeno cini onu najfiniju supstancu svijesti kojom dva ljudska bica mogu da komuniciraju. Vibracijom daha dobijaju se rijeci, a one su postale osnov komunikacije medju ljudima, mada se komunikacija nikada ne odvija samo na ravni govora.

Banalno gledano, poljubac predstavlja mijesanje dva daha ili blisku razmjenu licne energije. Nivoi poljupca znatno se razlikuju medju sobom, covjek je i poljubac sveo na konvencionalnu ravan, ali ipak nikada mu nije mogla biti oduzeta snaga koju posjeduje.

Poljubac je znak naklonosti ili prijateljskog stava prema drugoj osobi sa kojom se razmjenjuje – u slucaju konvencionalnih odnosa.

Cista ljubav je, neuprljana razumom, djelovanje Centrifugalne sile, koja u modifikovanom vidu daje i gravitaciju. Poljubac je upravo priblizavanje i spajanje usana dvije osobe koje osjecaju privlacnost jedna prema drugoj. Obzirom da je to prvi zaista blizak kontakt izmedju muskarca i zene, sasvim je logicno da predstavlja pitanje "ko si ti".

U cistim ljubavnim odnosima muskarac i zena se prepoznaju pogledom, prepoznaju "da je ona druga osoba nesto sasvim razlicito od drugih ljudi" i osjeti se privlacnost. Oci su takodje veoma snazan izvor energije preko kojega ljudi komuniciraju. Zbog toga nije slucajno pokrivanje zeninih ociju u islamskim zemljama, jer prvo prepoznavanje izmedju muskarca i zene desava se upravo ukrstanjem pogleda. Zaljubljenima, kojima konvencije ne dozvoljavaju dalji kontakt, dovoljno je samo da se pogledaju na nekom javnom skupu i taj pogled dovoljan je da uspostavi nijemu komunikaciju, koja sa svoje strane daje osjecaj tihog zadovoljstva i zelju za spajanjem.

Muskarac i zena, koji osjete unutrasnju zelju za spajanjem, prvenstveno se prepoznaju pogledom, ali poljubac je prvi konkretan kontakt. Ustima se direktno prima energija druge osobe i istovremeno prenosi svoja sopstvena. Oci se zatvaraju, jer kontakt pogledom je energetski daleko slabiji nego kontakt usnama. Osim toga, oci su izvjezbane da neprekidno primaju vizuelne utiske okoline, a u slucaju poljupca ovakvi utisci su nepotrebni. Znaci, prestaje dotok spoljnih informacija i citava svijest fokusira se samo na dozivljaj razmjene osjecaja (energije) kroz culni utisak dodira.

Poljubac djeluje na iskonskom nivou samo onda kada su i muskarac i zena potpuno otvoreni i predani jedno drugom. Sve ostalo je igra razuma. Ljudi su naucili da poljubac predstavlja prvi susret polnosti, pa su tako na veoma nisku ravan sveli i ovaj sveti kontakt. U danasnje doba izvitoperenih vrijednosti poljubac je najvise degradiran.

Strastveni poljubac "od kojeg polazi zica na carapi" javlja se samo kod duzeg perioda neostvarene privlacnosti ili ako poslije duze apstinencije naidjes na muskarca koji te trenutno privuce svojom Licnom notom. Bljesak varnice, je nagli priliv seksualne energije u svijest, gdje razum apsolutno gubi funkciju a probudjena akumulirana energija stremi ka visim predjelima svijesti, budeci iskonske osjecaje, sto se dozivljava kao nesvjestica. Jedino istrenirani razum, tacnije razum koji je postao toliko elastican da moze da se snadje i u drugim nivoima svijesti, uspijeva da registruje promjene na drugim planovima. Obican covjek ovaj dozivljaj naziva ekstaza, ali apsolutno ne umije da isprica sta je zapravo dozivio, jer osjecaji koji su ga preplavili ne dozivljavaju se na uobicajenom planu svijesti, te samim tim nemaju ni ime. Ali, zar je to prvi put da covjek nema adekvatan naziv za "stanovnike" svog unutrasnjeg svijeta?

Svijest covjeka je prilicno evoluirala, ali nastavak evolucije svijesti je tek pred nama. Jednoga dana postojace ime svemu ispoljenom, a konacno ime bit ce Ime stvaranja."

HeartHeartHeart

The following 3 member(s) liked the above post:

smekerDaltonikop93

Go to top