Balika Vadhu
Balika Vadhu

India-Forums

EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #5 (Page 3)

smeker IF-Sizzlerz
smeker
smeker

Posted: 06 January 2013 at 8:02am | IP Logged
Originally posted by Cpbuja

Originally posted by shmeker

kako da postavim sliku ,Big smileneznam 

Prvo odes na sajt postimage.org

Kliknes na dugme Dodaj fajl(ove) i postavis putanju do slike na kompjuteru. Kliknes na dugme Posalji. Zatim kopiras direktan link koji ti se pojavi

i kad pises post na forumu stisnes dugme Insert Image gore pri vrhu

i tu ubacis direktan link sto si kopirala.

Kliknes na OK i trebalo bi da vidis sliku u svom postu.

hvalaThumbs Up

The following 3 member(s) liked the above post:

CpbujadadisabihDaltoni

smeker IF-Sizzlerz
smeker
smeker

Posted: 06 January 2013 at 8:11am | IP Logged
Originally posted by Daltoni

Originally posted by Gocilija

Nadam se da cemo sada ovde pisati lepe stvari.Valjda ce pocetak novog topica doneti i nove i zanimljive preokrete.CV stalno iznenadjuje mozda nas iznenadi pozitivnim ishodom.I ja mislim da je potrebno strpljenje da bi  se An probudila iz tog njenog sveta i dalje mi nije jasno zasto toliki strah.Svaki put kad odgledam novu epizodu uvek imam utisak da se sve vise plasi umesto obrnuto,neznam kako ce on uspeti da je opusti,jedino ako ocekuje od nje da mu stvarno kaze razlog.Bojim se da ne izgubi strpljenje,jer ja biConfused.Sve vise verujem da ce ubaciti asimu da je pravi ljubomornom i ona tad shavti da ga voli,ali to ce nam pokidati zivce,mozda kad Sh vidi da joj smeta asimino ponasanje malo to i namerno radi ne bi li je osvestio.OuchNeznam jedva cekam sutra da vidim ko je na vratima.Shocked

Ja sam vec negde napisala u komentaru, da se An ponasa kao de je u najmanju ruku dozivela neko silovanje,  pa ima  jako lose iskustvo u tom pogled -  jedino  bi to bilo logicno objasnjenje.  Drugi razlog je da ga ni malo ne voli,  ona se cak ponasa tako kao da joj  se Sh gadi,  jezi se na svaki njegov dodir, kao da je gubav...  Mislim da je to malo preterano, cak i za scene na filmu.  Za takvo ponasanje mora da  postoji neka predistorija-  a, koliko znamo ona je nema.  Volela je Jagija i nije bila silovna, pa sta sad ?   Ne voli Shiva ?  OK, neka onda bude postena (u njenom stilu) prvo prema samoj sebi, pa onda i prema Shivu. Neka mu otvoreno kaze da ga jos nije zavolela, da ga samo simpatise ( ako je i to tacno ?)  i da joj treba vremena. Da ga zamoli za strpljenje i razumevanje. Njega ce to da zaboli, bice povredjen, ali  nista se tu ne moze. Nekoga ili volis ili ga ne volis - tu nema sredine.  Ljubav se ne moze  izmoliti,  niti kupiti, niti pretnjama mozes naterati nekoga da te voli. Ja mislim da ga ono podsvesn voli, ali da toga jos nije svesna. Mozda joj svrano treba neki dobar izazov -  da se nesto krupno dogodi ( ne bi volela da Shivov zivot bude ugrozen, ali  mozda bi je to dozvalo pameti !) ili, eto da se pojavi da Anshi  i da joj pokaze koliko je njen Shiv privlacan  drugim  zenama ... Ali, videcemo u kom smeru ce CV da vodi radnju i da nam trenira zivce !!

I ja se slazem da An nijue silovana,ali ste zaboravile da je bila iskoriscavana..svako put kada bi dolazio kuci iz Mumbaja,on bi je seksualno iskoriscavao,jer svi znamo da je voleo Gauri, i ko zna kako se izivljavao nad njom da bi ispunio svoje potrebe,dok se ona rado predavala ne s**teci o cemu je rec ali osecajuci njegovu hladnocu posle samog cina..Evo nekih scena susreta ,zao mi je sto nisam nogla da nadjem onu epizodu gde je An minjusa bila zakacena na njegovu kosulju :

http://youtu.be/AmqtqRW65cI

http://youtu.be/d9QLvDKAGhk

http://youtu.be/YyGQN2fCJhk

A evo kako izgleda zaljubljena Anandi ,cisto poredjenja radi..

http://youtu.be/zFoiQWP8PVc

Sad kad sam se setila ovih dogadjaja, ona i nezna sta je ljubav.

dadisabihDaltonikop93

Daltoni IF-Sizzlerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 06 January 2013 at 8:18am | IP Logged
Originally posted by Cpbuja

kako da postavim sliku ,Big smileneznam 

Prvo odes na sajt postimage.org

Kliknes na dugme Dodaj fajl(ove) i postavis putanju do slike na kompjuteru. Kliknes na dugme Posalji. Zatim kopiras direktan link koji ti se pojavi

i kad pises post na forumu stisnes dugme Insert Image gore pri vrhu

i tu ubacis direktan link sto si kopirala.

Kliknes na OK i trebalo bi da vidis sliku u svom postu.

Hvala puno,puno sam naucila od tebe danas..Drago mi je sto te imamo Hug

The following 2 member(s) liked the above post:

Cpbujadadisabih

smeker IF-Sizzlerz
smeker
smeker

Posted: 06 January 2013 at 8:18am | IP Logged
Dal sad kad sam odgledala ove klipove,imas pravo ja sam potpuno zaboravila,da kad god je dolazio on je spavao s njom.Totalno sam se prebacila misleci da se to desilo samo u mumbaju na mednom mesecuAngry.Po ovome ona zna za neku drugaciju vrstu ljubavi,bez neke romantike samo potreba,zato se sada tako i ponasa.

dadisabihDaltonikop93

Daltoni IF-Sizzlerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 06 January 2013 at 8:38am | IP Logged

Dal sad kad sam odgledala ove klipove,imas pravo ja sam potpuno zaboravila,da kad god je dolazio on je spavao s njom.Totalno sam se prebacila misleci da se to desilo samo u mumbaju na mednom mesecuAngry.Po ovome ona zna za neku drugaciju vrstu ljubavi,bez neke romantike samo potreba,zato se sada tako i ponasa.

Jeste,bila je iskoriscena i odbacena, zato ne moze da se prepusti lako..barem ja tako mislim..

dadisabihsmekerkop93

smeker IF-Sizzlerz
smeker
smeker

Posted: 06 January 2013 at 8:47am | IP Logged

Jeste,bila je iskoriscena i odbacena, zato ne moze da se prepusti lako..barem ja tako mislim..

I ja se slazem,samo se nadam da ce to reci SH ,i da nece odugovlaciti.Ja sam se nadala da ce to biti u ovoj poslednjoj epizodi ,ali sad zavisi ko je zvonio i da li ce im pokvariti dan,pa opet Sh ostane bez odgovora a ona nastavi po staromConfused

The following 1 member(s) liked the above post:

Daltoni

Daltoni IF-Sizzlerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 06 January 2013 at 8:47am | IP Logged
Svim pravoslavnim vernicima zelim prijatno Badnje vece, da u miru,slozi i radosti docekamo sutrasnji Bozic..

The following 10 member(s) liked the above post:

CpbujaGocilijakaliopadadisabihJecasmekerkop93StephiBikicaServiana

smeker IF-Sizzlerz
smeker
smeker

Posted: 06 January 2013 at 8:57am | IP Logged

Svim pravoslavnim vernicima zelim prijatno Badnje vece, da u miru,slozi i radosti docekamo sutrasnji Bozic..

Hvala dal takodjeHeart

dadisabihDaltoniServiana

Go to top